Skoči na vsebino

Se gremo peljat s tanki!


HHV

Priporočene objave

Dan odprtih vrat 45. oklepnega bataljona

Vabimo vas na dan odprtih vrat 45. oklepnega bataljona, ki bo v petek, 3. junija, od 9. do 18. ure v Vojašnici Pivka.

Lahko si boste ogledali predstavitev bojne tehnike enote, se preizkusili v streljanju z zračno puško ter se na vadišču ob vojašnici peljali z oklepnimi bojnimi vozili – tankom M 84 in BVP M 80 A. Sprehodili se boste lahko po prostorih vojašnice ter se seznanili s poklici v Slovenski vojski in postopki zaposlovanja in izobraževanja. Ogledali si boste lahko še razstavo modelarjev in likovnih izdelkov učencev okoliških osnovnih šol, predstavitev orožja airsoft in tehnični zbor sodobne gasilske opreme. Predstavili se bodo tudi radioamaterji. Hkrati bo dopoldne potekalo prijateljsko tekmovanje v malem nogometu med ekipami 45. oklepnega bataljona, logističnega bataljona z Vrhnike in policijske uprave Postojna. Med 15. in 18. uro se bodo na ogled pripeljala stara motorna vozila.

Vstop bo prost, za parkiranje bo poskrbljeno.

Več informacij: stotnik Ivan Jernejčič, telefon (05) 757 16 28 in 757 17 30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ter se na vadišču ob vojašnici peljali z oklepnimi bojnimi vozili – tankom M 84 in BVP M 80 A. ...

Sliši se zabavno, mogoče pridem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točen čas voženj še ni določen. Bi moral izvedeti jutri zjutraj, ali bodo vozili do 18h ali samo do 17h. Ko izvem, javim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peljali z oklepnimi bojnimi vozili – tankom M 84 in BVP M 80 A

morš pa bit narejen po jus-u da sploh prideš v njega :grim saj 'luknja' ni ravno velika :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morš pa bit narejen po jus-u da sploh prideš v njega  :grim saj 'luknja' ni ravno velika  :whistle:

pol meni misliš d nebo ratalo se speštat notr :hmm:

bodybuilder-IMG_0073.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol meni misliš d nebo ratalo se speštat notr :hmm:

Če bodo meli kakšno letalonosilko na ogled mogoče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj računaš biti tam?

Joj ne vem kdaj boš pa ti tam če mi bo ratalo bom probal dopoldan oz med 12 in 15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol meni misliš d nebo ratalo se speštat notr :hmm:

bodybuilder-IMG_0073.jpg

Tovariši,kdo je nalepil cycovo sliko?

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol meni misliš d nebo ratalo se speštat notr :hmm:

:grrr lahko pa greš tja, jim boš bombe zraven nosil :rolleyes: ....na vsaki rami po pet :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV štej me zraven !!!!

Že dolgo nisem bil v Pivki in prav rad bi po dolgem času spet vozil kakšno zverinico od tam.

ps

Poznaš osebno stotnika Jernejčiča ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je superrrrrrrrrrrrr.Tamaladva sta bila tako vesela smo se ene trikrat okoli stankom peljali.Še mojo so prepričali da se je šla pelat :004

Srečal Horjo-ta ki se mu zahvaljujem da je objavil to temo :worship: ,pa klimbro in kekca III. :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm,mal pozno-a lahko drugič pridem s svojim?tankom mislim...mamo pr bajt kr dva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je superrrrrrrrrrrrr.Tamaladva sta bila tako vesela smo se ene trikrat okoli  stankom peljali.Še mojo so prepričali da se je šla pelat :004

Srečal Horjo-ta ki se mu zahvaljujem da je objavil to temo :worship: ,pa klimbro in kekca III. :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

..zadovoljstvo ob srečanju je bilo obojestransko.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sm se mel zlo fajn dons, mi je pa useen malo zal da nism prsu v pivko.. Upam da bo še kdaj podobna šansa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noroooooooooooooooooo

Ludooooooooooooooooooooo

Nezaboravnoooooooooooooooooo

Pišuka....pa še pir majo taprav!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!