Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Chebi

Priporočene objave

No v mislih sem imel princip. Pri ta novem so far dela vse enkratno vozne lastnosti pa so tudi odlične.

Tudi meni stari model lep, v kakšni BRG barvi je pa tako ali tako UPH. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov in stari nimata veliko skupnega. Stari ima motor prejšnje daytone 955i, dimenzija motorja je kar manjša v primerjavi z novim. Meni osebno en najlepših motorjev vseh časov!

...ja, ja, menda se na lestvicah uvršča takoj na drugo mesto za Tigrom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov in stari nimata veliko skupnega. Stari ima motor prejšnje daytone 955i, dimenzija motorja je kar manjša v primerjavi z novim. Meni osebno en najlepših motorjev vseh časov!

no ja. ni grd. in privlačno ceno ma :D kako pa je kej s servisi? morebitnimi kosi? a v poprečju ti motorji žrejo olje al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja. ni grd. in privlačno ceno ma :D kako pa je kej s servisi? morebitnimi kosi? a v poprečju ti motorji žrejo olje al ne?

Servisi je samo en v slo (Jerman), nekaj se obljublja odprtje še enega v MB, rezervni deli so na voljo v relativno hitrem času. Triumphi ne žerejo olja. Tisto so Ducatiji... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morebitnimi kosi?

Če je kos na zalogi v centralnem skladišču za celinsko evropo (nemčija) potem dobiš dele v 2 dnevih.

Povišano šipco dobil že naslednji dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisi je samo en v slo (Jerman), nekaj se obljublja odprtje še enega v MB, rezervni deli so na voljo v relativno hitrem času. Triumphi ne žerejo olja. Tisto so Ducatiji... :P

Drugače mašina tudi ni nič zahtevnejša za šraufat (če je že kakšna malenkost) kot od kakšnega japonca ima pa sevada določene zadeve povsem svojevrstne, na kar je pa treba bit pozorn....

Olja tudi moj Tiger ne žere pri 67kkm :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa moj Trophy pri 110 000 km tud ne :grrr

Nič ne štekam! Kaj je to olje? :hmm: A to zdaj mora žret al ne?

Bom jaz to pri Jermanu prašal :naughty:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne štekam! Kaj je to olje? :hmm: A to zdaj mora žret al ne?

Bom jaz to pri Jermanu prašal :naughty:

rrrr

sam prašam. BMW r1150 iz trgovine žre več olja kot moj GPz pr 88k km. in ni z njim nč narobe. Yamaha tdm 850 je pr 30k km žrla 0,5l/1000 km. in baje je to za Yamaho normalno...honda cbr 900, ga niti povoha ne, če ni na koncu svojga lajfa. Govorim o motorjihj ki so parkirani v isti garaži, in se precej vozmo skupej. ni blef. Trumpeta pa ma kolega v Lj, in se z njim nč ne vozi, tako de nevemo kaj ta bajk zna, in kako se obnaša. zato prašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Triumph je pač malce bolj specifike. Če bi rad zanesljiv, hiter motor potem se obrni na japonca. Če pa bi rad to plus "še nekaj več". Potem pa je Triuph zelo dobra izbira. Razlika ni toliko v perfirmansu kot pa recimo v kvaliteti izdelave in uporabi materialov (primer na mojem recimo že serijsko racing ventilčki na gumah in še veliko takšnih drobnih malenkosti kot so jeklene pletenice za zavore itd.)

V glavnem če iščeš dirkaško mašino za popoldansko preganjanje potem mogoče sprint ni prava izbira. Če pa iščeš zanesljiv športni potovalnik z dušo pa bi rekel, da je odločitev zelo dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok. Mal se bom umešal v temo. In mal skrenu.

Zanima me,če se kdaj in kje v Sloveniji dobivajo sami Triumphi. Veliko se vozim okoli,ampak jih tako zelo poredko vidim..

Bi jih pa res rad videl več na kupu pa mal primerjal..

Še najbolj me pa zanima,če je kak Bonneville na cesti poleg mene.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto je bilo srečanje konec junija v Bohinju. Letos še nič. Sem pa že nekajkrat hotel spravt na kakšno furo triumpfaše, pa mi še ni ratal.

Nam pa bo sigurno se ratal kdaj spet srečat.

AVE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE podgurc!

Kot je že Marja napisal, lani bilo srečanje v Bohinju, bil tudi en z Bonevillom.. Letos žal še nič, se pa spravljamo na skupno vožnjo že lep cajt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.. Škoda.

Pol pa ni druge, kot da kej ukrenemo.

Magar pozimi..

Sej zdej ima večina celo leto registrirane motorje k so hvala bogu te ugodnosti prišle ven.

Letos sem med drugim tudi po Murski haral in sem spoznal možakarja,Alberta ,ki ima v tam Ducati salon in servis motorjev.

Je rekel, da se usake toliko dobijo Ducatisti, Guzziji in Triumphi na kakšni skupni vožnji.

Kaj pa tale zastopnik iz Maribora za Triumphe v Sloveniji.. Je še živ? lani sem ga parkrat klical, pa ga nisem zvohal.

Sem namreč na tehničnem zvedel, da imam na homologaciji napačno številko motorja..

Menda je bil moj Bonneville testni model pa ne vem kaj so pol brkal, in sem ga komaj nahecal da me je čez spustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Še najbolj me pa zanima,če je kak Bonneville na cesti poleg mene.

Pred nekaj meseci videl čisto novega Bonnija :worship: v Mariboru pri Freerider-jih. Na žalost lastnika ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj meseci videl čisto novega Bonnija :worship: v Mariboru pri Freerider-jih. Na žalost lastnika ne poznam.

Ga videl parkrat. Nazadnje včeraj v MB. Črnega. Lep kot svinja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok. Mal se bom umešal v temo. In mal skrenu.

Zanima me,če se kdaj in kje v Sloveniji dobivajo sami Triumphi. Veliko se vozim okoli,ampak jih tako zelo poredko vidim..

Bi jih pa res rad videl več na kupu pa mal primerjal..

Še najbolj me pa zanima,če je kak Bonneville na cesti poleg mene.

Lp

čuj Podgurc, pol sma midva dol na Škorpionih govorila, pa una dva Belokrajnca sta bla zravn :hmm:

P.S. Res bi se lahk dajle enkrat Triumphatorji pred zimo skup dobili pa kak pir spili :whistle:

AVE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Res bi se lahk dajle enkrat Triumphatorji pred zimo skup dobili pa kak pir spili :whistle:

AVE!

Jaz in moj Triumph sva za. Daj predlog kdaj in kje, če ne greva pa sama na :beer2:

AVE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za! Predlagam naslednjo soboto ali nedeljo.

Oba dneva mi odgovarjata. Res pridem v soboto zjutraj z nočne, samo ni ovira :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da bo vreme. Drgač je pa ta vikend v Vipolžah fešta. Men je bil to vedno en lepših zborov. Pa še prelepi kraji. Če ga vreme ne bo preveč sralo greva midva z Bonnie dol. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za! Predlagam naslednjo soboto ali nedeljo.

to misliš ti 13. in 14. 10. :hmm:

to bi meni tudi odgovarjalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!