Skoči na vsebino

zakaj sem zdele na motosvetu


kOdEbLuE

Priporočene objave

k so me razpizdili . . . . pa mal čečkam! :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

k sm hotu pogledat rdeče čeule od Pajkice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se upaš? :kva1:

Sej sm že tralalala :smoke:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrija zakaj ?????

aja ups vidm da si iz idrije:)no zarad une ustanove tam na griču,...sej mislim da oba veva za kaj se gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

aja ups vidm da si iz idrije:)no zarad une ustanove tam na griču,...sej mislim da oba veva za kaj se gre...

pa kwa se ti je sfuzlalo???? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

:lol1: kok je zabavno .... ma tale MS je prou fajn za nardit si zabaven dan :D

hvala :blush: k obstaja .......

 

od nekdaj mi je zanimivo gledat reakcije posameznikov na provokacije...i like it :OK:

 

pa lahko noč :) ne rabim več ta roza .... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da odgovarjam na razne provokacije, ki niso več zanimive... oz nadležne...

... in da gledam tule gor, kako naj bi si nekdo v prejšnjem postu sam sebi opravičeval tisto, kar počne, ker pogrunta, da to niti ni lepo in da se tega ne počne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da odgovarjam na razne provokacije, ki niso več zanimive... oz nadležne...

... in da gledam tule gor, kako naj bi si nekdo v prejšnjem postu sam sebi opravičeval tisto, kar počne, ker pogrunta, da to niti ni lepo in da se tega ne počne...

no pa dejmo...

 

tudi jaz sem na forumu ker rada preberem kaj zanimivega, tudi poiščem kaj koristnega in to sem tukaj tudi našla...

se da tudi prou lepo nasmejat in se hecat, obstajajo teme ki so bolj resne in lahko brez neprimernega vsajanja kogarkoli tudi najdeš kaj koristnega ali pa se do nezavesti prepucavaš in smeješ.

 

Je pa res, da se je ta forum tko lepo sfižil, ker se nekateri posameziki čutjo dolžni verjetno da se v vsaki temi, kot je nekdo napisal, ven mečejo in to z nepotrebnimi, nepomembnimi, samozadostnimi posti.

 

MOji posti so v nekaterih temah res bili nadležni, ravno toliko kot od tistih ki se bodo itak sami prepoznali.v mojem pisanju. Pa samo zato, ker ko res želiš svoj čas si krajšati s kakšnim branjem zanimivih idej, posebej dnevnih voženj, naletiš na neko golomazno kačo fotk, brez kakšnih pametnih informacij, iz ne vem kakšnih POTOVANJ, mislim da vsak bedak razume naslov teme, razen če je potem še pameten pa začne obračat besede v naslovu.... ma nekateri so res otroci....ja sem jaz tudi, sam kar je pa preveč je pa res že preveč

 

Me res moti eno in sto nabijanje v temah,kamor pač to ne paše. in neko opravičevanje z izgovori, saj ti tudi skoz serješ.... Ne samo nabijanje, tudi sikanje in pametovanje če kdo pomotoma kako temo odpre... mater ste vsi pametni, takrat znate koga nahrult ... saj imamo moderatorje ki to delajo a ne?? ali pa se res nekateri mislite da ste bog i batina tuki gor :kva1:  Itak če pa nekomu kaj napišeš je pa užaljen do nezavesti....

 

Obstaja na forumu precej možnosti, kjer odpreš temo in tam sereš, da druge ne boli :)

 

ne bom omenjala nickov, itak se pojavljajo in ponavljajo eni in isti... se boste sami našli, tako ali pa drugač.

 

Včasih so moderatorji znali pobrisati,kar ni pasalo v določeno temo, zdaj tega ne delajo več, pač tudi moderatorjem se verjetno ne da več. Tudi ta forum je postal samo še sebi namen in oglaševalcem, toliko da je.

 

In škoda, ker nekaterih na forumu več ni ... res škoda .. bilo je zanimivo in veliko manj nadležno.

 

in NE, se ne opravičujem niti za eno napisano besedo na forumu .... nikoli se nisem in se ne bom, niti v real lifu. Tisti ki me poznajo, pač vejo.....( in ne, v real lifu nisem pajkica, tisti ki še imajo mal zdrave pameti, to razumejo)  ostalim pa želim da če že serjejo,pomislijo mogoče da koga vseeno drek moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!