Skoči na vsebino

zakaj sem zdele na motosvetu


Priporočene objave

Ker lahko tu učinkovito promoviram resnico & pravico, podpihujem kritično misel, driblam s kurzorjem, osvajam nova znanja in se imam sploh fino-fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ker je dwokolesnik p'r mehaniku :angry2:

pa še na šihtu ibram .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem v službi

kdaj pa zjutraj nehaš :hmm:

No ja noč ima swojo moč, jo bom šel sedajle izkoriščat v posteljo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, da sem napisu drugi odgovor na 100-i strani te teme

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :yes: :yes: :yes: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol: :lol: :lol: :lol: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker sem formatiral comp in sedaj veselo nalagam programe :angry2: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu sem in gruntam, a bi odprl temo, če ima kdo kaj izkušenj s celjenjem gležnja in če lahko kaj svetuje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu sem in gruntam, a bi odprl temo, če ima kdo kaj izkušenj s celjenjem gležnja in če lahko kaj svetuje :)

nekoč sem imel neko švicarsko kremo in je bla ful dobra za mišice, sklepe in te dele, zdravla je ko hudič, vendar sem pozabil kako se ji reče :blush:

tuki sem, ker sem se zbudu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu sem in gruntam, a bi odprl temo, če ima kdo kaj izkušenj s celjenjem gležnja in če lahko kaj svetuje :)

če za notranjo poškodbe (mišice, vezi..) lahk probaš smrekovo mazilo.. v (zeliščnih) lekarnah, ni drago, pospeši pretok krvi in tak...

Ja, kaj delam tle.. se sprašujem že cel dan.. kao učim se :rolleyes: zunaj pa sonce in bogi motor v garaži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!