Skoči na vsebino

Preobrazba gospoda J.


kekec III

Priporočene objave

Vendar, da pravnik in vodja komisije producira trače, namigovanja in se obenem kiti z neodvisnostjo in stroko

:hmm:

Ta gospod pravnik je bil (oz. je še vedno) vodja protikorupcijske komisije, ki bi jo ta vlada že svoj celoten mandat ukinila, ki ji ta vlada že cel svoj mandat onemogoča delo.

Prav tako je s preiskovalno komisijo, ki je, tik preden je hotela objaviti rezultate svojega dela, bila ukinjena, na poročilo je vlada pritisnila pečat državne tajnosti, ves čas njenega dela pa so ji vladajoči metali polena pod noge.

Ne razumem, zakaj niso pustili, da bi Cvikova komisija predstavila poročilo, ko bi poročilo bilo predstavljeno, pa bi lahko zahtevali dokaze. Če jih Cvikl ne bi imel, pa bi ga lahko lepo elegantno skenclali.

Edina razlaga za to, da Cviklu niso pustili predstaviti poročila, je zame ta, da je imel dokaze. In če je te dokaze sedaj pokazal finskemu novinarju, ki je zadevo objavil na finski TV, si je vlada sama kriva.

Možno pa je tudi, da so Finci oz. Patria odkrili, da se je res podkupovalo, pa so sedaj, ko se zadeve več ne da prikriti celo zadevo obrnili sebi v prid, tako, da bodo s prstom pokazali na naše akterje. Sicer pa je že predstavnik Patrie rekel, da so posel speljali tako, kot je v navadi v Sloveniji. Torej s podkupovanjem? Ker je to pri nas itaq praksa?

Sicer pa bomo nekega dne izvedeli, kdo je kriv in kdo ni, kdo je plačal, kdo je pil, kdo je jedel in kdo kozlal kdo je jebal in kdo najebal.

Le Kahel Ehjavec bo lahko po koncu afere (vsaj po moje) hodil po Sloveniji z dvignjeno glavo. On pa res ni vedel in še zdaj ne ve, kaj se dogaja.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komunistična zarota!!!!!!!!!!!!

JJ je pošten že od prodaje JNA orožje dalje, nafukal bo cekuta, JJ in walter wolf pa bosta še naprej formulo furala :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha na 24 ur je anketa. Glasujte in potem parkrat osvežite rezultate... Poglejte si rezultate, potem pa parkrat osvežite stran... Številke rastejo... Potem se vrnite na prvo stran in se še enkrat vrnite na ogled rezultatov. Dobiš namreč enako številko kot je bla ko si prvič prišel gor... Anketa je prednastavljena... :naughty:

Kaj pa če čez kako uro greš pogledat? Mogoče se prednja stran na vsakih nekaj minut šele updata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je že predstavnik Patrie rekel, da so posel speljali tako, kot je v navadi v Sloveniji. Torej s podkupovanjem? Ker je to pri nas itaq praksa?

Ne bo držalo... Če si pogledaš posnetek še enkrat, boš videl, da je tisti kader vzet iz konteksta, vprašanja se sploh ne sliši... Slovenije tu sploh ne opmenja, ampak reče da so sledili poslovnim običajem v državi kjer so prodajali. Kdo lahko trdi, da ga novinar ni spraševal o poslu v Egiptu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenije tu sploh ne opmenja, ampak reče da so sledili poslovnim običajem v državi kjer so prodajali. Kdo lahko trdi, da ga novinar ni spraševal o poslu v Egiptu? :naughty:

