Skoči na vsebino

nepovabljeni lezejo po motorju


kOdEbLuE

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
Ti si itak pozer, k si poosebu svoj motor pa si mu dal človeško ime in to še žensko.  :D

ma men se ne zdi tolk pozersko samo mal...khm...psiho?

sori ice... kliči svoj motor kakor hočeš, sam ne vsem povedat .) :devil: :grrr

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač mamo različne duše - eni za dušo na koleno, eni za dušo ne-na-koleno ... :)

My point exactly :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma men se ne zdi tolk pozersko samo mal...khm...psiho?

sori ice... kliči svoj motor kakor hočeš, sam ne vsem povedat  .)  :devil:  :grrr

ce si sele sedaj opazil, da bandita imenujem Suzie Q res ne beres kaj napisem.

so fuckin´ what ce ji dam ime; vecina vasih prdulj jih tudi ima. mogoce se se kdo spomne odprte teme na to?! :devil: cist tko BTW....

psiho? .....like I care...... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si sele sedaj opazil, da bandita imenujem Suzie Q res ne beres kaj napisem.

so fuckin´ what ce ji dam ime; vecina vasih prdulj jih tudi ima. mogoce se se kdo spomne odprte teme na to?! :devil: cist tko BTW....

psiho? .....like I care...... :grrr

maš prou, res ne berem kva napišeš... sicer je pa ta moj post bil mišljen bolj kot jebanje u bućo kot kej resnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prou, res ne berem kva napišeš... sicer je pa ta moj post bil mišljen bolj kot jebanje u bućo kot kej resnega...

Kaj pol delaš na forumu, če ne bereš postov ostalih članov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol delaš na forumu, če ne bereš postov ostalih članov?

če bi šla rada u detajle pol ti povem da sm napisu da ne berem iceovih postov ni blo pa govora še o ostalih postih... .)

a morm še enkrat napisat da sm se zajebavu??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šla rada u detajle pol ti povem da sm napisu da ne berem iceovih postov ni blo pa govora še o ostalih postih... .)

a morm še enkrat napisat da sm se zajebavu??????????

Ce bi bral moje poste, bi vedu da nism punca :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plezanje po tujih motorjih... Hm... Ne bom napisal,da obozujem,ce mi kdo leze na motor,samo film mi pa tudi ne poci. Je pa res,da ga ravno zato vedno dvignem na centralca,ker je tako manj moznosti,da se vse skupaj zvrne. Tisti odtisi prstov pa tudi niso tak problem,da bi bilo treba zato plezat na drevo,kajne? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni običajno lezejo po motorju otroci. Katja moja tamala hčerka je stalno na motorju. Naučil sem jo, kako se pravilno zleze gor in dol, isto velja za ostale otroke! Če ne delajo traparij, je vse OK, sicer je pa vedno vse pod nadzorom! Motor pa na centralcu jasno!

Prstni odtisi in podobno - saj je voda in krpe za čiščenje!

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, poskusam imet motor na oceh. Se mi je pa zgodilo na crpalki na Celovski da natocim in grem not placat, pa vidim skozi okno dva cefurja, ki sta prej sedela na plocniku, kako lepo prideta do mojega motoja in se nekaj motata okoli, se naslonita nanj in primeta balanco... sibam ven, onadva se pobereta in ko pridem do motorja vidim 6 cm prasko na vrhu tanka, precej globoko! PIZDA da bi jim clovek jajca odtrgal! Drugic se mi je zgodilo da parkiram pred trgovino, grem na hitro kupit nekaj futra, spet en cefur leti k motorju.. mislm! Clovek se usede gor kot da je njegov in mi prestavi v drugo (verjetno brez skolpke..) - ko prisibam ven je ze spizdil. Menjalnik se je se nekej casa zatikal... Golazen! Motor je najbolj skoz pazit in imet na oceh, ker eni ljudje ne spostujejo tuje lastnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj časa šel s kolegom na morje. Parkirava tam, kjer je bilo že dosti drugih motorjev, vrh vsega pa že "in line of sight", torej na razdalji vizualnega nadzora :)

