Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Chebi

Priporočene objave

S Trophy-em naredu ta weeeeekend mal čez 2000km - no problem, mašinca kot se šika, razen keten spraya ne rab nič druzga. Srečno na poti Triumphatorjem in ostalim. ( da se mal pohvalmo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daytona 955i.. Letnik 99 ali 2000?

Letnik 99. Prvi lastnik je bil pa Vinko Jerman.

Kolikor sem seznanjen je prišel nov model šele 2002.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 99. Prvi lastnik je bil pa Vinko Jerman.

Kolikor sem seznanjen je prišel nov model šele 2002.

Vsakoletni kozmetični popravki so bili, res pa je, da je najvec sprememb dozivela sprednja luč, ki je evulirala iz dvojne povsem ločene okrogle luči k dvojnemu žarometu z isto šipco...

V glavnem, zakon motor! A jerman še zmerom ima tisto racing green varianto v garaži? :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi se mogoče RAT-ovci dobili na motozboru v Kranju, glede na to, da imamo veze, bi lahko organizatorji zagotovili poseben parkplac za prave motorje (kajne Marja) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi se mogoče RAT-ovci dobili na motozboru v Kranju, glede na to, da imamo veze, bi lahko organizatorji zagotovili poseben parkplac za prave motorje (kajne Marja) :naughty:

Brez problemov jih lahko skup parkiramo na vidno mesto, tako da bodo vidl ostali kaj je dobra znamka motorjev. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jih bom probal čimveč našuntat pa tudi pri sebi fraj zrihtat, da pridemo pogledat. :whistle:

Držim pesti za vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jerman še zmerom ima tisto racing green varianto v garaži? :worship: :worship: :worship:

Ja danes sem bil pri Jermanovih. Mi je pokazal Vinko svojo makino - racing green Daytono narejeno ob stoletnici Triumpha.

Samo me moja Daytona nekak še bolj privlači - je bolj klasična oblika, ki ne bo nikoli zastarela, ampak bo vedno lepša :rolleyes:

Aja pa okregan sem bil, ker me je na poti v Depalo vsa ujela nevihta. Je reku, da je moja Daytonca v osmih letih prvič videla dež :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa okregan sem bil, ker me je na poti v Depalo vsa ujela nevihta. Je reku, da je moja Daytonca v osmih letih prvič videla dež :closedeyes:

pol pa bolš, da se jaz sploh ne prikažem pri njem z Tigrom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez problemov jih lahko skup parkiramo na vidno mesto, tako da bodo vidl ostali kaj je dobra znamka motorjev. :worship:

Če vas bo pršla večina, prdrvim, da kak per skup spijemo, ker ostali ( japonci )se na servisih dobivajo in tam pogovorijo. :naughty:

Popravljeno . Popravil vdusan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst pa wind pa Dr. Racing štaramo ob 15 iz Arje vasi. Se vidiamo v Kranju. AVE!!!

Po vsej verjetnosti pridem. Arja vas, kje točno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz avtoceste proti Velenju je nova bencinska pumpa Logo. Eko tam.

P.S. Stil vožnje bo malce bolj športne narave :krneki:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršlo do spremembe. Tako da če je kdo nameraval se pridružit naj me pokliče na tel. :whistle:

sm videl zjutraj, ob 4.50h da sem online.....

ponesrechi :whistle:

mej the RAT bi with U B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

AVE Triumphatorji

kje kaj nabavljate potrošni materijal za mašine

bo treba muceku počasi menjat zavorne ploščice ;) da bo lahko še naprej žlajfal z kremplji

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
mal off topic za to temo, KeC, a si mogoče mel tud prejšnega sprinta? edn se mi ponuja. Zanima me, kašne so izkušnje s tem sport turingom

Jaz osebno ne ampak slišal sem pohvale. Zelo dober sport turer.

Če je nov baziran na starem potem vsekakor nakupa vreden motocikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno ne ampak slišal sem pohvale. Zelo dober sport turer.

Če je nov baziran na starem potem vsekakor nakupa vreden motocikel.

Nov in stari nimata veliko skupnega. Stari ima motor prejšnje daytone 955i, dimenzija motorja je kar manjša v primerjavi z novim. Meni osebno en najlepših motorjev vseh časov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!