Skoči na vsebino

MOTOKROS SEZONA 2002


Mr. foggy

Priporočene objave

suzuki250,napisi kratko porocilce in oboje (raport & fotke) poslji na motosvet.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak morte pa priznat, da je Nastran še zmeri car, sej je včeri na Brniku spet zmagu! Ampak, da ne boste slučajn misll, da pa ker sm ženska, da pa ne vem nč o motocrossu! to pa tud 0,00001% ne bo držal!

Ravn Nastran me je navdušu za Motocross, in sm mu za to fuuulll hvaležna za to! Zato tud skos navijam zanga, ker vem, da je dobr pa da lahko uspe, pa ga noben Može ne more prehtet!! Pa dejte še vi navijat zanga, ker on je CAR!!

no lepo se mejte, uživite, pa odpište mi kej, pa čeprov sm ženska!!

boardgirl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome to the jungle teycka1.....zenska ali ne _spljoh_ nima veze (yeah right....ce verjames to ....)

no resno,odgovore bos ze dobivala pac po vprasanjih/izrekih,ki jih bos pisala.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam, da me boste sm sprejel, kt, da bi bla tip (mislm o motorjih pa to) pa upam da ne bo tega, da kkšn ne bi hotu odgovarjat, ker sm pač ŽENSKA pa kao nimam pojma!! Jest sm tle gor k me ful (ampak res ful) zanimajo motorji, pa bi rada še kej novga zvedla o njih (kr še ne vem!)!! Motocross pa to-FUL HUDO, ampak res, čeprov mi je pa ful bolš filing na cestnih motorjih-sej veste ženska na krosli-halo?? mal čudn zgleda! k me je Nastran s kroslo okol guru, sej je blo ql, sam krosle niso za ženske!ženske tud lepš zgledajo na cestnmu, a se strinjate?? čeprov pa ni frke, da se ne bi zanimala za motocross, ane??

no uživite!!

boardgirl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teychka,se mi zdi,da nekako narobe razmisljas/beres stvari; mene (mogoce tudi ostale) ne zanima ce je ona/on/ono....najprej naj "dokaze",da ima pojma (koliko sploh ni vazno) o neki zadevi in se potem naprej pogovarjava.pa bili to motorji,beletristika ali slacenje zajca iz koze.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teycka1 kar se tiče kdo je car (sicer naj navija vsak za koga mu paše)ampak po borbenosti je bil včeraj car Sebastijan Eder. V prvi vožnji pade in z borbeno vožnjo pride na 5. mesto, v drugi vožnji pa zmaga tako, če ne bi padel bi bil 1. skupno. Ampak poudarek je na če. A veste da je možetu bencina zmankal.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:suzuki250,napisi kratko porocilce in oboje (raport & fotke) poslji na motosvet.

a bojo slike za v galerijo, or else, ker jih je po zelo močni redukciji še vedno ostalo 38

tut Nastran je med njimi Teycka- če vozi suzukija, samo ne vem kolk cifro je imel, ker sta bila 1. in 2. suzuki

samo če ne bi Može brez bencina ostal, bi bilo malo drugače...

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tut Nastran je med njimi Teycka- če vozi suzukija, samo ne vem kolk cifro je imel, ker sta bila 1. in 2. suzuki

"byte" mi dust

Nastran vozi Hondo kolko jaz vem suzukija vozita Eder št.5 in Jelovšek št.3

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Temu bi se lahko rekl najboljsa GP uvrstitev v zgodovini Slovenskega motocrossa po Kernu leta 99 na GP v Italiji (Chingoli ,9 mesto)

Bravo BULA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da še bo Kragelj malo k sebi prišo zanimivo bi blo če bi Kragelj prestopo v open ker mislim da bi na SP daleč prilezo saj ni take konkurence v open kot v 250ccm!!!

KAPO DOL JELENU!!! UPAJMO DA JE NAŠA VLADA TO TUD VIDLA!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!