Skoči na vsebino

zakaj sem zdele na motosvetu


kOdEbLuE

Priporočene objave

Vsako soboto od 9 - 12 mora biti nekdo dežuren na firmi v Hočah. Danes sem jaz. Vendar mislim, da zaradi dežja nebo prišlo mnogo kupcev za strehe, mogoče kak prijatelj na :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je kr fino ja. Grem pa najprej na Bled do kolega, pol jo pa verjetno u Bohinj špricneva. Se mogoče še kaj srečamo :)

Pisuka, nisem preveril odgovora, k sem dubu telefon... no pa drugic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlog No.1......ker so mi vrli SiOLovci po enmu tednu končn uspel usposobt net nazaj....brzina definitivno ni njihova vrlina :nono: .....in sm mogla mal pogledat kwa vse sm zamudila odrezana od sveta in Motosveta.

Razlog No.2......ker se ena runda piškotkov glih lepo počas peče in mam cca. 10 minut časa

Razlog No.3......ker me je dons na poti (hvalabogu z vozilom s streho :worship: ) dvakrat tooooolk opral :eek: , d nism nit pomisla d bi šla iz garaže na vozilu brez strehe (sicer me je nekdo :rolleyes: ....hotu s podlo zvijačo :evilgrin: kok d sije sonce na unm koncu kure premamit v tist vesoljni potop, ampak......hehe, ni uspel spljoh :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se še prebujam, ker mam rulete še dol in sem v boksarcah za računalnikom.

Zunaj pa moker asfalt, kaj čem... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KawasakiGirl - kaksno sluzbo pa mas ti,da se ob nedeljah delas??

No,sej tut jest sm v bistvu na pol v sluzbi,ker imam ta tedn dezurstvo cez in morm bit dosegljiv na telefon. Drgac pa komi cakam,da se mal tale vreme zrihta pa da prtegnem kak teden dopusta. Pol pa sam na motor pa nc vec dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuki sm ustal . . . . . . .ob kavi mal čekiram . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam d bo cajt za kosilo, zdj je pa cejt za mal počekerat kej j novga :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam uro cajt za na šiht . . . . je treba delat. . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal čekiram . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!