Skoči na vsebino

nepovabljeni lezejo po motorju


kOdEbLuE

Priporočene objave

ok pa dejmo pogledat tko eno možno situacijo... neznani otroci ti plezajo po motorju, ki se po nesreči prevrne in vsi vemo da je takoj za 100k sit škode, recimo da pol nek starš prileti po otroka da ga bo stran zvleku in se delu kot da ni nič ampak ti ga zalotiš pri početju... kaj narediš potem, (razen da pokličeš policijo) oz kako potlej lahko na miren način pojasniš da bo to škodo pač nekdo plaču in da je pač ta oseba (starš tega nesrečnega deteta) ravno tisti nekdo...

jaz pa opažam, da če majo ldje možnost plezanja po vozilih "odprtega tipa", in je zraven parkiran kak trajk (npr-moj :glare: ), pol bojo raj po njem plezal ko po kakem motorju.

razlog? hja- motor lohk človk zvrne, trajka pa ne...si misli in hopa gor.. pol pa pridem zravn pa zatežim mi pa ponavad pade kak odgovor "...sej sm hotu sam vid't kak je filing..." :slap:

ko da jaz skačem po njegovi babi/avtu/postli da vidm kak je filing...

je že res, da se trajk ne prevrne, še zmeri so pa tukaj možne drajse (tud z rolerji so se že gor spravlal :slap: ), pa obračanje balance pri zategnjeni ročni in podobni idiotizmi, ki privedejo do škode...

zaenkrat je bila grozeča drža naprej, široka ramena,grd pogled in zelo povzdignjen glas dovolj, da so se dol spravili (sej itak sem bil pol jaz "zatežen" pa me qrc briga kaj si pol misljo o men..)

razmišljam pa o kakem alarmu (občutljiv na tresljaje) in kako 120dB hupo kam zraven števca naštimat, da direkt u glavo začne tult, če se kdo gor usede...

druga varianta je pa pravtako alarm občutljiv na tresljaje in kake 3-5cm špice (jebeš rajsnedlne...premal boli) na vzvod pod zicem, da naredijo kanto za zalivanje iz ritnic tistega, ki se gor vsede..

smilili bi se mi edino otroc, katere bi "zavedni, skrbni in pametni" starši brez vprašanj gor tlačl, da bi fotkal otroke-motoriste... :SS

če dam še kako mini nalepko z besedilom v smislu-"varovano z alarmnim sistemom, nevarnost poškodb - ne dotikaj se", mislim, da bi me obvarovala morebitnih "tožb zaradi povzročitve telesnih poškodb..." :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej preber kaj je napisu, CEL JUTR SM MOTOR POLIRU, ZDEJ MA MA ODTISE ROK GOR....to je pozer. Jst uporablam motor, ko grem v šolo, službo, na morje, skratka vozim se z njim. Na prvi maski imam mušice, na tanku razne odtise, na feltni olje.....Pa če pride kak osebek, pa pogleda motor (ponavad reče, un kawasaki mi je bilj všeč  :( ) pa se ga dotakne, me boli kurac. Zdej sm bil v rovinju, pa sm pršu nazaj pa je bil motor 5 metrov premaknjen, k so z enim kombijem v ozki ulci neki rinl, pa so ga raj umaknil, da ga niso zbil. Kaj nam grem zdej do njih pa jim talam klofute, k so mi motor pipal :?  Eni ste tok polni ega, da bi ga lahk mal prodajal.

Zato pa so nekatere žene proti motorjem, če pa dec namest, da bi zjutri se ženi posvet ( :naughty: ) gre vn motor polirat :slap:. Eni res sodte bolj na Alfa forum :whistle:

:)

Se strinjam.. če ma človek pač nek odnos do motorja še ne pomeni da je pozer.. Sej ni nikjer zapisano, da ga glanca vsak dan  :doze:

:photo: .....tud če se nekdo vozi po kolenu se ne pomeni da je pozer..tud če ma nekdo mt-01 ne pomeni da je pozer, pa če ma najdrazžjo čelado, pa nadražje rokavice pa cobra kit car pa.....

pa ja :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni motoristi so tko k fužinski čefurji. Slednji hodijo po čopovi-lejte mojo pičko, kere joške ma, kok sm jo prejle pofuku na kuhinski mizi. Motoristi pa glejte moj motor, ker denfer ma, pa kok sm ga prejle čez golico po kolenu žgal. Sam če se pa kdo dotakne fatime al pa motorja, pol bodo pa batine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni motoristi so tko k fužinski čefurji. Slednji hodijo po čopovi-lejte mojo pičko, kere joške ma, kok sm jo prejle pofuku na kuhinski mizi. Motoristi pa glejte moj motor, ker denfer ma, pa kok sm ga prejle čez golico po kolenu žgal. Sam če se pa kdo dotakne fatime al pa motorja, pol bodo pa batine.

