Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

...ko sm ga kupu sm ga pucu po vsaki furi :D ....pa so mi težili kolegi da ne bo dolg cajta trajalo to pucanje - da takrat sm bil šminker....zdej sm pa taprav- k se ne pucava več in sem jst in motor usrana že preden greva na furo...zdej pa sm....tko da ti nisi taprav :nono: ...ops. - jst sm enduraš....tko da tle morm bit usran....ti k si pa cestaš pa buhvar da b bla lužca gor na mopedi :nono: ..tko da če ga jemaš zglancanga si taprav :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro zastavljeno vprašanje! Ali ne? Ali pač? Ali da?

Jest k kupujem nov motor gledam izključno na to ali je čist ali ne....potem se pa rad vozim po dežju, da mi ga vsake toliko časa malce spuca.

Osebno imam motor za vožnjo in mi čiščenje najeda čas, vsekakor pa vsake toliko časa(ene dvakrat na sezono) spucam s felten spray za vzdrževanje ketne:)

Če pa vidim kakšen res lepo očiščen motor pa se mi ne utrne misel, da je lastnih 100% pozer, temveč kako bi ga izsledil in prepričal da opere še mojega:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš čist motor si pozer :hmm: :slap: A ni lepše za pogledat, če je motor spucan in se vse sveti :D, ko pa da je osran še od lanskih muh .)

Jaz ko pridem iz vožnje takoj očistim muhe, ker pol gredo ful težko dol, felge očistim, ko namažem ketno (vsakih 500km)

Če je očiščen vsak misli, da je skoraj nov, čeprav je star 6 let :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni mora biti vse cisto pa ni važno ali je motor avto ali pa stanovanje pa ne verjamem da sem zato pozer ali pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš čist motor si pozer :hmm:  :slap: A ni lepše za pogledat, če je motor spucan in se vse sveti :D, ko pa da je osran še od lanskih muh .)

Jaz ko pridem iz vožnje takoj očistim muhe, ker pol gredo ful težko dol, felge očistim, ko namažem ketno (vsakih 500km)

Če je očiščen vsak misli, da je skoraj nov, čeprav je star 6 let :whistle:

Za muhe uporabi Meggio - dobiš v vsakem Mercatorju! Dela čudeže tudi z muhami ki so zapečemne celo sezono!

& let ne pomeni nič!(razen da zgublja ceno) Štejejo kilometri! Če delaš povprečno 15 - 20 k km na leto bi motor vseeno moral dajati malce utrujen videz...vsekakor pa tudi vožnja ni enaka vožnji....pri 30 km/h se tudi mušica verjetno odbije....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sodim glih med počasne voznike :yes: :grim :D , zato vem kakšen je motor ko prideš domov, po možnosti proti večeru :wacko:

Mene moti če je umazan in sem zaradi tega pozer. Pozerji so tisti ki se furajo brez čelade in si mislijo "glejte kaj imam pa jaz". :SS

Moraš ceniti stvar, ki jo imaš :004

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem ga kupu sem ga tudi sam po vsaki furi glancal, pa me je hitro to minilo :grim zdaj pa po furi spucam dol mrčes, ker se drugače zasuši, cel motor pa po potrebi :rolleyes: sicer me še noben ni 'skurcal' da bi da se z umazanim okoli vozim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozerji so tisti ki se furajo brez čelade in si mislijo "glejte kaj imam pa jaz". :SS

...pa po možnosti še v kratkih hlačah in sandalih na športakih :slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa po možnosti še v kratkih hlačah in sandalih na športakih  :slap:  :grrr

a če je pa v kratkih hlačah na enduri al pa čoperju je pa ok? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist motor je srečen motor

in srečen motor te lepo pelje.

pika.

prisrčno Vaš,

pozer Špilferderber.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor mam za vozit.in ker se peljem tudi tam,ko se asfalt konča je velikokrat precej usran...nekajkrat letno si vzamem dan frej pa generalka-vse plastike dol in spucat kar se da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo tudi prvo prizanje  :eek:

špil... z velikimi koraki si vstopil v zgodovino  :OK:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prevozna sredsta...mi je čisto vseeno....2x letno so čista.

Stanovanje.....brez kipcev sličic in podobne navlake...čisto...vedno....najslabše prenašam :SS umazano posodo...vsak najmanjši smrad po razkroju organskih odpadkov....me dela blazno živčno...zato....se smeti redno odnašajo....posoda sproti zlaga v stroj ali vsaj splhuje...umazani šumfi v kotu...ošpice...kolodont, ali strjen smrkelj, mačke, lasje v umivalniku, da kdo za sabo ne spuca wc školjke, tepih v kopalnici prepojen z vodo od tuširanja, umivanje rok v kuhinjskem koritu, rumenkasti robovi na dnu kozarca, svinjarija v razporkih vilic...ponavadi od jajc...odlaganje malenkost v kakšno posodo škatlo vazo...,,spravljanje nekaj kar naj bi prav prišlo čez 7let,,...spravljati strgane majice- ,,za pucat so dobre,, (prav nesi jih kamor jih hočeš)............ :SS :fight1:

Prah...no nekaj časa ga lahko ignoriram.

Tole pod opcijo 3 (skupaj napisano osebna higijena, stanovanje in avto)....kot briga me....je spet nek poiskus manipulacije...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pod opcijo 3 (skupaj napisano osebna higijena, stanovanje in avto)....kot briga me....je spet nek poiskus manipulacije...

čestitam na opazki... kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ko sem bil prezelen da bi fotrov motor vozu sm ga pucu vsako drugo nedeljo, pol mi je pa jurja dal. Pol sva tega jurja v kilometre pretopila, zdej pa po potrebi 2x mesečno razen če ni blaten kar se včasih zgodi (ni denarja za asvalt do hiše).

Zato mislim ,da zarad tega ni bil fotr ne jest pozer, ej se na let po 15kkm dela.

Pozerji so pa vsi k se v sandalčkih pa kratkih hlačkah furajo po mestu, pa čekerajo kdo jih je vidu!! NE GLEDE NA MOTOR!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AA style

Moje ime je DeX in sem pozer. :grim

Pozer sem že od 16 leta, ko sem kupil svoj prvi motor in ga začel čistiti. Čiščenje mi je prišlo v navado in poziranje se je stopnjevalo. Ko sem ugotovil da tako ne gre več naprej, sem se odločil da bom zmanjšal dozo čiščenja/poziranja. Sedaj sem clean že skoraj 1 mesec, saj je motor na servisu zaradi padca, kar me je prisililo k odvajanju.

Bivši pozer DeX :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2: :worship: :worship: :OK:

ŠE MAL PA BOŠ OZDRAVLJEN!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D motor spucan po vsaki vožnji, to mislim na mrčeš in te svinjarije :nono: saj si ne morem predstavljat motorja, da dvakrat zapored ne bi odstranil te svinjarije .) drugače pa po potrebi, npr. po kakšni vožnji v dežju ali pa v glavni sezoni 1xmesečno

:eek: v čistoči motorja se vidi odnos lastnika do njegovega jeklenega konjička :D

:P pozerji :? ja :afro1: oni, ki se vozijo brez čelade s sončnimi očali :kva2:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... po postih sodeč nas je več pozerjev kot ostalih vseh skupaj :?

zdej če par ljudi trdi da je večina abnormalna... pol se lahk mal nad sabo zamislijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi z čistimi motorji so pozerji!!!!!!!!!! :grim

ko pa ga meni kdaj spucajo na servisu al pa ga slučajno (redko) sam pa grem takoj pozirat in pičke podirat dokler spet ni usran in nobene več ne dobim gor :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!