Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Je kaj lepšega kot usesti se na lep sijoč moped se odpeljat mal naokol in potem nekje na počivališču v hosti (na hladnem :) ) ustaviti se ,počit na klopco spiti en kapučin (tist instant v flaški) in gledat kako se moped blešči :wub: .........

je je...še eno dobro bejbo met zravn :P

drgač moj motorčk je biu k sm ga kupu VSAK DAN spucan...to je blo 14dni...pol pa konc...zdej je pa tak k prasc...nikol ga ne spucam...no zdej itq generalno delam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SS-ja je treba skor po vsaki vožnji mal spucat, vsaj une mušice ker, drugač pa res tužno zgleda, če je poln svinjarije na lučeh, šipci..... bleeeek

Aja btw s čem pucate ledr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko je to, če imaš rad čiste gate, pa stanovanje, pa avto, itd., itd., itd., pa valda se boš vozu tud s čistim motorjem, je že tako in zato mislim, da tisti ki se vozimo s čistimi motorji, nismo nikakršni pozerji, pač imamo radi čisto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos, ko imam vodo v garaži in nov motor, je motor večinoma čist. :D

sam sebe presenečam. pozitivno seveda :OK:

lani pa ni bilo tako. sem bil bolj zbiratelj mušic .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko je to, če imaš rad čiste gate, pa stanovanje, pa avto, itd., itd., itd., pa valda se boš vozu tud s čistim motorjem, je že tako in zato mislim, da tisti ki se vozimo s čistimi motorji, nismo nikakršni pozerji, pač imamo radi čisto :OK:

Ravno s tem se ne strinjam .) Tudi sam imam rad čiste gate, pa zato še ne glancam motorja non stop. Gate so osebna higiena, če pa je na motorju nekaj praha ali pa kakšna mušica pač ne. Pri motorju je higiena namzana ketna, dovolj olja,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru priporočam vsakodnevno klistiranje da bo res vse čisto :D

pa vodo s šlaufom v auspuh da se saje vun spucajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat na mesec, ker ponavadi se mi ne da. :BUA:

zato pa voznja po dezju me resuje pucanja. :OK:

Tudi jaz sem za čiščenje približno enkrat na mesec, vmes pa je dobro še dodatno spucat roadkill :BUA: z najbolj eksponiranih mest, predvsem luči. Sicer se pa strinjam, da je na spucanem bajku še večji feeling.

Mimogrede, a nismo vsi bajkerji vsaj malo pozerji :?

Se vidimo na asfaltu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gate so osebna higiena, ...

Osebna higijena je imeti pošlihtano v glavi. In pol ljudem ne pripisuješ osebnostnih lastnostih na podlagi števila mušic prilepljenih na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno s tem se ne strinjam .) Tudi sam imam rad čiste gate, pa zato še ne glancam motorja non stop. Gate so osebna higiena, če pa je na motorju nekaj praha ali pa kakšna mušica pač ne. Pri motorju je higiena namzana ketna, dovolj olja,...

Ko vam bo crknil pralni stroj in, če ti bo mama nehala prati gate pa bo tvoje spodnje perilo videti tako kot tvoj moped. Pa ne se sekirat, če boš imel mesec dni kakšno rjavo špurasto mušico na notranji oz. zadnji strani gat. :P :whistle: :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebna higijena je imeti pošlihtano v glavi. In pol ljudem ne pripisuješ osebnostnih lastnostih na podlagi števila mušic prilepljenih na motorju.

Jaz imam vedno prilepljenih cca. 30dag mušic na vetrobranskem steklu.

Ko vam bo crknil pralni stroj in, če ti bo mama nehala prati gate pa bo tvoje spodnje perilo videti tako kot tvoj moped. Pa ne se sekirat, če boš imel mesec dni kakšno rjavo špurasto mušico na notranji oz. zadnji strani gat. :P :whistle: :lol1:

Rjava špura je itak dodatna oprema kot spojler na avtu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilpozer B)

post-685-1153115036_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti prestopil na svetlo stran, hja kaj čmo vsakega lahko pokvari. :angry2:

leti pa zdaj ko prasica, ko je par kil mušic manj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilpozer B)

Škoda, da nisi mel že v soboto prištimano, bi lehk še mojega Benkota mal opral :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da nisi mel že v soboto prištimano, bi lehk še mojega Benkota mal opral :krneki:

TT $G$F#"!$ferf342t25$%"&

(se mi zdi, da ima danes internet neke motnje.. nič ne zastopim)..

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Špilpozer :OK:

Še enkrat ponavljam, zrihtana mladenka (ali mladec, da se ne bodo mladenke počutile zapostavljene) je brez dvoma očem bolj dopadljiva kot usrana smrdljiva klošarka :angry2: .

Pa še Andipozer (se opravičujem, res imam rad spucan motor):

post-8423-1153512279.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ponavljam, zrihtana mladenka (ali mladec, da se ne bodo mladenke počutile zapostavljene) je brez dvoma očem bolj dopadljiva kot usrana smrdljiva klošarka :angry2:

Še enkrat (že približno 17.000-ič) ponavljam: vsak ima svoj okus in svoj pogled na motorizem, motorje, higieno motorja...

In ne - motorjev ni za enačiti z mladenkami... pleh je pleh oz. plastika je plastika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi brazdal po tej temi ,ampak čist motor, pomeni vsaj meni isto kot pri gospodinji: čisto in urejrno stanovanje ,lepa posoda ,še posebno čist WC, kopalnica,pečica itd. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!