Skoči na vsebino

MOTOKROS SEZONA 2002


Mr. foggy

Priporočene objave

isabol,probaj drugic samo enkrat (1x) klikniti "objavi odgovor" ne sestkrat (6x!!!)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nekaj mi je štekalo te sem postal živčen pa sem kar žačel nekaj stiskat ker sem mislo, da mi ne bo objavlo. SE OPRAVIČUJEM (BOM DRUGIČ BOLJ STRPEN)

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bil sem na pozivni in prvi dirki za DP ki je bila v oseku(če kdo ne ve) Potek dirke: brez presenečenj saj je v 85ccm zmagal Matevž Irt,

v 125ccm pa je bla borba med Edrom in Možetom,ki jo je sebi v prid dobil Može in tretji Samo Kurnik(tako je bilo obe vožnji),250ccm pa Kragelj obe vožnji pred zimzelenim Gajzerjem in Rokom Sitarjem, ki bi lahko bil 2. Če ne bi dobil noge med zadnje kolo. To bi mogli videt kake prste je mel na nogi op. NE MISLITE, DA SE SKORNJI NE MOREJO VTRGAT!!!saj od skornja ni ostalo nič(ko sem se pogovarjal po dirki z njim). PRIDITE V BREŽICE!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr še mene so prsti zabolel ko si to opisal.Škoda ko je konkurenca bolj slaba(vsaj v open class-u),po odhodu Čudna pa Jaušovca.Pridemo pa v Brežice sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V openu, konkurence sploh ni vsak se vozi za sebe v 125ccm tam pa gre na nož(samo je Može vlki favorit saj je nor pa mislim da ma bikove jajce) SE VIDIMO V BREŽICAH!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRI OB POL ENIH PRED TV IN EUROSPORT VKLOPIT (PRENOS DIRKE NA NIZOZEMSKEM SICER NE V ŽIVO AMPAK VSEENO) GLAVNO DA JE!!!!KAJ BI MI BREZ EUROSPORTA!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REZULTATI KVALIFIKACIJ:125ccm:Steve Ramon

250ccm:Fred Bolley

Open:Joel Smets

DANES OB POL ENIH ZVEČER PRENOS!!!!!!!EUROSPORT!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DIRKA REZULATATI: 125ccm:1.Steve Ramon 2. Ben Townley+8,7 3. Erik Eggens+ 10,3 250ccm:1.Mickael Pichon, 2.Fred Bolley+12,0 3. Pit Beirer+32,9 OPEN:1.Joel Smets,2.Marniq Bervoets+16.2 3.Stefan Everts+52.6 O naših žal ne vem uvrstitev (vem da je bil Kragelj po štartu zadnji) ČE PA KDO VE KONČNI UVRSTITVI NAŠIH NAJ PIŠE!!!!

speed man

Popravil/a - lsabol dne 25/03/2002 ob 14:20:02

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej modeli al vi kej MX dirkate k tolk veste?

Jaz sem vozu nekaj čaša 85 samo me je zdravje zaj*****(astma)!!! Vem pa kr nekaj

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidt je da ste kr asi, skoda k te astma jebe, pomoje si ti kr skor tko hud kt KERN, al pa CUDEN. Baje sta oba zelo huda, sam nevem ker je hitrejsi, mislim da CUDEN mal bl rastura, sj voz na 250, KERN pa sem 125, al mogoce nima muda da bi na 250ko sedu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: No vidt je da ste kr asi, skoda k te astma jebe, pomoje si ti kr skor tko hud kt KERN, al pa CUDEN. Baje sta oba zelo huda, sam nevem ker je hitrejsi, mislim da CUDEN mal bl rastura, sj voz na 250, KERN pa sem 125, al mogoce nima muda da bi na 250ko sedu?

Itak da smo asi!

No da se še jest mal pohvalim,da sem včasih bolj sicer za hobi fural.

Probat sem šel tud na dirko v Šentvid (Kmečka liga)celo nekam na sredo razpredelnice sem se vrinu.

Pol me je pa čist not potegnil in sem resno razmišljal da bi začel vozit rakek ligo.Pol je pa potreben dnar pa cajt za povrh sem se pa še fajn zlomu in sem lahko le še zaključil.

Čeprav me hudo vleče spet v to samo ni dnarja,ko bom faks končal bo pa prec spet Honda (cross seveda) pr bajti pa če je prec konc vsega.

A Kern sploh še fura?? Sem mal opustil zanimanje,ker če spet fura bom začel na dirke hodit.

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam Kawasakija KLE 500,sej pravim ko bo denar bo ta ostal pri hiš zraven njega pa še ena krosa.Pa še brat ma DR-ja tok da bodo kar trije stroji pri bajti (kot v starih dobrih časih ko sam nisem vedel na katerega bi se usedu pol sem pa vsacga mal terau doma pa vik in krik)

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi si rajši kakega pravega hard endurota(ne dr-ja). Za hobi je krosko skoraj brez veze met. Z endurotom pa lahko greš pelat kako enduro dirko na hrvaško al pa v Italijo(hujša konkurenca)in finančno dosti bolj dosegljivo. Jaz grem takoj samo me še leta jeb*** ker s 15-timi še ne smem vozit Zdaj sem 2 mesca brez motorja pa se mi že meša ENO VPRAŠANJE kaj naj kupim:KTM-A EXC, al HUSO, ampak najbolj me vleče k YAMAHI ker sem mel ktm-a kros pa ni to to kar sem si predstavljal. (vse 125)!!! ZBIRAM TUDI INF. O ENDURO TEKMOVANJIH!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je glede kros motorjev že od samega začetka enako.

Mora bit japonc po možnosti Kawasaki ali Honda.

Husa so jajca svetovnega slovesa (imam izkušnje)KTM je pa baje čedalje boljši vendar ga nisem nikoli vozil tako da ne vem.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moje mnenje je glede kros motorjev že od samega začetka enako.

Mora bit japonc po možnosti Kawasaki ali Honda.

Husa so jajca svetovnega slovesa (imam izkušnje)KTM je pa baje čedalje boljši vendar ga nisem nikoli vozil tako da ne vem.

LP

Leteči

Za enduro motorje mislim!!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!