Skoči na vsebino

TGB


DC*

Priporočene objave

Kolko vem ga ne prodaja po delih, ampak celega :) Ima pa predelan cilinder in original avspuh, prebarvan je na novo v Polini barve :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj njega tak na videz poznam, na prvem mitingu sma se nekaj menla, kao bi naj drag sla, pa si ni upal. no, a ga vprasas za kolko proda? mislim da je cena orginal pri saplexu okoli 30.000 SIT (obe jermenici + kuplonga). jaz bi pa nucal samo jermenici. pa kupim pod pogojem, da sta cisto ravni (ker sam mam zvito in mi zato pajtla pa ruzi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer malo :topic: DC* jaz tudi poznam Sašota, stanuje tu blizu in kolko vem prodaja celoten skuter, ker kupuje 125cc motor :) Ča pa proda po delih pa bolše za djeZo-ta :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum no maloprej sn šou dol vzet sedež pa pogledo za blackbox pa je res bla v iz njega spelana rjava žica sn jo izpulo pospeški so za odtenek boljši končne pa še nisem sprobo kr se mi še kit utekava ... hvala za tisto stren še enkrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum no maloprej sn šou dol vzet sedež pa pogledo za blackbox pa je res bla v iz njega spelana rjava žica sn jo izpulo pospeški so za odtenek boljši končne pa še nisem sprobo kr se mi še kit utekava ... hvala za tisto stren še enkrat :D

np. sam sem poskusal na mojem akrosu vzpostavit stik te rjave zice, vendar mi ni uspelo, brez vecjega razdiranja CDIja. na mojem CDIju fali tista pusa, ki bi rjavo zico povezala. zadeva bi pa bla uporabna, ce bi jo povezal s stikalom in si tako naredil home made omejevalnik obratov. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: @djeZo ne prodaja ga po delih samo celi skuter za 70k :) Ima pa par rezervih cilindrov če rabiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja par cilindrov pa batov... njegov skuter je preživeu že kr nekaj ribanj ja :D

eh kurc, jaz bi nucal samo jermenico, mu dam 10k, ce dela ok, pa naj premisli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 9k ti jo dam ti pa meni tvojo :naughty:

7k, ker je moja jermenica se vseeno uporabna :P

naredla pa boma tak, da pridem do tebe, zmontirama gor pa probam ce je ok. mozno je tudi, da majo vsi TGBji zjebane jermenice in mi pol tvoja jermenica ne pomaga nic. nucama pa šraufštok pa par velikih kljucev od 30 naprej. upam da mas vse to doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7k, ker je moja jermenica se vseeno uporabna :P

naredla pa boma tak, da pridem do tebe, zmontirama gor pa probam ce je ok. mozno je tudi, da majo vsi TGBji zjebane jermenice in mi pol tvoja jermenica ne pomaga nic. nucama pa šraufštok pa par velikih kljucev od 30 naprej. upam da mas vse to doma :D

bi se dalo zmenit ja. kdaj priješ? pa vse kluče do 41 mam pa šraufštok pa vse kaj češ tak da bi se dalo zmenit ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo zmenit ja. kdaj priješ? pa vse kluče do 41 mam pa šraufštok pa vse kaj češ tak da bi se dalo zmenit ja

povej kdaj ti odgovarja. pa povej se kje si doma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

mam eno vprašanje in sicer jz mam skuterja tgb 303 r zdej mi gre 55 pospeški so hudi zanima me kje vse ma blokade pa kok bo šou brez blokad in z športnim auspuhom pa kje se dobi ta šport izpuh za ta skuter vsem se zahvaljujem za odgovore mejte se <_< :)

post-11233-1147460994_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze ena TEMA od TGB-ja, oziroma jih je še več :) . TGB-ji imajo Morini motorje, tako kot Italjet Foruma 50 in Di tech-i, samo ne ti novi s pia/gil agregatom, tako da bi od tistega skuterja izpuh pasal gor, paše pa tudi od Minarelli, samo moreš malo priredit izpuh. Blokado pa ima na variatorju, samo ti skuterji ne dosegajo nekih blestečih hitrosti :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!