Ko sva bila na plaži kakšna 150 m stran, začneta okrog motorjev stopicati dva človečka, tip in ženska, okrog 30-40 let starosti. In ravno v mojega arabca sta se vpičla. Nekaj stikata, šlatata. Ženska celo misli sesti. Pa ju gledava in se že vstaneva...se končno pobereta. Jaz grem v vodo, medtem se klinca vrneta in se prasička usede na mojo posvečeno relikvijo. Na srečo ju je kolega odgnal, jaz pa sem zamešal njegov nahrbtnik, ki ga je domnevno pobral nek italjan in se začel dret na nič krivega tujca, da je ukradel nahrbtnik. Skratka, samo sranje. In to zato, ker nekateri odrasli ne znajo držati primerne distance do tuje lastnine.

A bi se dalo nekako naelektriti mašinco, tako da bi nebodigatreba pošteno stresla? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo nekako naelektriti mašinco, tako da bi nebodigatreba pošteno stresla? .)

Je že bila enkrat ena tema, pa s(m)o ugotovili da v bistvu niti ne, lohk pa nardiš alarm pa kako odpuljeno trobo, u stilu: "Go away bitch" al kej takega :OK:

Alpa bodečo žico oviješ okol, pa tablo minsko polje gor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že bila enkrat ena tema, pa s(m)o ugotovili da v bistvu niti ne, lohk pa nardiš alarm pa kako odpuljeno trobo, u stilu: "Go away bitch" al kej takega :OK:

Alpa bodečo žico oviješ okol, pa tablo minsko polje gor  :grim

al pa minsko polje brez table ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepovabljene motolazce bi blo treba :fight1: . Sm vidu, k je mel nek motorist na motorju naštimano zadevo da, ko je stisnu daljinca, je motor zalaufu, prjel mu je na cca 50m razdalje...seveda ga je lohk takoj tut ugasnu. Po moje kar zanimiv šok za nepovabljenca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ena troba od unih ku so na plin v spreju namontirat, pa na daljinsko tako da ga onemi, huh, to bi se folk rolu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ena troba od unih ku so na plin v spreju namontirat, pa na daljinsko tako da ga onemi, huh, to bi se folk rolu

Ja, to bi biu spas. :grim

Bi lahko kako skrito kamero posnel.

Jest osebno nimam nic proti, ce se prej vprasa, da pa mi mulc z blstnimi cevlji op kestelnu rajse rise, ko ga njegav fotr tlaci na motor, mi pa ni ravno pri srcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

mene tud to lazenje po motorju razp...r...ička. Na žalost to dela folk k nima motorja pa se ne zaveda kakko se ob tem lastnik počuti.. saks

pol se pa še najde kak mačističen frend, k mu gre v nos tvoj shiny bike, in se začne manjvredno obnašat in skakat po motorju, ... groza.

Če nekdo lepo vpraša bo dobu dovoljenje, zraven mu pa razložim kako se pravilno gor zleze, da ne bo kake škode(beri risov po tanku). IN je vse v redu in prav

to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje najbolš da se v smrdljivo ljubljanco vržeš-če ti ga na Prešercu spič.kajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, kaj pa, če ti ga pred nosom ukradejo. Vidiš kako ti nekdo odpelje jekleni ponos.

:wacko:

pokličeš policijo, greš na zavarovalnco, si zračunaš, kolk si zgubu na kaskotu, se mal po jajcih praskaš in gruntaš, kdaj boš nakrampu spet za novga pa kterga sploh bi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokličeš policijo, greš na zavarovalnco, si zračunaš, kolk si zgubu na kaskotu, se mal po jajcih praskaš in gruntaš, kdaj boš nakrampu spet za novga pa kterga sploh bi...

Eden redkih s kaskom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokličeš policijo, greš na zavarovalnco, si zračunaš, kolk si zgubu na kaskotu, se mal po jajcih praskaš in gruntaš, kdaj boš nakrampu spet za novga pa kterga sploh bi...

uh, se pa hitr predas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!