Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

odvisno kaki motor maš- če maš krosara- ima da je blatn s tabo vred (tu pa tam pač malo vap vklopiš).... če pa cestaka, pa ima da se šajna ko v izložbi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaki motor maš- če maš krosara- ima da je blatn s tabo vred (tu pa tam pač malo vap vklopiš).... če pa cestaka, pa ima da se šajna ko v izložbi :D :D

sva istega mnenja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naceloma imam motor, avto in stanovanje rad cisto, le prahu se mi ne da brisat :trance_33_sleep: !

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjarija, blato in drek so najboljša zaščita...

...proti kraji :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blato je najlazje spucat, ko se posusi in ga samo olupis. Simpl k keks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naceloma imam motor, avto in stanovanje rad cisto, le prahu se mi ne da brisat :trance_33_sleep: !

lp flox

sram te bodi, hočš reč da maš prah na motorju :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pozerji.... še dobr da ste me spomili.. danes ga grem spucat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl k se svet lepši je :rolleyes: :rolleyes: , pa če ga skos pucaš pol ga ponavad še bolš prodaš k je motr k iz škatlce:):):):):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da uporabljam motor dnevno, ne glede na vreme (razen seveda snega), motor zelo redko "glancam". Veriga, hladilnik in to je to... Če je par dni vožen na dežju pa še malo krpo pošpricam z WD40 in pobrišem dele motorja (in se seveda izogibam gume).Pred sezono in po sezoni motor dobi generalno čiščenje (skupaj z zaščito). Ker se z motorjem vozim (ga nimam parkiranega na ogled pred bari) me ne moti, da se ne sveti.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blato je najlazje spucat, ko se posusi in ga samo olupis. Simpl k keks.

Niti lupit ne rabiš. Dvakrat ga po tleh vržeš pa vse odleti........ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj je ko nov, brez blata, prahu, madežev od ketne.. nič ni :whistle: Škoda da je zdej dež zunaj, da ga ne morem nazaj umazat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti lupit ne rabiš. Dvakrat ga po tleh vržeš pa vse odleti........ .)

Ja, ja ... seveda. Oprosti, pozabu sm na to varianto. :headbang: Mas pa se eno varianto... ko se blato posusi, gres na eno fejst zdrapano cesto, da te mal preruka in pol med potjo odpadajo koscki posusenega blata direkt komu na sipo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja ... seveda. Oprosti, pozabu sm na to varianto. :headbang: Mas pa se eno varianto... ko se blato posusi, gres na eno fejst zdrapano cesto, da te mal preruka in pol med potjo odpadajo koscki posusenega blata direkt komu na sipo :D

Res še boljša varianta. Ti tudi ledvične kamne razbije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, po anketi sodec nisi pozer, ce ga pucas... (jaz sem obkrozil DA )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor od časa do časa ali takrat,ko je motor umazan od ceste (npr.če voziš po dežju)opere in očistiti motor(skoraj vsakič) odspredaj od mušic,zame ni nikakeršen POZER ampak človek z LEPIM (normalnim)odnosom do danes zelo lepe in še vedno dokaj drage tehnike.Mislim,da je to marsikateremu jasno "očitno ne vsem".Kdor se pripelje Npr. v nedeljo,ko se gre z družbo na izlet z umazanim motorjem,je enako kot bi šel na nedeljsko kosilo v delavski obleki in umazanimi čevlji.Mislite si kar hočete,"nisem pozer",pred 1/2 ure sem si opral motor(pri luči) jutri,če bo vreme gremo dopoldne na izlet,ob 14.oo gledam GP. in če me na vožnji slučajno spet dobi dež kot danes na kolesarski dirki v Kranju bo potrebno motor spet oprati nažalost. :OK: jaz :wub: tehniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor od časa do časa ali takrat,ko je motor umazan od ceste (npr.če voziš po dežju)opere in očistiti motor(skoraj vsakič) odspredaj od mušic,zame ni nikakeršen POZER ampak človek z LEPIM (normalnim)odnosom do danes zelo lepe in še vedno dokaj drage tehnike.Mislim,da je to marsikateremu jasno "očitno ne vsem".Kdor se pripelje Npr. v nedeljo,ko se gre z družbo na izlet z umazanim motorjem,je enako kot bi šel na nedeljsko kosilo v delavski obleki in umazanimi čevlji.Mislite si kar hočete,"nisem pozer",pred 1/2 ure sem si opral motor(pri luči) jutri,če bo vreme gremo dopoldne na izlet,ob 14.oo gledam GP. in če me na vožnji slučajno spet dobi dež kot danes na kolesarski dirki v Kranju bo potrebno motor spet oprati nažalost. :OK: jaz :wub: tehniko.

Se popolnoma srinjam s tabo. ;) ;) ;)

Tut sam mam take navade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor od časa do časa ali takrat,ko je motor umazan od ceste (npr.če voziš po dežju)opere in očistiti motor(skoraj vsakič) odspredaj od mušic,zame ni nikakeršen POZER ampak človek z LEPIM (normalnim)odnosom do danes zelo lepe in še vedno dokaj drage tehnike.Mislim,da je to marsikateremu jasno "očitno ne vsem".Kdor se pripelje Npr. v nedeljo,ko se gre z družbo na izlet z umazanim motorjem,je enako kot bi šel na nedeljsko kosilo v delavski obleki in umazanimi čevlji.Mislite si kar hočete,"nisem pozer",pred 1/2 ure sem si opral motor(pri luči) jutri,če bo vreme gremo dopoldne na izlet,ob 14.oo gledam GP. in če me na vožnji slučajno spet dobi dež kot danes na kolesarski dirki v Kranju bo potrebno motor spet oprati nažalost. :OK: jaz :wub: tehniko.

Je tako :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa vedno zgodi, da ga ravno operem, grem z njim en krog in me ravno ujame dež :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa vedno zgodi, da ga ravno operem, grem z njim en krog in me ravno ujame dež :headbang:

en razlog več da ga poj šenkrat spucaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!