Svašta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni motoristi so tko k fužinski čefurji. Slednji hodijo po čopovi-lejte mojo pičko, kere joške ma, kok sm jo prejle pofuku na kuhinski mizi. Motoristi pa glejte moj motor, ker denfer ma, pa kok sm ga prejle čez golico po kolenu žgal. Sam če se pa kdo dotakne fatime al pa motorja, pol bodo pa batine.

kako je tvoji ime da če jo kdo sreča da bo vedu da je frej!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, dobro babo s fajn joški pofukat na kuhinjski mizi in se hvalit s tem, da jo razkazuješ naokoli niti ni tako slabo, mogoče malo neumno ma slabo sigurno ne... :hmm: je to šovinizem ali neumnost? :D

gle, ka sn ja nategnu, pa tace stran! :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni motoristi so tko k fužinski čefurji. Slednji hodijo po čopovi-lejte mojo pičko, kere joške ma, kok sm jo prejle pofuku na kuhinski mizi. Motoristi pa glejte moj motor, ker denfer ma, pa kok sm ga prejle čez golico po kolenu žgal. Sam če se pa kdo dotakne fatime al pa motorja, pol bodo pa batine.

Nisem niti čefur, niti iz fužin, pa moji tudi ni ime fatima, ne hodiva skupaj po čopovi, ampak če se jo boš spravil šlatat, bodo vseeno batine!

In iz česa sploh sklepaš ti, da je nekdo pozer? A če se prpele nekdo s cestakom v bojni opremi s podrsanimi slajderji je avtomatsko pozer al kaj? Ne veš ne od kje je prišel, s kakšnim namenom je prišel, kako je vozil, zakaj je vozil.. Zgleda da se bo vsem tistim s cestaki pa tistim s čistimi motorji treba začet skrivat, da ne bodo izpadli pozerji! Krom pa kr dol spraskat fantje, to je še najbolj pozersko! Yeah right!

Sploh pa ne vem zakaj se tle pregovarjam! :slap: Nimam niti cestaka, niti kroma, po kolenu se pa tudi nisem nikoli peljal ker se ne znam! :slap:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem niti čefur, niti iz fužin, pa moji tudi ni ime fatima, ne hodiva skupaj po čopovi, ampak če se jo boš spravil šlatat, bodo vseeno batine!

In iz česa sploh sklepaš ti, da je nekdo pozer? A če se prpele nekdo s cestakom v bojni opremi s podrsanimi slajderji je avtomatsko pozer al kaj? Ne veš ne od kje je prišel, s kakšnim namenom je prišel, kako je vozil, zakaj je vozil.. Zgleda da se bo vsem tistim s cestaki pa tistim s čistimi motorji treba začet skrivat, da ne bodo izpadli pozerji! Krom pa kr dol spraskat fantje, to je še najbolj pozersko! Yeah right!

Sploh pa ne vem zakaj se tle pregovarjam! :slap: Nimam niti cestaka, niti kroma, po kolenu se pa tudi nisem nikoli peljal ker se ne znam!  :slap:

hm mogoče podrsani slajderji dokazujejo veliko kilometrov....

:lol1: poznam nekoga, rajši ga ne imenujem, k si jih je doma sprasku z enim grobim šmirglom, ker mu, citiram: to da ostrino

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

cepu sm od smeha že takrat in zdej cepam spet samo da me tokrat mal debelo gledajo v pisarni :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mogoče podrsani slajderji dokazujejo veliko kilometrov....

