Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

..jaz ga spucam po potrebi, pa če mam čas,... je pa res da se z umazanim načeloma ne vozim,... se pravi da "sem pozer" :lol1:  :lol1:

...pa zato z avtom nisem, ker mi ga edino dež opere,....pa glede na deževno leto, u bistvu tut z avtom poziram :lol1:  :lol1:

PS: a če si čevlje spucam sem tut pozer??? :a7

definitivno SI pozer...in to tahude sorte :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred tremi tedni sem spucal motor in se do torka ta teden nisem imel casa voziti.

promptno me v torek na poti domov opere kot psa. zakaj ga potem sploh perem? motor. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ga potem sploh perem? motor. :doze:

Zato, ker si pozer, anje. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj eni pa radi z umazanimi stvarmi pozirajo ... recimo razni krosarji, enduraši ... da o rat-bike lastnikih ne govorim ;)

Vem celo za enga, ki pozira s flexerjem :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sem tudi pozer! :D

V garaži imam spucanga, da se svet, kot drek v lahtirni.

Če kam grem, se ga pa tud ne p'rtaknem, pa ni važno kje se z njim vlačim in kako dolgo sem zdoma.

Drug dan pa cunjo, šampon in zobotrebec v roke!!!

A zdej veste, zakaj žena prav', da jo zanemarjam?! :hmm:

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umivajo naj se samo umazanci....

Se pravi, če je umazan (po kakšnem dežju sploh) ga pač spucam. Nisem pa suženj pucanja. Motor je tako kot avto, za vozit , ne pa samo za drgnjenje. Je pa lepši občutek če je čist, to je pa tud res. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sužnji svojega dela najbrž niso ravno z veseljem opravljali. :grrr

Ja, če ga pucaš zaradi sebe in svojega užitka, če ga pa zaradi drugih... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Jaz vedno ocistim motor po vsaki voznji, ker imas tako najman problemov z odstranitvijo umazanije in music.

Edino, ko se odpravim na daljso pot motorju privoscim pranje se le, ko pridemo domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V začetku marca kupil nov motor,do danes prevozil 1300 Km enkrat opran momentalno čist nisen pa suženj čistoče motorja-motor je za vozit ne za glancat in blefirat !!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motore perem 5-krat na sezono...definitivno NISEM pozer, pa tudi če bi bil, se ne sekiram :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma za muhce pa res ni treba prat celega motorja .) ti povem en enostaven trik, ki sem ga že enkrat nekje napisal: ko prideš s fure vzami kuhinjske papirnate brisače, en razpršilec če ga maš in VODO. našpricaj po maski vodo in zaflikaj gor brisače, še malo pošpricaj. pusti ene 10 minut da se stvar razmoči, obriši dol muhce, pa do suhega obriši z navadno brisačo al podobno cunjo. voila. čisto, brez kemikalij. to seveda za tiste ki majo masko in plastiko okoli...ostali pa vam ni pomoči :closedeyes:

edina reč, ki more bit na motorju res čista in podmazana je veriga. ostalo po okusu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko prideš s fure vzami kuhinjske papirnate brisače, en razpršilec če ga maš in VODO. našpricaj po maski vodo in zaflikaj gor brisače, še malo pošpricaj. pusti ene 10 minut da se stvar razmoči, obriši dol muhce, pa do suhega obriši z navadno brisačo al podobno cunjo. voila. čisto, brez kemikalij. to seveda za tiste ki majo masko in plastiko okoli...ostali pa vam ni pomoči :closedeyes:

edina reč, ki more bit na motorju res čista in podmazana je veriga. ostalo po okusu.

... pa še vsaj vizir čelade. :) Velja pa isti princip čiščenja. Papirnate brisače fino namočiš z vodo, rahlo ožmeš in z njimi prekriješ vizir. Počakaš tričetrt ure in potem mušice in ostalo nesnago samo še obrišeš. Deluje tudi, če so insekti že zasušeni. :yes:

Čiščenje plastike, šipe na motorju olajša tudi, če te dele prej, ko so še čisti, prebrišeš s krpo, na katero daš malo tekočine oz. mleka za voskanje (ne polir paste!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!