Skoči na vsebino

zakaj sem zdele na motosvetu


Priporočene objave

ker mi pase bit u prostoru k je pouhn hlapou od lima za parket :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato k sem jezna za popizdit ko sem se končno po dveh dneh sonca in mokrih cest odločila da,grem danes vsen na motor tud če so mokre ceste,in lej ga zlomka v pričakovanju na vožno se zbudim že pred 9uro(ponavad vlečem do 11:30)in prvi pogled ko sem ga danes nardila je bil proti oknu na kar se je izkazalao da primankuje sonca,klub temu da so vrabci špilali ko norci sonca ni blo :cry: bla sem razočarana za popizdit vendar sem kr upala da posije v sobo,čakam eno uro še vedno nič pol pa le ustanem grem na balkon pogledat na termometer,ki me je tud :angry2: s svojimi 5 stopinjami pod ničlo :angry2: :cry: čist užalostiv,in kaj mi je druzga preostalo kot nekaj pojest in jit pogledat na motosvet če se je pa gdo le odpravil na kak moto izlet,da bi me mal zrajcov in razpizdil da bi šla e sama na motor B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ker čitam, kekčeve ukane :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem tepec in ponoči namesto da bi spal visim na netu! :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem tepec in ponoči namesto da bi spal visim na netu! :krneki: :krneki:

Da te potolažim....

nisi edini.....

..... jst pa tle visim ker sem končal nekaj rihtat, zdej pa eno kafe in pol na fax :D :krneki: :krneki:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... jst pa tle visim ker sem končal nekaj rihtat, zdej pa eno kafe in pol na fax :D :krneki: :krneki:

Pohvaljen. Boš pametn pol. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!