Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Chebi

Priporočene objave

No, v smislu politične korektnosti bi morali spiti start-up kavico ob 10.uri v Mariboru v Piranhi. TA termin je bil originalen.

Se prav zna zgoditi, da bom to storil. Potem pa preko Rakitne na Kal. Sem že dal obkladke v hladilnik...

 

Torej vabljeni zjutraj  v MB! 

 

LP

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

termini so bili nastavljeni med 12 in 13 ... zdej pa se nobenmu ne da ob 7h vstat pa da ob 9h starta ...

 

aja pa še nekej..pr tapraumu decu k voz triumpha baba ne voz enga italjanskega plaštičnga polizdelka ...tko

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsk kufe se dogaja s prihodom med 12 in 13h tudi če je napisana samo lokacija brez ure !!!

 

30,03, - viki / črni kal 12-13h     

06,04, - trojane

13,04, -vsi zahinavl

20,04, -

27,04, -

04,05 -

11,05 -

18,05 -

25,05 -

01,06 - piranha , maribor lent 12 - 13h  https://maps.google.si/maps?q=piranha+maribor&hl=sl&ll=46.556972,15.64569&spn=0.009045,0.013733&sll=46.786897,15.622559&sspn=1.152804,1.757812&t=m&z=16&iwloc=A

 

 

termini so bili nastavljeni med 12 in 13 ... zdej pa se nobenmu ne da ob 7h vstat pa da ob 9h starta ...

 

aja pa še nekej..pr tapraumu decu k voz triumpha baba ne voz enga italjanskega plaštičnga polizdelka ...tko

 

 

thumper komi zdej vidla da je datum za maribor, ampak zgleda je skor več interesa za kofetek v centralni sloveniji. 

 

sicer pa če je največ interesentu za rikitno se gre tja, pa drugič na kal, maribor (no do tja jst ne pridem, to je zame isto k na nordkap :P )

 

pa zdej nas je že kr neki: kec, domči, ihr, rmarin, jst, pa mislim da rabimo še klasično lepoto bonija od thumperja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper komi zdej vidla da je datum za maribor, ampak zgleda je skor več interesa za kofetek v centralni sloveniji. 

 

sicer pa če je največ interesentu za rikitno se gre tja, pa drugič na kal, maribor (no do tja jst ne pridem, to je zame isto k na nordkap :P )

 

pa zdej nas je že kr neki: kec, domči, ihr, rmarin, jst, pa mislim da rabimo še klasično lepoto bonija od thumperja. 

saj je bilo dogovorjeno da sta datum in kraj čisto neobvezna ..pa ker ste že spremenil se vsaj končno odločte kje ...pridem...sam lahko bi se pa res prej zmenil pa kljub vsemu z rakitne skočmo do postojne pa na kal ..

recimo ob ene 10,30 - 11h na rakitni .. če se pa kermu ne da na kal se gre pa lahko en giro pa pol domov...če boste pa gor ob 15h si bom pa tko splaniral da se ustavim nazaj grede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej demokratično smo se odličili :P

 

nedelja 1.junij, 2014 ob 15.00 na Rakitni!

 

cajta je pol dovolj še za kam letat, al na ride al kamor se pol še komu zahoče.

 

za na to kofetkanje ne bo iz moje strani nič sladkega, ker greva že dopoldan malo naokrog.

 

torej se vidimo.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo iz tega.....

 

Če je ženska zunaj hiše,.............. je po navad dež............

 

 

hja neč pol bomo pa doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo dež....men kaže sonček z oblaki...sicer pa nismo iz cukra če bo vmes kaka plohca :)

Jaz sem za...sam da se pelje...zdej mi pa v triumph tiger temi pomagite auspuh izbrat :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm en tak cukrček, da v dežek res ne grem :P

