Skoči na vsebino

Preobrazba gospoda J.


kekec III

Priporočene objave

MAGNUS pravi: Te zadeve delam izključno za finsko občinstvo. Tisto, kar nas zanima, je, da je finsko državno podjetje očitno plačalo podkupnino predsedniku vlade države članice EU. To ni več samo poslovni škandal, to je politični škandal, ki je zelo zanimiv s finskega vidika. Zelo smo bili presenečeni, ko smo to odkrili. Nikoli ne bi pričakoval, da bo zgodba šla tako visoko. Nikoli.

:rolleyes:

Finci so sicer ekstremno pedanten narod (ok, pa radi se ga vlijejo, ampak tega ne razlagajo okoli).

Mam frenda, ki je v enem njihovem zelo velikem mestu (ZELO VELIKEM) šef mestne vrtnarske službe. Med drugim tudi kazensko odgovoren, če se recimo odlomi kaka veja v parku in koga poškoduje. Je bil že na sodišču zaradi take reči, za katero bi pri nas rekli "Eh, se zgodi, pazite, ki hodite, in glejte v luft, da vam kaj na glavo ne pade ..." . Ali pa, ko listje z drevja ni bilo dovolj dobro pograbljeno in ga je nekaj letelo na cesto, kjer bi se 'lahko morda kak avto zabil potem v drugega pri zaviranju'.

Dvomim, da bi si en njihov novinar to tako zelo izmislil.

Po drugi strani pa me tudi morebitna Janševa naivnost preseneča. Sem mislil, da je (domnevno) bolj prebrisan gangster.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno se mi zdi, da se nobeden ne obregne ob Kosa. Nogometni sodnik v slovenski ligi? Dejte se no hecat... :whistle: Tričetrt lige ga nikol ni maral, po tem si vsak lahko logično ustvari mnenje da je že od nekdaj prejemal podkupnine in pomagal prirejat rezultate... :naughty:

Sem ga nekajkrat gledal v 1. nogometni ligi, takrat je bil še kriminalist. V bistvu ni bil niti tako slab sodnik, vendar ga publika pravzaprav nikjer ni marala.

Zanimivo pa da nikoli ni bil izpostavljen, ali grajan zaradi kakšne "sumljive" odločitve, ali rezultata s strani kontrolorjev.

Vsaj sam se tega ne spomnim. In to v tistih časih ko sem še spremljal SLO fuzbal (2-3 leta konca prejšnjega tisočletja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že mogoče... Se kdo spomni zgodbe okrog Mattija Nykaenena? Možakarja so pri vsej pregovorni finski poštenosti vsi ki so prišli z njim v stik obrali, kolikor so mogli... Torej za dober denar so tudi finci pripravljeni naredit karkoli... Matti je na koncu postal znan po pretepanju žene, poizkusu umora in bančnem ropu... Pa tu svojega obraza ne kaže Matti ampak vsi dobrohotneži okrog njega, ki so ga vozili okrog kot spako v cirkusu in s tem služili velike denarje. Toliko o finski poštenosti in visoki morali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga nekajkrat gledal v 1. nogometni ligi, takrat je bil še kriminalist. V bistvu ni bil niti tako slab sodnik, vendar ga publika pravzaprav nikjer ni marala.

Zanimivo pa da nikoli ni bil izpostavljen, ali grajan zaradi kakšne "sumljive" odločitve, ali rezultata s strani kontrolorjev.

Vsaj sam se tega ne spomnim. In to v tistih časih ko sem še spremljal SLO fuzbal (2-3 leta konca prejšnjega tisočletja)

Seveda da ni bil, če so pa vsi prek tretjih oseb stavili na stavnicah... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finci so sicer ekstremno pedanten narod (ok, pa radi se ga vlijejo, ampak tega ne razlagajo okoli).

