Skoči na vsebino

kymco kxr 250


miličar

Priporočene objave

pomoje presvoh... oz. na zacetku bo se kr uredu, sam k se bos 1x pelu s ksno yamaho 600ccm te pa use mine .) Ce ne misles registrirat, kup kej mocnejsga :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr če človk hoče 250ccm ne omenjat 600ccm. Kymko ni nevem kaj motor. Rajš razmišli o kaki Yamahi virago 250, ali kaki hondi, pa boš velik bl zadovoln. Mal preglej forum pa ne za brezveze odpirat takih tem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr če človk hoče 250ccm ne omenjat 600ccm. Kymko ni nevem kaj motor. Rajš razmišli o kaki Yamahi virago 250, ali kaki hondi, pa boš velik bl zadovoln. Mal preglej forum pa ne za brezveze odpirat takih tem  <_<

on sprašuje o štirikolesniku vi mu pa predlagate dvokolesnika :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri štirikolesniku niti ne rabiš 50+ km.

Če je cena ugodna, servis in rez. deli zagotovljeni, pa če ga lahko registriraš in če veš zakaj ga boš rabu, zakaj pa ne? :OK:

Kvaliteta je pa itak relativna, tako kot še 90% ostalih stvari :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja uuuuu budalo jst. Se oproščam :oops: Usen zdj popravlam kokr je blo že rečeno prejšno objavo yamaha bo kr bolš kokr kymko tudi med štirikolesniki:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam Kymco KXR 250 in zagotavljam vam, da se ga tako hitro ne boste naveličai. Meni dobro služi še skoraj eno leto (5000 km)in z njim nisem imel nobenih težav. (če odštejemo, da mi je enkrat zmanjkalo benza hehe). Pa še servis je poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Daj, malo povej,koliko kaj pride servis, pa poraba, pa to. Malo cikam na Kymco MXU 250- oni ki ima v blatnikih luči. Bi bil v redu bajk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Žiujo.

Mene zanima koLiko Let moraš met da Lahko spLoh voziš štirikoLesnik .. ?

:D

imeti moraš izpit B kategorije, torej minimalno 18 let ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiujo.

Mene zanima koLiko Let moraš met da Lahko spLoh voziš štirikoLesnik .. ?

:D

Si najbrž še dosti mlad tako da počakaj,kam se ti mudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!