Skoči na vsebino

hapland


CrashOver

Priporočene objave

a ja... bistvo igre je, da se v vsaka vrata(oz. nek vhod v votlino), spravi 1ga človečeka... potem se zalaufajo portalna vrata (tisti vlki krog)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je to kr neki, kako prvo nardiš?

Druge pa niti prbližn ne znam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ne rata ničesar drugega kot pobit, pa razstrelit vse možičke! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej prvo sem pogrunto v 1 dnevu... za druko pa sem rabo kr par dni :)...

am... pri prvi... bom na hitro povedo.

treba je najprej kamen v tesko vstrelit... potem okno odpret, pa 2. kamen v zvonec, pri tem pa sulico dvignit(oz. prevagat).. potem 2 bombi ko sta, se vstrelita ravno, pa ko sta na deski, se deska klikne.. potem pa zadn predmet, se vstreli ravno.... potem ludega vstrelit v zvonec.. potem ludek zvonec premakne, treba je sulico spet prevagat, potem se klika po zvoncu da pade na sulico, ta vrže kamen na mino.. potem se iz čist leve bajte spravi ven ludeka.. gre v lukno.. potem pa se klikne na onega spodaj, pa ko oni pes z cirkularko prilaufa, se klikne na okno nad njim.. da betonsa plošča pade na njega.. to je to :) ... simpl

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ta drugi, se mi zdi da vem kako bi končal, tiste stopnice bi premaknu k škatli, in ko bi biu ljudek gor bi prtisnu za katapult, sam nevem kako uno zeleno bubo spravt dol brez da ljudeka poje?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v bistvu mi je pr drugi skor vse jasn. sam pa nimam pojma kaj naj nardim s tisto zeleno stvarjo. aja, pa hvala za rešitev prve. :004 srček si .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se pri drugi znebim une zastave? če katapultiram se tist kamn zaleti v zastavo in pade v h2o.

tale tadruga bo fajn za reševat čez božične praznike... :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zadostkrat klikneš oblak ta poči in pada dež. Takoj ko poči vanjga ustreli kuglo. Ta bo zažgala zastavo in padla notr.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo eno vprašanje: kaj nej nardim s tistim zelenim stvorom al bubo al karkoli že je? pol sm že rešla(tisto ribo) zdj pa res ne vem kaj naj nardim s to zeleno stvarjo oz. kk jo naj spravim dol ne da bi mi pojedla ludeka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo eno vprašanje: kaj nej nardim s tistim zelenim stvorom al bubo al karkoli že je? pol sm že rešla(tisto ribo) zdj pa res ne vem kaj naj nardim s to zeleno stvarjo oz. kk jo naj spravim dol ne da bi mi pojedla ludeka?

ludeka v hišo spravi...pol pa okno odpri :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa noče it  v hišo :(  probujem naprej...

aha...se pravi da še nisi razbil/a vrat na hiši.............potem pa ludeka spravi med zaboje,klikneš da iz zaboja pride paket(dinamit),ludek ga pobere(!) in vrže v zrak iztočasno pritisneš na zeleno puščoco,zgoraj tabla rdeča pika da tabla odbije dinamit proti hiši in razbije vrata..pol pa ludeka not spraviš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, enga strička sm spravu not, zdej un ta drug pa nevem, bom še mal probu, zdej vsaj vem kaj s unmi strički na levi narest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sj to sm že probvala sam ko pa pol ne vem kk ga naj izmed titih dveh škatel spravim <_< . pa vseen hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.........že probvala .......ne vem kk ga ......vn spravim <_< . pa vseen hvala

Koko ne...pa pravjo da imajo punce :OK: roza :OK: stvari rade :hmm: :hmm: think baby think :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!