Mam frenda, ki je v enem njihovem zelo velikem mestu (ZELO VELIKEM) šef mestne vrtnarske službe. Med drugim tudi kazensko odgovoren, če se recimo odlomi kaka veja v parku in koga poškoduje. Je bil že na sodišču zaradi take reči, za katero bi pri nas rekli "Eh, se zgodi, pazite, ki hodite, in glejte v luft, da vam kaj na glavo ne pade ..." . Ali pa, ko listje z drevja ni bilo dovolj dobro pograbljeno in ga je nekaj letelo na cesto, kjer bi se 'lahko morda kak avto zabil potem v drugega pri zaviranju'.

Dvomim, da bi si en njihov novinar to tako zelo izmislil.

Po drugi strani pa me tudi morebitna Janševa naivnost preseneča. Sem mislil, da je (domnevno) bolj prebrisan gangster.

V bistvu sem o tem tudi pisal, razmišljal (zadnja alineja) Gre za denar pri katerem bi jih velika večina dala noge narazen

VENDAR mi ene stvari ne grejo. Ni logiš in ...

Ne vem ?!

To so velike igre, prav tako vložki

Dobro za SLO se mi zdi to, in nekakšna garancija, da bomo zvedeli kolikor toliko resnico, ravno to da je vpletena tretaj država

Ker najbolj na K. mi gre debata v stilu; on je švercal , ona se je kur.ala,...., saj to vsi vejo, to je ja jasno. Nobeden pa ni nič videl, ali ma dokaze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že mogoče... Se kdo spomni zgodbe okrog Mattija Nykaenena? Možakarja so pri vsej pregovorni finski poštenosti vsi ki so prišli z njim v stik obrali, kolikor so mogli... Torej za dober denar so tudi finci pripravljeni naredit karkoli... Matti je na koncu postal znan po pretepanju žene, poizkusu umora in bančnem ropu... Pa tu svojega obraza ne kaže Matti ampak vsi dobrohotneži okrog njega, ki so ga vozili okrog kot spako v cirkusu in s tem služili velike denarje. Toliko o finski poštenosti in visoki morali...

Ta morala je lastna vsem in nima exluzivne pravice dol. naroda.

V veliki meri, upam si trdit-gre za moje lastno menje- si je Nikenen za večino kriv predvsem sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kake dokaze al ti kr tko mal nabijaš?

Men se zdi to tvoje početje ZELO pametno in produktivno, in stem se v bodoče izognemo nepotrebnemu in neargumentiranemu nabijanju na forumu, da vsakega ki ne navede dokazov, argumentira svoje trditve, na to opomniš.

:worship: :worship: :worship:

Prej ali slej je treba začet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej SF če te prav razumem, je Matti Nykaenen dokaz Janševe poštenosti??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tudi gospod J...Vsaj v priimku, a sm kej ogrožen? :headbang: :headbang: :headbang:

Tud dnarja nism dobil pa se na J pišem, škoda k nismo vsi ki imamo J-je dobili vsaj delček podkupnine, k bi jo zelo rentabilno porabli :naughty:

Sm pa mislu da bo ta predvolilni "pretep" potekal vsaj na malo bol odraslem nivoju ne na nivoju vrtca. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno se mi zdi, da se nobeden ne obregne ob Kosa. Nogometni sodnik v slovenski ligi? Dejte se no hecat... :whistle: Tričetrt lige ga nikol ni maral, po tem si vsak lahko logično ustvari mnenje da je že od nekdaj prejemal podkupnine in pomagal prirejat rezultate... :naughty:

A res?? (saj vem, da so te že opomnili)

Že mogoče... Se kdo spomni zgodbe okrog Mattija Nykaenena... Bla, bla, jada, jada...

Temu se reče odvračanje pozornosti od debakla s prejšnjim postom :grim

Volk ima v svojem popolnoma prav in potem ti privlečeš enako rekla-kazala, kot jo Volk skritizira pri Kos-u. Takšni delajo desnici samo škodo in nažalost jih je med zagovorniki desnice na spletu veliko preveč.

