Skoči na vsebino

Izpit?


_scorp_

Priporočene objave

kdaj in kako greš lahko delat za 125? eni pravijo da lahko vse nrdiš pred 16 letom, s 15 in pou, drugi da lahko sam zdravniški in predavanja? kaj je res od tega? js komi čakam, ker bom potem kupu varadero prosim za hiter odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj in kako greš lahko delat za 125? eni pravijo da lahko vse nrdiš pred 16 letom, s 15 in pou, drugi da lahko sam zdravniški in predavanja? kaj je res od tega? js komi čakam, ker bom potem kupu varadero prosim za hiter odgovor

ti bom kar jaz povedal, ker bom ravno začel delat izpit za A kategorijo

pred 16im letom lahko narediš prvo pomoč, zdravniško spričevalo (sam se ti ga ne splača ker velja dve leti, raje naredi po 16ih, da ti bo veljal še za avto), cpp, vse ure vožnje, občinske teste lahko pišeš šele po 16em letu, izpitne vožnje pa itak ne morš delat brez opravljenega občinskega testa, tko da tudi izpita vožnja pride po 16em letu

občinski testi in izpitna vožnja - po 16em letu

vse ostalo - lahko že pred 16em

pa najdi si kakšnega fest inštruktorja, tko kt sm si ga jst, d me bo že prej na izpitno prjavu predn bom mev vse vaje narjene, da mi nav treba čakat

to so pa veze :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si nov, te seznanim z pravili tega foruma!

Preden odpreš novo temo, se prepričaj, da istonaslovna tema že ne obstaja. Zato se na temu forumu uporablja ISKALNIK.

Potem preglej temo, ker so sigurno že bili ludje ki so imeli isti problem kot ti, če odgovora ne najdeš, piši v tisti temi, ni treba za vsako stvar nove teme odperat.

Drgač pa dobrodošel na motosvetu ;)

PS Tolk dolgo sem tole pisov, da ste me (včasih je bla tle kletvica) prehitel :D

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sej sm iskal samo nism najdu nč kr bi odgovorilo tkau točno kukr je uni 1. napisu :OK: drugače s epa opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem na eni avtošoli vprašu, pa mi je pogledala v zakon, pa tam piše, da za vse ki imamo izpit do 125ccm 11kW čez 2leti od izpita doleti omejitev 25kW.

Drugače še pa vedno preostane teženje po upravnih enotah :OK: ;)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!