Skoči na vsebino

nepovabljeni lezejo po motorju


kOdEbLuE

Priporočene objave

= pusti tipu, ki ne more dobit ženske, da tvojo življenjsko sopotnico za joške ali vulvo vulvaris šlata?  :hmm:

I.D.O.N.T.T.H.I.N.K.S.O.  :grrr

jst se ti podpišem pod to izjavo... bi pa reku da bo sledilo kar precej postov v slogu ' to pa ni isto'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da ko vidiš babo od takega sodelavca/znanca jo brez posebnih ceremonij primeš za  rit al pa joške, po možnosti zlezeš gor in rečeš:"u, kaka mašina..."... :afro1:

pod pasom, grda in šovinistična.... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

= pusti tipu, ki ne more dobit ženske, da tvojo življenjsko sopotnico za joške ali vulvo vulvaris šlata?  :hmm:

I.D.O.N.T.T.H.I.N.K.S.O.  :grrr

Se absolutno strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej čem reč....nagaya...ko bom kdaj ob tvojem motorju bom zlezel nanj, pa me lahko primeš za t_ča, da boš občutila neizmerno blaženost in zadovoljstvo šovinizma... :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej čem reč....nagaya...ko bom kdaj ob tvojem motorju bom zlezel nanj, pa me lahko primeš za t_ča, da boš občutila neizmerno blaženost in zadovoljstvo šovinizma... :afro1:

niti pod razno... :closedeyes:

jest ti bom pač lepo razložila.....kot petletnemu otročičku,... da se to pač ne počne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti pod razno... :closedeyes:

jest ti bom pač lepo razložila.....kot petletnemu otročičku,... da se to pač ne počne....

Kaj.....

Prijemlje TUJEGA tička

Pleza po TUJEM motorju

:? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj.....

Prijemlje TUJEGA tička

Pleza po TUJEM motorju

:?  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

ne eno ne drugo.....pa tud tujih deklic za rite grabi :doze: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne? če je pa ženska rit seksistična...pa kaj mislite ženske da jo mate samo za kakat naokoli??? :lol: pa ne pozabi, da je prijemanje tuje ženske za rit ali kam drugam legitimno, če ti njen tip pleza/šlata po motorju brez prašat, konec koncev ona NI NJEGOVA LASTNINA, razen če je šovinist :doze: ....pa kaj tu ni jasno? :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da ko vidiš babo od takega sodelavca/znanca jo brez posebnih ceremonij primeš za  rit al pa joške, po možnosti zlezeš gor in rečeš:"u, kaka mašina..."... :afro1:

svaka čast!!! :OK: Dober primer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se mi je zgodilo... celo jutro sm gloncu motor da se je res svetu... pridem na siht prleti ven sodelavc in prvo kar je naredu je prijel za drugi največji kos kroma kr ga je najdu(luč) skor bi mu prvošču da bi prjeu še za prvega največjega (razbeljen auspuh)

:K -upam da je to smajli za narcisa pa pozerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se mi je zgodilo... celo jutro sm gloncu motor da se je res svetu... pridem na siht prleti ven sodelavc in prvo kar je naredu je prijel za drugi največji kos kroma kr ga je najdu(luč) skor bi mu prvošču da bi prjeu še za prvega največjega (razbeljen auspuh)

:K -upam da je to smajli za narcisa pa pozerja

:?

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:K -upam da je to smajli za narcisa pa pozerja

:grim :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se mi je zgodilo... celo jutro sm gloncu motor da se je res svetu... pridem na siht prleti ven sodelavc in prvo kar je naredu je prijel za drugi največji kos kroma kr ga je najdu(luč) skor bi mu prvošču da bi prjeu še za prvega največjega (razbeljen auspuh)

:K -upam da je to smajli za narcisa pa pozerja

tr00 tr00 :>>>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?  :? Zakaj že?

Ja dej preber kaj je napisu, CEL JUTR SM MOTOR POLIRU, ZDEJ MA MA ODTISE ROK GOR....to je pozer. Jst uporablam motor, ko grem v šolo, službo, na morje, skratka vozim se z njim. Na prvi maski imam mušice, na tanku razne odtise, na feltni olje.....Pa če pride kak osebek, pa pogleda motor (ponavad reče, un kawasaki mi je bilj všeč :( ) pa se ga dotakne, me boli kurac. Zdej sm bil v rovinju, pa sm pršu nazaj pa je bil motor 5 metrov premaknjen, k so z enim kombijem v ozki ulci neki rinl, pa so ga raj umaknil, da ga niso zbil. Kaj nam grem zdej do njih pa jim talam klofute, k so mi motor pipal :? Eni ste tok polni ega, da bi ga lahk mal prodajal.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa so nekatere žene proti motorjem, če pa dec namest, da bi zjutri se ženi posvet ( :naughty: ) gre vn motor polirat :slap:. Eni res sodte bolj na Alfa forum :whistle:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A po tanovem je človek pozer, če si spuca motor? :BUA: Jaz tudi uporabljam motor za fax, službo, morje, itd,.. pa vseeno rad vidim da je čist. Res je da ga kljub temu spucam 1x na dva meseca, pa vseeno. Če si že vzamem čas in spucam, gre tudi meni na jetra, da še isti dan pride nekdo pa mi cel tank popaca s prsti. :angry2: Sicer pa kOdEbLuE nikjer ni napisal, da skozi glanca motor. Lahko je bilo slučajno, da je tisto jutro fajn spucal. Ne kar nekaj obsojat. Sicer pa lahko puca 3x dnevno, njegova stvar, pač ima rad čist motor. To še ne pomeni da je pozer! <_<

PS. Drugače ga sploh ne poznam, ampak mi gre pa na jetra ko nekoga kar brez podlage nekaj obtožite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agree, jest tudi mojo 4-ko vsako tolko spucam, sam kaj ko grem pol na jezero kjer je makadam in je usran, ampak imam veselje pucat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A po tanovem je človek pozer, če si spuca motor? :BUA:  Jaz tudi uporabljam motor za fax, službo, morje, itd,.. pa vseeno rad vidim da je čist.

Se strinjam.. če ma človek pač nek odnos do motorja še ne pomeni da je pozer.. Sej ni nikjer zapisano, da ga glanca vsak dan :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Zato pa so nekatere žene proti motorjem, če pa dec namest, da bi zjutri se ženi posvet ( :naughty: ) gre vn motor polirat :slap:. Eni res sodte bolj na Alfa forum :whistle:

moja ženska že sama zan povedat če kej ne štima tko da ne rabiš zanjo skrbet... kar se pa tiče poziranja... če me kje vidiš viset pa pozirat okrog (vijolično srebrn shadow, s kromasto letvico obrobljeni tank pa blatnika, srebrne barve čelada jna - ne morš me falit ker nas je mal takih) me kr pocuki pa ti pripade gajba uniona... motor sčistim pogosto predvsem zato ker vsak ve da ko se ti mrčes zasuši na lak ga precej težje dol spraviš pa še bojda tud dolgoročno gledano škoduje barvi. skratka motor poliram takrat ko se ne morm vozit se pravi ko je dež, mraz, pa takrat ko se nabere umazanija...

aja pa še to ko sem dobil motor sem zraven dubu tud navodila za vzdrževanje kjer med prvimi napotki piše tud redno čiščenje kajti umazanija pospešuje proces korozije...

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!