Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Ja, Mačica, a tipe imaš tudi rajši take, prešvicane, ki smrdijo po piru in morda tudi (bognedaj) po kozlanju? :SS

Lepo zrihtana bejba - rahlo nadišavljena, opravi lasje ji plapolajo v vetru - je očem veliko bolj dopadljiva, kot bi bila npr. Naomi med klošarji (smrdljiva, zanemarjena)! :wub:

Brez zamere, očitno sem tudi jaz pozer, kajti v veliko veselje mi je, če mi na križišču kdo iz avta reče, da imam lep motor! Saj je bilo potrebno veliko dela in še več denarja, da je tak ratal.

Pred leti sem kupil štrajfiks za 12 jurjev, še vedno mi čudovito dela. Uporabim ga morda trikrat ali štirikrat na sezono (izjema je vožnja po dežju, kajti naslednji dan je motor res neskončno usran in kar prosi za tuširanje) - motor je opran in do suhega prebrisan v cca 30 min, v avtopralnici pa za to hočejo kar 1000SIT in več. Pa še bolj natančen sem kot tisti strici v pralnici.

Toliko o tem in lep pozdrav vsem 'pozerjem' in 'pozerkam'.

zelo lepo povedano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Mačica, a tipe imaš tudi rajši take, prešvicane, ki smrdijo po piru in morda tudi (bognedaj) po kozlanju? :SS

Lepo zrihtana bejba - rahlo nadišavljena, opravi lasje ji plapolajo v vetru - je očem veliko bolj dopadljiva, kot bi bila npr. Naomi med klošarji (smrdljiva, zanemarjena)! :wub:

...

Tako je. Jaz babo vedno pred uporabo vredi skrtačim z drotpiršno in operem z wapom. Pol pa ji z bencinom razkužim usta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he po dolgem času sem spet bil pozer, ljubico glancal 3 ure, seveda me je popoldan potem ujela nevihta tako da nisem več pozer. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hitreje premoči, ne smeš ga oprati, ne sme te dobiti dež, oz to ni dobro, več vzdrževanja(mazanje z raznimi žavbami)

?????

Veliko vozil po dezju in bil vedno suh. Nimam niti ene zauvbe in niti enkrat ga nisem namazal z cimerkoli.

Aja lahko da so ljudje v ledru zate pozerji, sam pri padcu te leder veliko bolje varuje kot cordura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lepo povedano :OK:

vrhunska primerjava....:SS

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da je. Jst k mam motor usran, pomeni da sem tudi sam usran in se ne umivam <_<

točno tako....

tudi jaz sem bila vedno umazanka...lahko ustanoviva klub Svinje Riders MC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da je. Jst k mam motor usran, pomeni da sem tudi sam usran in se ne umivam <_<

Pa še usrane babe vlačiš. Sram te bodi! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako....

tudi jaz sem bila vedno umazanka...lahko ustanoviva klub Svinje Riders MC

A že sprejemate člane? Izpolnjujem pogoje. Z mopijem vred! Imam enga tazga za po drek kopat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako....

tudi jaz sem bila vedno umazanka...lahko ustanoviva klub Svinje Riders MC

Kakšno "stopnjo" usranosti je potrebno izpolnjevati za vstop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno "stopnjo" usranosti je potrebno izpolnjevati za vstop?

odvisno od zvrsti motocikla ..za krosle pač ne more veljati enak standard kot asfaltne....bomo dorekli na ustanovnem sestanku..

A je zadosti, če si ne umivam zob? :slap:

ne...pogoj je, da svoj motor čistiš največ 3x na leto - za kar moraš imeti potrdilo vsaj dveh ustanovnih članov kluba, da je bil pred čiščenjem motor nevozen zaradi svinjarije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...pogoj je, da svoj motor čistiš največ 3x na leto - za kar moraš imeti potrdilo vsaj dveh ustanovnih članov kluba, da je bil pred čiščenjem motor nevozen zaradi svinjarije...

Ciscenje zarometov in vezirja se lahko zaradi varnosti izvaja vec kot trikrat letno :yes:

To pise v statutu Svinje Riders MC-SRMC :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciscenje zarometov in vezirja se lahko zaradi varnosti izvaja vec kot trikrat letno :yes:

To pise v statutu Svinje Riders MC-SRMC :)

:yes:

tudi verigo se lahko čisti pogosteje..a samo če se naredi več kot 15.000 km v sezoni

da ne bi kdo pucal vsakih 500 km slučajno :glare:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

tudi verigo se lahko čisti pogosteje..a samo če se naredi več kot 15.000 km v sezoni

da ne bi kdo pucal vsakih 500 km slučajno :glare:

simptom: LAIGHT POVZERJI! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... Zalivam se z vodo... Pa ne zaradi vročine, čeprav bi pasalo, pač pa zato, ker sem do zdaj zanikala, da je čisčenje motorja smiselno in glasno zagovarjala svojo tezo, da imam motor za vozit, ne pa da se sveti in se vsi v njem gledajo. No, prvi motor je bil zelen. V vseh sezonah kar sem ga vozila je bil čist 2x. Pa še to ne nevemkako. In kdaj? Prvič, ko sem ga mislila prodat. In drugič? Ko sem ga prodala. Naslednji motor je bil temno moder. Heh, tistega ni bilo treba pusat, ker se niti ni tako videlo, če je bil vsran. Modra poteza. HEHE. Ampak se je pri hiši po nevemkakem hmmm... naključju? hmmm... pojavila srebrna ninja. In tukaj se moje prvotno prepričanje sesuje. Ne morem verjeti. Motor je čist vedno kadar gre iz garaže. Obvezno spucan pred vsako furo. Pa še... Kar z veseljem ga pucam. Ok, sicer si vse razlagam s tem, da se na srebrni čisto pregrdo vidi če je gori koncentracijsko taborišče mrčesa; v podzavesti pa se tiho sprašujem- ali se staram pa se me je strah it vozit zaradi vsega kar se godi po cestah pa raje vrtim krpo po rokah? Aja, pa toliko polir-paste še nikoli ni porabila naša cela žlahta kolikor sem je jaz v treh tednih...

Qrc, mislim, da postajam pozer... <_<

Lp, greenTHEzglancanaNINJA :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno spucan pred vsako furo...

Lp, greenTHEzglancanaNINJA :krneki:

jes ga za razliko od tebe spucam po vsaki furi :) je še mrčeš dobre volje in gre sama dol z plastike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa osebna higiena? Bom imel višji rating, če pričnem topcase polniti s svojimi prebavnimi ornamenti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa osebna higiena? Bom imel višji rating, če pričnem topcase polniti s svojimi prebavnimi ornamenti?

mogoče med muhami...lahko probas če se bos zaraditega kaj bolje počutil ...

eni so pač malce bolj inovativni, da jim pucanje pleha in plastike pač nista edina ali največja zabava...

v resnici me ne zanima kako in koliko spucan motor ima kdo..niti zakaj ima spucanega ali zakaj ne.,...

nervirajo me opazke neinovativnežev, ki mi očitajo da bi za svoj motor lahko lepše skrbela - čeprav je spucan in namazan tam kjer mora bit....

v bistvu niti ne vem v čem je point tekoče debate...se je kdo od s"nažilk" počutil prizadetega v dno duše ker mu je nekdo drug navrgel da je pozer ker ima spucan motor? ja pa ja de.... :photo:

ampak stari..lahko bi se stuširal pa deo uporabljal no... :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti niso pozerji, pač če imam že stroj, naj tudi izgleda kot stroj ..Sicer se lahko vozim tudi na očetovem traktorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!