Velja tako kot govori tudi Erjavec..dokler tožilci in kriminalisti ne bodo prišli do trdnih dokazov je vse skupaj eno samo nakladanje. Če novinarji nekaj pišejo brez trdnih dokazov in brez izjav ljudi, ki so pripravljeni o zadevi pričati pred sodiščem, je tudi to eno samo nakladanje. Lahko se sprašujemo ali policija, tožilstvo ali sodstvo dela dobro in zakaj ne, ne moremo pa obtoževati brez dokazov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radio J ( jajcpok) obvešča da se po mestu na različnih koncih pojavlja sumljiv kombi finskih registrskih tablic ! FIN-e ! čudno je samo to da so potniki malce temnejše polti ! v kolikor ne bo plačal ustrezne parkirnine ali prevozil rumeno prosim pokličite Barbaro ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta morala je lastna vsem in nima exluzivne pravice dol. naroda.

V veliki meri, upam si trdit-gre za moje lastno menje- si je Nikenen za večino kriv predvsem sam

Se strinjam z obojim...

Maš kake dokaze al ti kr tko mal nabijaš?

Logično sklepam... Je pa dober pvzporednico s tem primerom potegnil en možakar na RTV SLO.

lepišvicko (03.09.2008 || 11:45:17)

barbika spolno zlorablja svojega sina!!!!!!!!!!!!!!!

imam dokaze, ki pa jih ne bom razkril!

Torej SF če te prav razumem, je Matti Nykaenen dokaz Janševe poštenosti??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ne. Dokaz, da finci niso nič bolj pošteni od ostalega sveta. Poštene ljudi najdeš na poljskem (pa vsi pravijo da vsi poljaki kradejo) in najdeš tudi nepoštene tako kot v zgoraj napisanem primeru (čeprav je Matti kot je že tudi Volk napisal sam kriv če so mu drugi segal v žep)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, če so vsi povsod -zakaj bi potem bil otako nemogoče, da je Janša jemal podkupnine? :)

na grmado s tabo da sploh kaj takega misliš o gospodu, ki je najbolj zaslužen za osamosvojitev in vse ostalo - zato da lahko danes živimo svoje 1000letne sanje!!! :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha na 24 ur je anketa. Glasujte in potem parkrat osvežite rezultate... Poglejte si rezultate, potem pa parkrat osvežite stran... Številke rastejo... Potem se vrnite na prvo stran in se še enkrat vrnite na ogled rezultatov. Dobiš namreč enako številko kot je bla ko si prvič prišel gor... Anketa je prednastavljena... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.........pri anketah in njih ponarejanja ima SDS bogate izkušnje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudi pri ponarejanju državnih listin imajo nekaj kilometraže. Vsaj tako trdi Kanadski državni tožilec v primeru Šoba. Zihr so tudi to podtaknili temu našemu gospodu J. J. Brezmadežnem!!!!

Ustrelit bando!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 UR ni ravno pod taktirko SDS... :naughty:

V tem ni poanta.........

pač pa je v tem, da jim ponarejanja in priredbe........dokazano gredo izredno dobro od rok, prstov....WE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor obstajajo dokazi da je g. general K. res lobiral za Fince je tudi g. J. 100% finančno udeležen v tej zgodbi, od vedno je namreč g. general K. bil njegov ataše za razne posle, če pa že g.J. osebno ni pokasiral vseh 20M€ je pa sigurno šlo za stranko, tako je bilo od vsega začetka (alkohol, cigarete, orožje itd...) in za vse obstajajo dokazi, vendar niso nikoli bili predmet preiskave, ker se pač ni nihče tegal upal začeti, tudi tokrat če ne bi Finci začeli praskat po Patrii, tudi pri nas nihče ne bi preiskoval... :krneki:

Popravljeno . Popravil bernardek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!