Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Najrajši bi imel ves čas spucanega, ampak ker to ni ravno praktično, ga pucam oz. perem ko utegnem oz. se mi da. Je pa lepo pogledat očiščen in negovan motor. Prav tako tudi človeka ali stanovanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr dons mi je blo pa prou nerodn na 3M...sem zdele 2 dni motor pucal pa rihtal nazaj za na cesto,sigurn ste vsi mislil 'lejga cepca ma LC4 za na cesto' :slap:

nkol več :D

...ja sej sem imel pa jz tolk bl usrano cbro,...vsa prašna,polno preminulih "ilegalcev" spredaj na luči :D ,ene čudne pikce po tanku in sedežu še iz morja 10 dni nazaj,pikce od olja,ki so ga nekateri spuščali na zboru od Panthersov,.....v glavnem čist usrana honda....jutr jo bom spucal,da bom loh v soboto pozer :naughty: :D :D ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom pa takole rekel, če ima neka oseba urejen, očiščen motor, avto, stanovanje, bi lahko rekli da je ta oseba redoljubna, kar ni nič slabega (s tem ne mislim ljudi, ki so bolani na čistočo in hodijo s krpo po svetu), če pa pogledaš nekoga, ki ima na motorju še pred lansko svinjarijo pa verjetno u gatah tut ni kej bolšga.  :grim

:lol1: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"briga me čistoča motorja (avtomobila, stanovanja, osebna...)" - ta izjava ni na mestu ... eni imajo motor umazan, pa čista bivališča ...

Ne ti zdej moj glas relativizirat! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je za furat! Ergo škoda časa za nekaj glancat brez veze!

Motor pa mora tud fukcionirat! In pri tem škodi prah in zapečena svonjarija npr po vodilih fergazerja ipd.

Zato pri nas v Prašičjem dolu nov moped zaščitimo z voskom, naslednje plasti zaščite pred jedkimi ptičjimi kakci pa so naravnega izvora. Atmosferske takorekoč.

Voskanje se ponavlja enkrat letno, ponavadi jeseni pred morebitno soljo na cesti. :cry: Takrat se tudi temeljito in s pritiskom očisti vse reže na motorju in vsa vodila okoli vplinjačev. Nato pa še lepo namazati in adijo za eno leto.

Tistega pol oklepa? Plastika? Ja to je pa zaščita. Torej naj ščiti ona mene, ne pa jaz njo! Kdo je koga kupil? Tablica? A sem si jo jaz zmislu? Tist ki si jo je, naj jo pa še puca! :angry2:

No, tko prbližn...

A kako je z gatami? Hja, ta tretjič jih je mal neroden okol obračat. Jih je vsaj mal za ob banger obtolč! Obvezno! Pa tist kar dol pade, je treba vsaj pod tepih porint. A da nimamo tepihov? Ajaa, saj res, tisto kosmato po tleh so svinjske kože... Ja, pa kwa! Isto vela!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Motor je za furat!" je bil vedno dober izgovor za lenobo pri pucanju... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor operem in očistim po potrebi. Nikoli doma ker ni časa. Takrat je čas za fure ali pa za počitek. V službi se pa ne morem vozit, zato ga takrat očistim, seveda če je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes pa tkole pravm,fajn je če je motor čist in tut prav je tko,če ga sprot pucaš je tut hitr spucan,pa med pucanjem velikrat vidiš kakšno napako al pa kakšen šrauf losan,zato je dobr tut kdaj motor spucat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu se pa še da motor pucat? Meni že ne. Jaz ga mam zato, da se z njim vozim, ne pa da ga pucam.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pucanje motorja:

5 minut. papirnate brisače namočit v vodo, prflikat, še malo pošpricat z vodo, pustit par minutk in obrisat muhce dol. isto za čelado. fertik. 5 minut.

pranje 2x na sezono. veriga po kakem deževju ko je vsa polna svinjarije oprat in namazat. za pozerja pa tako nimam postave...pa še star kombinezon oranžno rdeče barve na črnem motorju.... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pucanje motorja:

5 minut. papirnate brisače namočit v vodo, prflikat, še malo pošpricat z vodo, pustit par minutk in obrisat muhce dol. isto za čelado. fertik. 5 minut.

pranje 2x na sezono. veriga po kakem deževju ko je vsa polna svinjarije oprat in namazat. za pozerja pa tako nimam postave...pa še star kombinezon oranžno rdeče barve na črnem motorju.... :afro1:

To jaz opravim kar ob tankanju motorja. Pa odkar imam mikrokrpo je čiščenje muh še toliko preprostejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi pucal pa mi ni jasno kdaj. ko je lepo vreme se pelješ in prideš nazaj po temi pa še mašina je vroča. pol pa drugič spet ista pesem :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu se pa še da motor pucat? Meni že ne. Jaz ga mam zato, da se z njim vozim, ne pa da ga pucam.

evo, še šovinistična freudovska replika:

"tiča imam zato, da fu*kam, ne pa da ga pucam."

:grrr

šalamala

verjetno ga nihče nima zato, da ga puca, kdaj pa kdaj pa paše, da se atejevo zlato ponosno sveti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi pucal pa mi ni jasno kdaj. ko je lepo vreme se pelješ in prideš nazaj po temi pa še mašina je vroča. pol pa drugič spet ista pesem  :whistle:

puci ga ko je dež pa mraz tko kt jst... pa še v garaži ga boš mogu tko da te noben ne bo vidu in mislu da si pozer :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu se pa še da motor pucat? Meni že ne. Jaz ga mam zato, da se z njim vozim, ne pa da ga pucam.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

jaz tud, je pa le res, da skoz ne more bit usran, vsake tolk cajta ga je le treba

spucat pa mal prečekirat če je vse ok, če je polno umazanije gor se takih zadev

pač ne vidi :)

je pa tud res, da ni vsak, ki ma spucan motor pozer B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa včasih še celo slabo vest ker ga ne pucam dovolj pogosto :slap: :doze:

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa včasih še celo slabo vest ker ga ne pucam dovolj pogosto  :slap:  :doze:

Pozerka :P

Hec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesten motor more bit za moje pojme zmer lepo popeglan in čist. To ne pomeni pozerstva temveč to, kako lastnik resnično ceni lepoto svojega konjička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ravno vsranega nimam nikoli. Pa mi vedno težijo nekateri, da ga premalo čistim. Pa če pa je samo prahhhhhhh na njem!!! Ne, da se mi tega čistit. Največje sranje pa je zadnja felna, ki je malo mastna od notranje strani!

Nikoli vsran, da bi se na daleč vidlo in nikoli čist, da bi se popolnoma svetil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi ga perem konec tedna, če je vreme. No če pa pridem še po svetlem iz ture, pa če sem še pri volji, ga takoj operem, k še gre takrat umazanija najbolš dol.

Motor more bit čist, da se vidi vsa njegova lepota ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!