Skoči na vsebino

nepovabljeni lezejo po motorju


kOdEbLuE

Priporočene objave

LP!

Slaba lasnost motorja je, da ga moraš imet vedno na očeh! Kajti takoj, ko ne gledaš ti kšn gor skače ali pa kej prou okol pametuje! :(

Najbol bi blo, da se s snajprjm sam nekam v bližino skriješ in sam pucaš direk u glavo!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor parkiran na obljudenem mestu, sam na sprehodu z drago, pridem nazaj je motor potacan, pospravljene sopotnikove tačke, premaknjena balanca, bognedaj premaknjen cel motor... a se vam dogaja? kaj naredite da se vam to ne bi dogajal, kaj se naredi če nekoga zalotiš?

Jaz ga večinoma postavljam na centralno stojalo, ker nogica se sama zapira in če bi že nekdo jahal, bi kmalu lahko pozabil, kako ga postaviti nazaj. Drugače pa imam tako alarm, ki navadno prej spusti krik. Še najboljši je bil komentar našega soseda, ko se je vnuk želel vsesti nanj: "Kaj toti ma alarm? Kaj misli, da mu ga bo keri vkrado?" No, mimogrede, enega so mi že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne da se mi razglablja.

LP!

Slaba lasnost motorja je, da ga moraš imet vedno na očeh! Kajti takoj, ko ne gledaš ti kšn gor skače ali pa kej prou okol pametuje! :(

Najbol bi blo, da se s snajprjm sam nekam v bližino skriješ in sam pucaš direk u glavo!! :angry2:

Motorjev je dans že tolk, da skor nobenga več ne zanimajo.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokličeš policijo, greš na zavarovalnco, si zračunaš, kolk si zgubu na kaskotu, se mal po jajcih praskaš in gruntaš, kdaj boš nakrampu spet za novga pa kterga sploh bi...

Heh, moj primer. Samo, da kaska žal nisem imel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev je dans že tolk, da skor nobenga več ne zanimajo.

Pri nas v Halozah prav nasprotno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima motolazen v bližini parkiran avto, pač stopiš do njega, se vsedeš vanj, začneš pritiskat gumbe, na suho prestavljaš brzine, ... . In ko frajer začne pizdit, mu razložiš razliko v ceni tvoje makine in njegove rje.

In opazuješ zelooo pameten izraz na njegovem frisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se pa še najde kak mačističen frend, k mu gre v nos tvoj shiny bike, in se začne manjvredno obnašat in skakat po motorju, ... groza.

Predvsem ta oseba ne more biti frend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

able bable ! .)

moraš imeti tako hud :devil: motor (lahko je tudi zamazan ) da folk niti ne pomisli da bi se ga dotikal ! če ti to ne rata pa probaj sam sebe spravit v tako stanje da te bo edino mrčes še obletavala ! :P

ne vem kaj naj naredim, mi mušice non stop po motorju plazijo in se zaletavajo vanj !? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ne vem kaj naj naredim, mi mušice non stop po motorju plazijo in se zaletavajo vanj !? :hmm:

Mogoče bi pomagalo, če se pred vožnjo namažeš z drekom. Pol bojo silile med vožnjo nate in ne na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima motolazen v bližini parkiran avto, pač stopiš do njega, se vsedeš vanj, začneš pritiskat gumbe, na suho prestavljaš brzine, ... . In ko frajer začne pizdit, mu razložiš razliko v ceni tvoje makine in njegove rje.

In opazuješ zelooo pameten izraz na njegovem frisu.

:worship:

čeprav po moje v avto ne bi prišel, ker bi te prej tip sesul...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pomagalo, če se pred vožnjo namažeš z drekom. Pol bojo silile med vožnjo nate in ne na motor.

Ne bo šlo! Tam je že gužva! Unih drugih, vinskih mušic! .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

able bable ! .)

ne vem kaj naj naredim, mi mušice non stop po motorju plazijo in se zaletavajo vanj !? :hmm:

A veš, zakaj gre bodoča tašča na poroko brez gat?

Da ne gredo muhe na torto! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Slaba lasnost motorja je, da ga moraš imet vedno na očeh! Kajti takoj, ko ne gledaš ti kšn gor skače ali pa kej prou okol pametuje! :(

nauk zgodbe: ne peri motorja. na usranega se nobeden ne spravlja. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje vi zivite :eek:

Se nikol ni noben leyu na moj motor, ce pa ze kdaj bi, bi bil vesel od ponosa :grim

Sam valda, Slovenc ma avto/motor, ..........pa skoraj nic drugega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga peljal,pred ovinkom bi malo testiral zavore, v ovinku kolk so kaj segrete gume,iz ovinka pa kolko so kaj konjički v kondiciji! Pomoje bi naslednjič dobro premislil česa se bo dotikal. :OK: :OK: :OK:

Če še to ne zaleže pol pa govorica telesa :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

= pusti tipu, ki ne more dobit ženske, da tvojo življenjsko sopotnico za joške ali vulvo vulvaris šlata? :hmm:

I.D.O.N.T.T.H.I.N.K.S.O. :grrr

res dobra...... dobiš pir za to izjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najveckrat pa mi grejo taki na zivce, pijani, oni pa bi se kar peljali, ga pa niti vzgat ne ve

Boljše takšni, ki ga ne znajo, kot pa tisti, ki se potem z njim odpeljejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokličeš policijo, greš na zavarovalnco, si zračunaš, kolk si zgubu na kaskotu, se mal po jajcih praskaš in gruntaš, kdaj boš nakrampu spet za novga pa kterga sploh bi...

pokličeš policijo, greš na zavarovalnco, si zračunaš, kolk si zgubu na kaskotu, se mal po jajcih praskaš in gruntaš, kdaj boš nakrampu spet za novga pa kterga sploh bi...

p.s.

brez kaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Se pripeljem pred trgovino (še z BMW), pa takoj mularija okoli. Saj če gledajo, -naj. Potem je pa en mali đipsi začel gor plezat, veš da mi ni bilo vseeno. Mu rečem, naj gre dol, da ne bo kaj narobe. Njegov stari je bil zraven, pa da nogo (prej je dal papučo dol) na cilinder... :blink: :eek: Sem bil deležen užitka v gledanju indijanskega plesa po eni nogi. He-he-he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummmm ali že kdo ima tole napravico?? Mene zelo zanima zadeva, če že kdo ima izkušnje z naročilom in montažo, se hudo priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummmm ali že kdo ima tole napravico?? Mene zelo zanima zadeva, če že kdo ima izkušnje z naročilom in montažo, se hudo priporočam!

Sicer ne vem, če rabiš, drgač pa mam jaz eno nerabljeno za prodat. Več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegov stari je bil zraven, pa da nogo (prej je dal papučo dol) na cilinder... :blink: :eek: Sem bil deležen užitka v gledanju indijanskega plesa po eni nogi. He-he-he.

He-he-he :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah precej slaba iskušnja kar se tega tiče... Rezultat prevrnjen motor; razbita šipa, bencin steku po tank torbi, popraskano ogledalo in raztrgan sedež :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!