Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Če je pa tako sem tudi jaz pozer in to dupli. Ker tudi gate in tisto v njih imam vedno čisto... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tut rajš čistga :)

potem pa ga ti peri po vsaki turi, to pomeni vsak dan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor kolk se da čist...na jakni pa še lanske mušice iz BiH... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa tako sem tudi jaz pozer in to dupli. Ker tudi gate in tisto v njih imam vedno čisto... :P

:OK: :grim

potem pa ga ti peri po vsaki turi, to pomeni vsak dan .)

opajade :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa tako sem tudi jaz pozer in to dupli. Ker tudi gate in tisto v njih imam vedno čisto... :P

:P ...gate pa perem jaz... :friend1: ...po zadnjem delu gat vem, kdaj si bil v kočljivi situaciji... :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot imam pa danes usran motor pa že dolgo ne,no ja kar se pa tiče jakne jo pa tud že ene 2 let nisem spucala bl je zjebana bl mi je všeč.

no ma če se najde oseba ki rada čisti motorje in opremu mu rade volje izpolnim željo in pripeljem zadevo na dom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar prišel iz "la scuderia" - spucal bicikel, ker bilo na njemu več mušic kot na ljubljanskem barju :grim

Vsakih nevem koliko km se ga splača malo popucat (kljub temu da je že se vozil okrog, ko sem še jaz v OŠ hodil .) ), toliko da se vidi kakšne farbe je :OK: pa da se vsaj malo sveti ko ga potegneš iz garaže, po cca. 100-200 km pa itak spet po starem.....

veriga-obvezno.....se še imam rad zaenkrat, tako da... :hmm:

tolko o mojem konjiču....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos spucal motor samo na začetku sezone, zdej pa je spredaj ves od mušic, spodaj pa ves od blata. Se vsaj vidi da se vozi. (morda se s tem tolažim)

Moram pa še napisat, da kolega-motorist (ne sodeluje na forumu) non-stop puca in glanca. Ampak problem je nato v tem, da najraj ne bi šel na cesto, da ga ne bo umazal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj čist, čez dan usvinjan, zvečer čist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....enkrat na tri tedne očistim, predvsem dele, kot barvani aluminij, ki so še posebej občutljivi na umazanjo (maščobe, jedke snovi).......sicer pa je črn motor glede umazanije kurac, samo kihneš pa je usran...... :doze:

...........pozer? Zame so pozerji npr. tipi ki se po mestu brez čelade gor pa dol vozjo, si kupijo novo pilo pa niti ne vejo zakaj jo imajo.....

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga spucam... kaj pa vem... 2x na mesec, ko je res usran od deža in mušic. prej pa ne :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj čist, čez dan usvinjan, zvečer čist.

To se pravi, da si šminker samo ponoči... :hmm: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga lih kar opral na fjrmi :P ...pa je šlo vse Umaško blato in svinjarija dol...malo politega piva tudi :doze:

gee, danes pa lahko poziram na veliko, bom kar do Portoroža šu na promenado :fredy: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa še napisat, da kolega-motorist (ne sodeluje na forumu) non-stop puca in glanca. Ampak problem je nato v tem, da najraj ne bi šel na cesto, da ga ne bo umazal...

ne sodeluje?pa če nima časa, ki mora motor pucat! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pucanje je odvisno tudi malo od km, ki jih naredis. Jaz cca 700 km na teden sam za siht.

Tako, da urco na teden ze reskiram....Vizir pa seveda vsak dan....

Motor pa tud ni zastonj....ce bi ga rad cez dve leti ugodno prodal, mi ne bo pomagal noben izgovor, da mora met tapravi bajker motor cist zanemarjen.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ga še nisem opral, pa imam že 1200km prevoženih, nekaj tudi po dežju :xx: Ta vikend bo treba nujno spucat! Pol pa na ride pozirat :grim :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAo js sem imel pa ta vikend tako usran motor da me je blo kr sram. Drugače pa je čist, ampak po daljši vožji se seveda umaže ampak ga ne čistim po furi, se še vedno vozim in šele potem za vikend, ko je čas ali pa kadar je pač čas ga očistim. Sem pa opazu, da ga največkrat čistim takrat, ko je slabo vreme in se ne morem vozit in je čiščenje nekak nadomestek preživljanja mojega časa z my precious bike.

Sem pa gledal včeraj jakno: po 3500 km prevoženih z njo ni gor skoraj nobene mušice??? Ni mi čist jasno kako to, dvomim da je kordura tak materijal da se nebi gor popale. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je čisto odvisno kdaj ga pucam :)

Če je bil dež, potem ga operem takoj ko je možnost, drugače pa sam mal mušice obrišem spredaj, pa gasaaa :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!