Skoči na vsebino

Žiri 2007 08.06.-10.06.


Vale

Priporočene objave

drgač pa :drunk: :drunk: :drunk: :yea2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1:

:worship: :worship:

nekaj takega :grim

mater je blo enih poznanih osebkov :grim

žal sem bil za okice špukat prepozn :doze: je pa vseeno zmagal naše gore list Janč :OK: je pobasal zajetn kupček nagrad

@ BIG YELLOW - hvala za včerajšne JUPIje :OK:

@tati - smo se učirej zmenli, da te bomo drugič :chase: če nas boš še kdaj tak kmalu spravla ven iz šotorov :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, kje si se pa skrival :hmm:

malo tu, malo tam.....

potem pa kar kmalu smuk v šotor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo tu, malo tam.....

potem pa kar kmalu smuk v šotor :whistle:

ALKO te bacijo a ti ga voliš,kako lahko naš ta bolš kolega dela to z nami.Mene je tut u šotor vrgu. :zzz: :slap: zjutri pa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo tu, malo tam.....

potem pa kar kmalu smuk v šotor :whistle:

Kako boš vedu,če si komaj stal.Dobr,da si šotor najdu kronca. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALKO te bacijo a ti ga voliš,kako lahko naš ta bolš kolega dela to z nami.Mene je tut u šotor vrgu. :zzz: :slap: zjutri pa :slap:

aaaaa jebat ga

ni blo prvič :grrr pa tudi zadnjič najbrž ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak pohvalt pa mormo tudi jutranjo juhico z nudelci, pa kavico. Mater je bla dobra. Res svaka čast...glih prav za tigra nahrant. Da bi še danes imel tako :xx: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaa, pa si najdu svoj sotor? :?

po obilnih mukah :rolleyes:

@Ein - kak ni blo blata :blink: jaz mam tak usrane hlače, da so za v kanto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po obilnih mukah :rolleyes:

@Ein - kak ni blo blata :blink: jaz mam tak usrane hlače, da so za v kanto :whistle:

Eh, ce si se potrudi, si pac se... Sicer pa je tvoja posledicnost zemljine gravitacije precej bolj izrazita kot moja...

Skoda, da se nismo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tati - smo se učirej zmenli, da te bomo drugič :chase: če nas boš še kdaj tak kmalu spravla ven iz šotorov :yawn:

tati pa ne boš nič pohvalil, ker ti je za dobor jutro prinesla ene 10 laških :headbang: :headbang: :headbang:

drugače pa prišla ob 3 uri zjutraj............ :worship: :worship: :worship: :worship:

žur kot da bi bila ura 10 zvečer :worship: :worship: :worship: :worship:

še vedno prisotnih pri življenju ogromno poznanih :004 :004 :004 :004 :004

BIG YELLOW, SKOBEC, MAUSAR, ŽETINC......... in seveda vsem, ki vas poznam pa saj skoraj vse, hvala za noro počutje v mirnem ambientu.............. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

vsem v kampu, ki sem vas ob 6 uri zbudila, se iskreno opravičujem, ne obljubim pa, da ne bo naslednjič isto, ker pač takšna sem... :xx: :yea1: :yea1: :unsure: :rolleyes: :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati pa ne boš nič pohvalil, ker ti je za dobor jutro prinesla ene 10 laških :headbang: :headbang: :headbang:

to še ni opravičilo za najedanje :evilgrin:

vsem v kampu, ki sem vas ob 6 uri zbudila, se iskreno opravičujem, ne obljubim pa, da ne bo naslednjič isto, ker pač takšna sem... :xx: :yea1: :yea1: :unsure: :rolleyes: :winkiss: :naughty:

posledice pripiši zgolj in samo sebi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to še ni opravičilo za najedanje :evilgrin:

no, no kaj jezi se name, saj vem, da me imaš vseeno malce rad......... :winkiss: :winkiss: :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no kaj jezi se name, saj vem, da me imaš vseeno malce rad......... :winkiss: :winkiss: :krneki: :unsure:

sej se ne jezim, ker je itak brezweze :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak pohvalt pa mormo tudi jutranjo juhico z nudelci ...

zame je niste čist nč pustil...... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se nobenmu ne sanja, ker motor bi tist lohka biu :?

Mislim da je bil od Game-ex SB!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem si sam kriu da si prepozn ustau... :lol1:

ustal sem okoli pol osmih....sam sem prepozn dol pršu.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 1x da vas spomnem da poteka fotonatečaj tko da, če kdo ni vidu al pa d je pozabu več na http://www.mixilab.tv k mene se je pa pol po striptizu tut bolj tko slišal... razumljivo po treh zmatranih nočeš :slap:

Kr nekej slikic se je pa že prijavl... če koga zanima kakšne so si lohka ogledate tukj:

http://www.e-fotografija.com/galerija/inde...afc6e66524a1f63

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk sje ti pa vem da si še kveljemu bolj zmatran kt jst... sam da sem jst od kelnarjenja pa od tega... ti pa glih od tizga kar sem jst mogu skos iz svojih rok v druge roke dajat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!