Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

evo prvi trefer je uspel ... raza se je prmajal sicer po zimski uri sam tud jst nism bil ne vem kako naspidiran .. 

------------------------------------------------------------------------------

30,03, - viki / črni kal 12-13h     

06,04, - trojane

13,04, -

20,04, -

27,04, -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ničkaj me ne vleče več tja v štajersko - koroško regijo ... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, saj Trojane so meja :ninja:

 a ne.. šef od lune me / nas  zmer rad vidi pa nikol se ne spotika kaj imam oblečeno .. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej v nedeljo padejo krofi :grim

partibrejker ....  kaj zdej se bova sam jst pa raza dobivala ?  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja je biu ... k sm biu z njim .... krofe tut jedu, kawo piw in kawo sm wozu .. tko da :ras:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja je biu ... k sm biu z njim .... krofe tut jedu, kawo piw in kawo sm wozu .. tko da :ras:

 

:krneki:

od 12h do 13h ??? pa z razo smo šli ob ene 13.30 če ne kasnej...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 12.00 smo bli tam .. pol pa produžili na Vransko ... očitno smo se za malo falili :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da tule ni tržnica in se opravičujem, da uletavam. Če koga morda zanima tale pas, več info na ZS.

post-40830-0-84139500-1396990603_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Noben nič ne napiše. Bom jaz. Torej se dobimo 1.6.2014 v Bar Piranya. Dam za kavo. Aja sem pozabu napista, v Barceloni in to z motorjem morte bit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj,ti nas malo tako iza pozadine, :l_01: jeli? Tak mimogrede, nima samo Barca neko Piranyo. Ima jo tudi Maribor na Lentu. Dobra :kava: dober :beer1: :beer2: Samo v poduk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsk kufe se dogaja s prihodom med 12 in 13h tudi če je napisana samo lokacija brez ure !!!

 

30,03, - viki / črni kal 12-13h     

06,04, - trojane

13,04, -vsi zahinavl

20,04, -

27,04, -

04,05 -

11,05 -

18,05 -

25,05 -

01,06 - piranha , maribor lent 12 - 13h  https://maps.google.si/maps?q=piranha+maribor&hl=sl&ll=46.556972,15.64569&spn=0.009045,0.013733&sll=46.786897,15.622559&sspn=1.152804,1.757812&t=m&z=16&iwloc=A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, všeč mi je, da se je thumper javil za "kafe koordinatorja". Zdaj sem ponovno vozen in željan kafetina. Ko bo vreme in čas uletim, v katerokoli Piranho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesele velikonočne praznike podgance.

pa upam da se kej hmalu vidmo, jst mojemu angleškemu polizdelku že dobr tedn pojem god save the queen tko da upam da bo enkrat do druzga tedna že toliko pri volji, da bo užgal :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tamle po prvem maju se končno obetajo temperature pri katerih se tudi jaz začnem martinčkat :D. V torek dobi plavuša nove gume, potem pa v kratkem še malo večji servis in bo čas da dam za kakšno kavo. :D Tistile datumi so bolj tako-tako, bom kar lepo tukaj napisal kakšen dan prej kje se me bo dalo občudovat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima kdo Sprinta 955i model 99-04. Naročil sem karbonski tank protector za mojo Daytonco in se oblika nikakor ne prilega tanku.

Sklepam, da mi je tip poslal TP od Sprinta, pa bi se rad prepričal, če je temu tes tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

počas bo cajt, da se spet malo vidmo.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ cikadina bi blo fajn ja. Sam mene 1 mesec ne bo, pol se bomo pa že srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina se je nekje skrivala in sem videl njo in street tripla šele, ko se je odpeljala, pa še ena gospodična je sedela v bližni s črnim street triplom. Smo bili malo glasni pa so se nas očitno v velikem loku ogibali :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!