Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

a mogoče kdo ve kaj tako zelo vpliva na ceno triumphov v italiji in sloveniji ?

primerjava : bonneville italija - 8690e , slovenija - 9690e .. 

mogoče 5% dmv pred ddv ? ne - potem bi bil pri nas lahko kvečjemu 9125e ..

da me rečem kaj o ceni tiger 1050 sport pri nas - 14590e

v itačiji je - 2140e cenejši http://www.triumphmotorcycles.it/moto/Adventure-and-Touring/Tiger/2016/Tiger%20Sport/Variants/Tiger-Sport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: Italija je relativno dober trg za Triumpha, v Sloveniji pa je diametralno nasprotno. Verjetno imajo zaradi tega dealerji večji maneverski prostor (to velja za popuste). Slovenski uvoznik menda motorje dobavlja od nemškega ali avstrijskega in verjetno je glavni greh tukaj.

Kar se tiče Tigra 1050 oz. Tiger sport, v Italiji sem ga novega zasledil tudi za dobrih 10.000! Pač zavedajo se, da je to danes pravzaprav že malo zastarel motor, ki ne drži več koraka s konkurenco, posledično ne bo nihče dal zanj slabih 15 čukov. In seveda mora zaloga prej ali slej iti. V Sloveniji pa po mojem zaloge sploh ni, torej ni nuje za divje popuste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

predvsem zdravga in tud srečnga 2016 banda podganarska :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
9 minutes ago, KeC said:

 Me bolj zanimajo testne vožnje, predvsem Thruxton R.

 

Citiram: " Borimo se, ampak ne moremo še nič obljubit"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, ne bo konec sveta tudi če jim ne bbo, je motor pri meni trenutno nekje v tretjem planu in rezerviran za kaferejsanje za kar pa bi bil tale Thruxton R super :D .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 10 urami, thumper pravi:

https://www.facebook.com/events/232671937097323/

v petek sem žal zaseden ..v soboto nekje po 13  bi mi pa znalo ratat ..

Sem dobil SMS od Markota. Tako da pridem cedit sline, pa še kakšnega prpelem da bo probal stroje.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi napisala kaj več, saj vsi nismo fejstbukovi. Na povezavi se ne izve kaj dosti. Žav.

Me pa zanima tanova elektronika.....

Pa kerga bi blo tud fajn vidt po dolgi zimi, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, rmarin pravi:

A se neobvezno dogovorimo za soboto? V primeru slabega vremena pa v petek? Da se preštejemo...

Jaz bom tam v soboto okol 11:00, da se pol še kam zapeljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem času smo se spet vidli: marja s svojo boljšo polovico , raza , marin - thx za kufe pa sorry ker sem odpeketal :D ..aja pa en kwaka sivček se tud tam znašel .. škoda ker sem bil malo kratek s časom in plani :OK: se pa še danes mal tresem ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

po dolgem času smo se spet vidli: marja s svojo boljšo polovico , raza , marin - thx za kufe pa sorry ker sem odpeketal :D ..aja pa en kwaka sivček se tud tam znašel .. škoda ker sem bil malo kratek s časom in plani :OK: se pa še danes mal tresem ...

škoda, ker niso mel unga Tigerja 1050 registriranega ... unga bi pa probu :P

fajn je blo vidt par RAT-ouceu skupaj :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, fajn je blo srečat nekaj takih k mislijo da vozjo stroje, v resnici pa vozijo Triumphe:grupni:.

@marin hvala za kufe, pa @Razi za sok. Naslednjič plačam jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm začet šparat...k 2018 sm že jst na vrst za kufe plačat..:D

čist tko - do zdaj nisem vedel kaj je navor spodaj - ok pr mojmu suwatu k lahko pr 1000 gas obrnem pa ne bo crknil pa ma 22Nm največjega :lol1: - .. to recimo še marin ne ve - dobr on ma navor spodaj , zgoraj , vmes , pr stran ,po diagonali in krivulji -  po domač rečen od začetka do konca mavrice ..

samo primerjava po podatkih za novega sport 1050 in t120 - tiger ima 106Nm pri 7000 obratih , t120 pa 105Nm pri 3100 obratih .. ko si rečeš zdaj ko sem speljal bom pa malo pospešil pa se ti sopotnica prime spred pod rebra pa porajtaš kako ma že skor rit v zraku - to j navor spodaj pri nizkih obratih .. 

truxton r - tisti ki ga ni peljal mu je lahko žal .. še zvečer k sm se z ritjo prot špeglu obrnu se je vidla črtica - pa ne una k mislite ampak una krožnica od seat cowl-a ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, fajn je blo vas spet videt!

Prišel sem predvsem preverit, kaj so postorili na Explrerju.

Ker je bila za test explorerja kar vrsta, sem prvo iz čistega firbca preizkusil nekaj iz retro stila, za katerega ravno ni bilo testnega pilota. To je bil T120. Ja, spomin na stare dobre čase in na traktorski glas iz izpuha pri 2000 obratih in 70 km/h in brez strahu, da te moped sam kam odnese, če slučajno ob luknji na cesti nenadzorovano obrneš ročko plina.

Ker se je @MARJA zaradi časovne stiske odrekel testu, sem bil za 1/2 ure prej na vrsti za explorerja. Občutki, ki jih strneš po tako kratkem testu so mi dali vedeti, da so popravili del tistega, kar sem si po tihem želel na svojem. Zdaj ima zaupanja vredne zavore in pošteno vzmetenje (pa ne samo zaradi znamke! Je res tako). Elektronskih pomagal nisem uspel kaj dosti nastavljat, prestavil sem le iz "Normal" na "Sport", pa se je že ob tem spremenil karakter stroja. Zamerim jim pa še vedno slab sedež, čeprav je bil v komfort verziji. Za potovalni motor bi si želel nekaj več udobja svoji riti.

Glede na dogodek, bi človek rekel, da je bilo premalo reklame in posledično temu primerno število obiskovalcev.

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

sem čisto spregledal ta event, ej RMARIN, zakaj nisi poklical, bi se sigurno udeležil.

Lp, D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa, če pa...

saj sem te že poklical, pa nimaš vedno časa:ras:... Zato pa se oglasim tu in tam med podganicami na forumu in vidim kaj dogaja.

Svetujem podobno. Ampak te bom preventivno še smsnil... 

A prou?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!