Nisem tega rekel.. Tudi jaz poznam en tak primerek. .) Sam je pa nemogoče posploševat, da je nekdo, ki se vozi po kolenu pozer. Eni zagotovo so, ne pa vsi! Jih poznam kar precej, kateri drsajo po praznih neprometnih cestah zaradi lastnega veselja, ne pa zato da bi izpadli bol kul..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Nisem tega rekel.. Tudi jaz poznam en tak primerek. .) Sam je pa nemogoče posploševat, da je nekdo, ki se vozi po kolenu pozer. Eni zagotovo so, ne pa vsi! Jih poznam kar precej, kateri drsajo po praznih neprometnih cestah zaradi lastnega veselja, ne pa zato da bi izpadli bol kul..

strinjam se... drsanje po navadnih (slovenskih cestah, ki so slabe, slabo spucane, luknjaste, ozke) ni pozerstvo ampak norost... kaskaderstvo spada na film ali dirkališče

pa da ne bo kdo razumu narobe... podrsani slajderji se mi ne zdijo pozerstvo in ne dokaz za nešteto kilometrov... so zgolj to kar so: obrabljena oprema

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delno se strinjam s tabo. Nasploh je divjanje zelo nevarno, vendar odvisno od vsakega posebej koliko ima rad sebe, ter koliku upa tvegat.. Vendar tukaj smo pa že :topic: , imamo ene 2 drugi temi, kjer tečejo debate o vožnji po kolenu itd. Sam sem mnenja da ne škodi če znaš.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem tega rekel.. Tudi jaz poznam en tak primerek. .) Sam je pa nemogoče posploševat, da je nekdo, ki se vozi po kolenu pozer. Eni zagotovo so, ne pa vsi! Jih poznam kar precej, kateri drsajo po praznih neprometnih cestah zaradi lastnega veselja, ne pa zato da bi izpadli bol kul..

Taki ki delajo to z lastnega užitka, ne popajo svojih slikc na motosvet....v tem je razlika, da se ne hvališ.....whatever

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

:photo: .....tud če se nekdo vozi po kolenu se ne pomeni da je pozer..tud če ma nekdo mt-01 ne pomeni da je pozer, pa če ma najdrazžjo čelado, pa nadražje rokavice pa cobra kit car pa.....

pa ja :winkiss:

Ja, draga nagaya.. vse našteto lahko človek počne oz. ima zase.. za svojo dušo. In ga prav briga kaj si mislijo drugi.. v tem primeru pač NI POZER.. kvečjemu fanatik, pa še to je pretežka beseda .)

Ti nikoli ne počnes česa, kar je tebi všeč, ne glede na ostale? Zase? Si tako obremenjena z okolico? Razmisli... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mogoče podrsani slajderji dokazujejo veliko kilometrov....

:lol1:  poznam nekoga, rajši ga ne imenujem, k si jih je doma sprasku z enim grobim šmirglom, ker mu, citiram: to da ostrino

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ok.. ta tip JE pozer.. zakaj on je, nekdo drug pa ne.. je razlika v njegovem razmišljanju - beri moj prejšnji post za razlago .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, draga nagaya.. vse našteto lahko človek počne oz. ima zase.. za svojo dušo. In ga prav briga kaj si mislijo drugi.. v tem primeru pač NI POZER.. kvečjemu fanatik, pa še to je pretežka beseda  .)

Ti nikoli ne počnes česa, kar je tebi všeč, ne glede na ostale? Zase? Si tako obremenjena z okolico? Razmisli...   ;)

:grim bom...

obljubim ..... :photo:

a tebi tale pokroviteljski odnos raste na vrtu al ga hodis kupovat na trznico :hmm:

ce bi koga od "glancačev mopedov" pač brigalo kaj menijo drugi se pač ne bi razburjal ko mu nekdo očita pozerstvo...ali pač? al kako? :blink:

sploh pa jest nisem nikomur nič očitala..... :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tebi tale pokroviteljski odnos raste na vrtu al ga hodis kupovat na trznico :hmm:

Trenutno razpoloženje pač :P

No, dost :topic: z moje strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel pogledat v topic, da vidim kateri nepovabljeni še vedno lezejo po motorjih .........in debata o fužinah, čefurjih,.......

Mislim, da ste mal :topic: :kva2:

Ej, medtem ko vi tle kramljate o tem in onem vam, morda, kdo leze po mopedu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnjo soboto sem opral Suzie Q. tudi malenkostno sem jo glancal. pa olje in filter sem tudi zamenjal. vozil sem se pa sele vceraj.

najbrz sem pozer. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnjo soboto sem opral Suzie Q. tudi malenkostno sem jo glancal. pa olje in filter sem tudi zamenjal. vozil sem se pa sele vceraj.

najbrz sem pozer. :)

Ti si itak pozer, k si poosebu svoj motor pa si mu dal človeško ime in to še žensko. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač mamo različne duše - eni za dušo na koleno, eni za dušo ne-na-koleno ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!