 

no dejmo počakat še par dni kako bo z vremenom, ker čim se je treba v dežjaka spravljat je en kakec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdajalci! :BUA: Ste zopet snedli besedo. Pa ne morete vi biti vitezi kralja Arthur-ja  in okrogloštirioglate mize.  :nono: W.T.F. is Rakitna. :? Kaj tam točijo zastonj pir ali imajo dobro vino pa bencin po pol ceni. Iz protesta grem v Piranio na špricar, pir in kavo. Pa na Pohorsko rezino v Pohorsko kavarno. :hooray:  :010 Kurc pa tako angleško gentlmanstvo in korektnost. :nono:   :hmm:Bo treba postavit mejo na Trojanah. :yea2:  :jezik:  :fyou: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdajalci! :BUA: Ste zopet snedli besedo. Pa ne morete vi biti vitezi kralja Arthur-ja  in okrogloštirioglate mize.  :nono: W.T.F. is Rakitna. :? Kaj tam točijo zastonj pir ali imajo dobro vino pa bencin po pol ceni. Iz protesta grem v Piranio na špricar, pir in kavo. Pa na Pohorsko rezino v Pohorsko kavarno. :hooray:  :010 Kurc pa tako angleško gentlmanstvo in korektnost. :nono:   :hmm:Bo treba postavit mejo na Trojanah. :yea2:  :jezik:  :fyou:

ti maš potovaln moped se nimaš kej prtoževat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika, ti rada mene nimaš spljoh  :eek:  :004

dej nehi a češ da mi roke, noge, pa še rit odpade do totega maribora čuj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija?!?  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang: 

 

Takoj, ko sem napisal objavo mi je bilo jasno, da sem odprl Pandorino skrinjico  :devil: 

 

No če ne drugega je iz tega nastal zanimiv sociološki eksperiment, ki je potrdil mojo tezo, da angležem najbolj ustreza avtokracija. Ne se zdej bunit, sami ste si izbrali angleže in imajo na vas očitno večji vpliv kot se zavedate.

 

Kot drugo kaj delajo aprilije v glasovanju? Tole je RAT tema, glasujejo angleži (in pa maus, ki včasih plača kavo in vozi zraven orodje za šravfat triumfe).  :rtfm: 

 

Kot tretje predlagam, da tale eksperiment nadaljujemo do jutri zvečer, potem vidimo kaj iz tega rata in ga nikoli več ne ponovimo! V prihodnje nekdo napiše kje in kdaj pa ko voli nek izvoli. :smoke: 

 

Đizsz Krajst!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika,če bi vedela kaj je moj hobi (polek motorizma), bi želela vsak teden na pot v MB. Masa.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija?!?  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang: 

 

Takoj, ko sem napisal objavo mi je bilo jasno, da sem odprl Pandorino skrinjico  :devil: 

 

No če ne drugega je iz tega nastal zanimiv sociološki eksperiment, ki je potrdil mojo tezo, da angležem najbolj ustreza avtokracija. Ne se zdej bunit, sami ste si izbrali angleže in imajo na vas očitno večji vpliv kot se zavedate.

 

Kot drugo kaj delajo aprilije v glasovanju? Tole je RAT tema, glasujejo angleži (in pa maus, ki včasih plača kavo in vozi zraven orodje za šravfat triumfe).  :rtfm: 

 

Kot tretje predlagam, da tale eksperiment nadaljujemo do jutri zvečer, potem vidimo kaj iz tega rata in ga nikoli več ne ponovimo! V prihodnje nekdo napiše kje in kdaj pa ko voli nek izvoli. :smoke:

 

Đizsz Krajst!  

obrni kot hočeš uni k majo volilno pravico je še zmeri v prid rakitni :P

 

3:2 za rakitno

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija?!?  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang: 

 

 

 

Kot tretje predlagam, da tale eksperiment nadaljujemo do jutri zvečer, potem vidimo kaj iz tega rata in ga nikoli več ne ponovimo! V prihodnje nekdo napiše kje in kdaj pa ko voli nek izvoli. :smoke:

 

Đizsz Krajst!  

a ta cajtng še obstaja?

pa tukej si se mal zatipkal - en "J" maš preveč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3:3 za Kal :krneki:

sam nekej te bom spomnu... april je že minil...žabe niso več zaščitene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne boooo! Sem naročila suho vreme  ....vsaj upam, da bodo naročilo upoštevali no  :)

 

Sicer pa, če bo razmeroma suho, jaz reeees pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

nedelja 1.junij, 2014 ob 15.00 na Rakitni!

 

 

a to po našem času, al po BST? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!