Ti in ostali janševi podrepniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo... Če si pogledaš posnetek še enkrat, boš videl, da je tisti kader vzet iz konteksta, vprašanja se sploh ne sliši... Slovenije tu sploh ne opmenja, ampak reče da so sledili poslovnim običajem v državi kjer so prodajali. Kdo lahko trdi, da ga novinar ni spraševal o poslu v Egiptu? :naughty:

sem gledal samo enkrat, ampak daj SF ti še za ziher tretjič poglej, ker mam občutek da je bilo vprašanje o vremenu !? :stupid: i'm with sds :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor obstajajo dokazi da je g. general K. res lobiral za Fince je tudi g. J. 100% finančno udeležen v tej zgodbi, od vedno je namreč g. general K. bil njegov ataše za razne posle, če pa že g.J. osebno ni pokasiral vseh 20M€ je pa sigurno šlo za stranko, tako je bilo od vsega začetka (alkohol, cigarete, orožje itd...) in za vse obstajajo dokazi, vendar niso nikoli bili predmet preiskave, ker se pač ni nihče tegal upal začeti, tudi tokrat če ne bi Finci začeli praskat po Patrii, tudi pri nas nihče ne bi preiskoval... :krneki:

Ta je ena najbolj bosih in skreganih z logiko in dejstvi

Tako daleč, da se ne da niti argumentirano odgovarjat

Sam za primer: lobiranje kdorkoli že to počne ni nezakonito ampak ravno obratno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta gospod pravnik je bil (oz. je še vedno) vodja protikorupcijske komisije, ki bi jo ta vlada že svoj celoten mandat ukinila, ki ji ta vlada že cel svoj mandat onemogoča delo.

Prav tako je s preiskovalno komisijo, ki je, tik preden je hotela objaviti rezultate svojega dela, bila ukinjena, na poročilo je vlada pritisnila pečat državne tajnosti, ves čas njenega dela pa so ji vladajoči metali polena pod noge.

Ne razumem, zakaj niso pustili, da bi Cvikova komisija predstavila poročilo, ko bi poročilo bilo predstavljeno, pa bi lahko zahtevali dokaze. Če jih Cvikl ne bi imel, pa bi ga lahko lepo elegantno skenclali.

Edina razlaga za to, da Cviklu niso pustili predstaviti poročila, je zame ta, da je imel dokaze. In če je te dokaze sedaj pokazal finskemu novinarju, ki je zadevo objavil na finski TV, si je vlada sama kriva.

Možno pa je tudi, da so Finci oz. Patria odkrili, da se je res podkupovalo, pa so sedaj, ko se zadeve več ne da prikriti celo zadevo obrnili sebi v prid, tako, da bodo s prstom pokazali na naše akterje. Sicer pa je že predstavnik Patrie rekel, da so posel speljali tako, kot je v navadi v Sloveniji. Torej s podkupovanjem? Ker je to pri nas itaq praksa?

Sicer pa bomo nekega dne izvedeli, kdo je kriv in kdo ni, kdo je plačal, kdo je pil, kdo je jedel in kdo kozlal kdo je jebal in kdo najebal.

Le Kahel Ehjavec bo lahko po koncu afere (vsaj po moje) hodil po Sloveniji z dvignjeno glavo. On pa res ni vedel in še zdaj ne ve, kaj se dogaja.......

Ta gospod pravnik je bil obsojen za nezakonita dejanja. Toliko o kredibilnosti in sklicevanju na zakon in poštenje

Če je pri tebi običaj podkupovanje, pri meni in v moji Sloveniji ni

Sam še nisem podkupil nikogar in ga niti ne mislim.

Maš pa ti pravico furat te običaje sam ne jih men obešat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri ponarejanju državnih listin imajo nekaj kilometraže. Vsaj tako trdi Kanadski državni tožilec v primeru Šoba. Zihr so tudi to podtaknili temu našemu gospodu J. J. Brezmadežnem!!!!

Ustrelit bando!!!!

Brihtn si :worship:

podtikajo drugim in sebi

Men se zdi to pošteno, da majo do vseh ista merila

Mislim pa da je Hitler začel: postrelite bando

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pri tebi običaj podkupovanje, pri meni in v moji Sloveniji ni

Sam še nisem podkupil nikogar in ga niti ne mislim.

Maš pa ti pravico furat te običaje sam ne jih men obešat.

Ne vem, v kateri Sloveniji ti živiš.

Ali pa si zatiskaš oči in ne opaziš korupcije in klientelizma.

