Skoči na vsebino

Vse polno policajev...


Kaiser

Priporočene objave

:slap:  pa saj ne moreš več verjeti..... pa si nikoli nisem mislila, da bomo postali Bronx ali kaka taka soseska v USA.........

bomo postali?

pa saj to se že X let dogaja.

ko sem še bil študijozen v LJ, je v BS3 naselju redno pokalo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Jaz tam živim 26 let, pa nikoli nič slišal :kva2: Še po navadi se čudim od kod tak sloves če grem ob kaki nenavadno pozni uri iz garaže domov, ponoči ... pa nikoli nič sumljivega :D Dostikrat se tudi vprašam kam so vsi čapci šli, ker vem, da so bili .. če so še se pa morda skrivajo :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Jaz tam živim 26 let, pa nikoli nič slišal  :kva2:  Še po navadi se čudim od kod tak sloves če grem ob kaki nenavadno pozni uri iz garaže domov, ponoči ... pa nikoli nič sumljivega :D Dostikrat se tudi vprašam kam so vsi čapci šli, ker vem, da so bili .. če so še se pa morda skrivajo  :hmm:

:lol1:

v enem letu bivanja za bežigradom (96-97)dvakrat doživel vdor maric in ostale policijske konjenice zaradi pokanja in to sredi belega dne. napisano ni plod prenosa babačulababarekla, ampak lastnega videnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno pri vsem je to, da se te bande popokajo med sabo in da ni nedolžnih žrtev. med njimi pa so zaželjene čim višje... :fredy:

jah človeško življenje gor ali dol, oni ga ne spoštujejo, torej ga niso vredni :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti verjamem, pravim samo da se meni začuda nikoli ni nič zgodilo in da tudi nikoli nisem česa takega opazil :)

Je pa bilo v času osnovne šole nekaj problematičnih čefurjev, pa jih že dolgo nisem videl, tako da kot rečeno - sem se že čudil, kam je ves čuden folk šel :krneki:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno pri vsem je to, da se te bande popokajo med sabo in da ni nedolžnih žrtev. med njimi pa so zaželjene čim višje... :fredy:

jah človeško življenje gor ali dol, oni ga ne spoštujejo, torej ga niso vredni  :afro1:

Ditto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve,.....je vsej kašenga bosanca manj zdele :hmm:

..rasna nestrpnost :BUA: ....slovenčki smo pa angelci.... :grrr :grrr mi se ne ukvarjamo z nobenimi prepovedanimi zadevicami......zgleda da smo že amerikanizirani....samo namesto črncev imamo "bosance".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.samo namesto črncev imamo "bosance".....

tko je...uvožena delovna sila.nižji,delovni razred

v splošnem precej podobno,ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..rasna nestrpnost :BUA: ....slovenčki smo pa angelci.... :grrr  :grrr mi se ne ukvarjamo z nobenimi prepovedanimi zadevicami......zgleda da smo že amerikanizirani....samo namesto črncev imamo "bosance".....

nisi vedu tega :( :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti verjamem, pravim samo da se meni začuda nikoli ni nič zgodilo in da tudi nikoli nisem česa takega opazil :)

Je pa bilo v času osnovne šole nekaj problematičnih čefurjev, pa jih že dolgo nisem videl, tako da kot rečeno - sem se že čudil, kam je ves čuden folk šel  :krneki:

A ti je zdaj pomalem jasno, da stvari niso vedno tako, kot se tebi zdi? Če ti nisi vedel, da se okol tvoje bajte zbira banda Fužine II., ... meni bi to, pri vseh mojih natolcevanjih, zamajalo temelje obstoječega sveta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cela lublana je en geto :devil: . Sej se povsod streljajo ne samo pred Namo. Tud u šiški, pa u fužinah, pa.... sej sami veste.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Updateali so prispevek na 24ur.com.

Menda so šli iz nočnega lokala na Slovenski c. Global? :hmm: Najbolj jo je pa očitno iskupil mimoidoči, ki z vsem skupaj nič ni imel ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!