Skoči na vsebino

Športni filter


AXi0N`

Priporočene objave

kaj racunat morjo samo ure dela ! se pravi vse skupas avspuh diza pa sportniga pa valcke to je cirka eno uro dela (racunali bojo 2) samo mam poznane tak da polovica :Phah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah pa naj računajo hehe samo jas bi rad da mi gre malo vec sam pa nem se zai nic delal :P!!aja lahko se samo nekaj vprasam kaj scooterkit ma ki trgovino???lp hvala za odgovore! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok tnx bom pogledal na njihovo stran pa se bom pelo tja :D:P ok tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam aeroxa pa mam sam 1400km naretih pa bom zdle ven blokade. pa pol mislim dat gor športn filtr.ka je to res da ti lahk od športnga filtra zariba? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas bom tui zai dal blokade ven pomoje ti zaribat ne more samo "cuka"ker dobi premalo goriva zaradi premale dize ! aja kje pa ma vse blokade aerox ??? LP ROk kaj mas replico rossi?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vplinjač moreš nastavit, pa ne bo ribnil. Samo športni filter pa vse original je brezveze met, ker ne pridobiš nič, edino porabo :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas bom tui zai dal blokade ven pomoje ti zaribat ne more samo "cuka"ker dobi premalo goriva zaradi premale dize ! aja kje pa ma vse blokade aerox ??? LP ROk kaj mas replico rossi?:)

ja rossija mam ja.blokade ma pa eno na auspuhu tto slepo cev ne,tam daš deklc dol ne pa vidiš vetrnco pa še to dol vzameš pa boš vidu ko eno podložko pa tist dol vzam to je blokada za druga pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vplinjač moreš nastavit, pa ne bo ribnil. Samo športni filter pa vse original je brezveze met, ker ne pridobiš nič, edino porabo :) .

Lp

ok npr. ce mas pa menjan afspuh pa valcke pa se po moznosti ferg pa pridobis kr nekaj (pa brez blokad) ??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš vredu nastavlenega, potem nekaj malega :) . Dere pa se kar fajn bolj.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simon pretiravat ne :) veš da se z navadnim 50cc kitom glih ne dere kaj extra...bol grdo...

kot da ni benzin dovol drag, še le na tem delate da vam več pije...sicer se razume, če je vse skup predelano in je tudi večja moč, ne pa z original vse samo porabo višat, brez učinka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za off topic sam je kje kaka trgovina za predelavo scota v mbju magarai da majo samo kite pa vsaj sportne filtre pa ferge ??? lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za off topic sam je kje kaka trgovina za predelavo scota v mbju magarai da majo samo kite pa vsaj sportne filtre pa ferge ??? lp .)

Aprilija center

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to ti je tam ko prodajajo BMW avte - na unmu križišču (Tezno al nevem točno kako se imenuje un kraj )

ane? 1x bil u mb pa to ponoč pa se mi zdi da je to tam :) :)

popravte me če se motim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simon pretiravat ne :) veš da se z navadnim 50cc kitom glih ne dere kaj extra...bol grdo...

kot da ni benzin dovol drag, še le na tem delate da vam več pije...sicer se razume, če je vse skup predelano in je tudi večja moč, ne pa z original vse samo porabo višat, brez učinka :hmm:

Ja se to nisem napisal ali se lepo dere ali ne :) , dere pa se malo bolj, kot vse original :) . Aprilia center pa je med Šerbinekom in AC Intercar al kak se reče tam ko prodajajo Mercedese, ni tako težko najti :) . Samo po Ptujski cesti se pelješ pa gledaš, kje prodajajo Mercedese :) .

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je zarad športnega filtra sicer ga nisem jaz mel gor ampak oni prvi lastnik ker ni nič menjal nobene dize in fergazera so mi zarad tega ker ni blo zaj več kompresije šli bat in batni obročki pa še celinder sem mogu dat brušit tak da newem če je glih dobro sam športni filter gor dat pa nič menjat pri tem :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hey! js sm bol nov na motorjih mam piaggio zip ,pa me zanima mal kter športn filter bi daou gor pa kok ... dejte pls če kej vete mi povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!