Sicer pa nikjer nisem trdil, da ti koga podkupuješ, ali pa si se ti začel držati načela, ki se ga drži Glanzkopf "država, to sem jaz" in se prav tako počutiš prizadetega, ko nekdo obtoži njegovo veličanstvo, ki seveda še nikoli ni bilo obsojeno za kakšna kazniva dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, v kateri Sloveniji ti živiš.

Ali pa si zatiskaš oči in ne opaziš korupcije in klientelizma.

Sicer pa nikjer nisem trdil, da ti koga podkupuješ, ali pa si se ti začel držati načela, ki se ga drži Glanzkopf "država, to sem jaz" in se prav tako počutiš prizadetega, ko nekdo obtoži njegovo veličanstvo, ki seveda še nikoli ni bilo obsojeno za kakšna kazniva dejanja.

Če se tebi kje prikazuje JJ, te straši al kakokorli drugače deluje na tvojo zavest in pozavest je to predvsem tvoj problem

NIKJER, dobro si preberi, nisem omnejal JJ in se enačil z državo.

Če veš in vidiš toliko klientelizma in korupcije veš kaj je tvoja ustavna pravica in moralna dolžnost

Če pa sodiš in izhajaš najprej in predvsem iz sebe, sebi lastnih vrednost pa se moraš najprej sam s sabo zmenit. Pripravit programsko konferenco.

Ker podkupovanje ni in ne priznam, da je tipična slovenska lastnost kot je npr. nadmudriti lastnost enega južnoslovanskega naroda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se tebi kje prikazuje JJ, te straši al kakokorli drugače deluje na tvojo zavest in pozavest je to predvsem tvoj problem

...

Jebela, a veš, da se prepoznam v tem tekstu. Doma še daljinca ne smem več imet, mi ga pred poročili iz rok izpuljo, da ga ne bi spet v TV metal, če ga slučajno pokažejo. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebela, a veš, da se prepoznam v tem tekstu. Doma še daljinca ne smem več imet, mi ga pred poročili iz rok izpuljo, da ga ne bi spet v TV metal, če ga slučajno pokažejo. :blush:

Lovac, lovac

Ti bi uvjek nekog i nešto gađao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Volk, podkupovanje in klientelizem sta prisotna povsod.

Jaz sem delal v avtomobilski industriji in vem, kaj smo delali z delegacijami iz Audija, Daimlerja, VW-ja in ostalih strank.

Podjetje je, mimogrede v rkoah avstrijskega lastnika.

Ne vem, če si kaj spremljal, a pred nekaj meseci so zaprli kar nekaj top-managerjev podjetja Siemens, ki so podkupovali, da se je kar kadilo. Siemens se je od njihovih dejanj distanciral, a ne morem si zamisliti, da bi lahko nekaj ljudi za podkupnine zapravilo nekaj sto mio €, ne da bi kdo oazil.

Prav tako je pri Patriji.

Na koncu bodo obsodili nekoga iz srednjega managmenta, vodtsvo podjetja se bo sprenevedalo, Riedel bo plačal kazen, pri nas pa je tudi nekdo sprejel denar....

Tako, da podkupovanje ni samo naša navada, ampak cele Evrope, a ponavadi (razen v kakšnih banana republikah) ni v podkupovalne afere vpleten sam državni vrh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se tebi kje prikazuje JJ, te straši al kakokorli drugače deluje na tvojo zavest in pozavest je to predvsem tvoj problem

NIKJER, dobro si preberi, nisem omnejal JJ in se enačil z državo.

Če veš in vidiš toliko klientelizma in korupcije veš kaj je tvoja ustavna pravica in moralna dolžnost

Če pa sodiš in izhajaš najprej in predvsem iz sebe, sebi lastnih vrednost pa se moraš najprej sam s sabo zmenit. Pripravit programsko konferenco.

Ker podkupovanje ni in ne priznam, da je tipična slovenska lastnost kot je npr. nadmudriti lastnost enega južnoslovanskega naroda

ti nesrečni Ari Peka Nikola.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!