Skoči na vsebino

zakaj sem zdele na motosvetu


Priporočene objave

uauuuu lej kr neki teme :kva1:

zihr sem kakšno spustila.... majkemi sory, grem še kam kej napisat... pa v vsaki kašnga komentirat :OK:

iiii kok si ti pameten :blush:

mene so vsaj brat naučil v prvem razredu......

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

k iščem informacije o Romuniji  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam če se je urednik/ca zmotla pa mogoče kej objavla o današnjem 4.srečanju motoristk...juhu, glaven da je o unih ki so zbiral dnar za Rusijo objavljen ;) takle mamo.... pa tak moto forum :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ  PRAVI: Se popolnoma strinjam s teboj Kmet!  :OK:

 

Saj vidiš, nekateri ne smetijo... Tudi v temi "Parkiranje motorja v tujini" napišejo odgovor "DOMA"...  Smetiva pa sam midva  :grim

 

jaz: i feel so important, da znajo moje poste na pamet :blush:  a je kdo kej fouš? :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ  PRAVI: Se popolnoma strinjam s teboj Kmet!  :OK:

 

Saj vidiš, nekateri ne smetijo... Tudi v temi "Parkiranje motorja v tujini" napišejo odgovor "DOMA"...  Smetiva pa sam midva  :grim

 

jaz: i feel so important, da znajo moje poste na pamet :blush:  a je kdo kej fouš? :kva2::lol1:

 

MZ to pravi zato, ker sem se zadnjič ko sem zagledal ta post, spomnil na vse tvoje očitke Motosvetovcem da smetijo v temah... Pa sem se tam zadržal in nisem posmetil... 

 

Zdaj pa mi razloži, kaj ti je fora, da vsem ostalim sikaš in žugaš nej nehajo smetit, sama si pa popolnoma ista? In to je tebi smešno? Meni je bolj žalostno... 

 

Zdej, ali ne znaš ali pa nisi sposobna napisati konkretnega odgovora?  :hmm:

 

In ko smo že pri smetenju... Tudi v tej temi si zgrešila bistvo... Naslov je, Zakaj sem zdele na motosvetu.... Ti pa očitno ne znaš odgovoriti...  :grrr

 

In če se ti zdi, da si zaradi tega pomembna.... Imaš zelo nizka merila...

 

Jaz pa sem sedaj na Motosvetu zato, da si pričaram nasmešek na obraz, ob prebiranju teme, Zakaj nebi imel BMW motocikla  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 aha, baba more vse razložit u piko..... čakam cajt za fitnes... a je bolj razumljivo za moške ? :blush:

 

Ja, mi smo včasih tud tako telovadli, samo rekli smo temu drugače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!