Skoči na vsebino

DRAG RACE 19.6.


majaCRX

Priporočene objave

evo jz sm se že vrnu res je blo sam 500 sit za vstopnino :OK: sm keri stroji so bli :blink: jz sm sm gledu :D najboljš sta mi bla corsa pa fiesta :D dva mala vraga :D za corso sm ugotovu da je mlea 2.0 T motor ... za fiesto pa nič :hmm: nikakor ni hotel odpreti haube :D sj drugač so bli še res hudi avtomobili .. drug let grem spet pa bom šu še jz tekmovat :lol1: mogoče bom prvi iz zadnje strani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem bil in pa škoda za AUDI-ja. :cry: Mislim da bi bil konkreten trn u peti sotekmovalcem. :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak to misli da so goljufali, ker meni ni najbolj jasno kak lahko goljufaš pri drag racih? razen tega da maš pač v avtu nedovoljene predelave ( če sploh obstaja kaj takšnega..)

LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja fora je v temu,da ne voziš na polno,ko so kvalifikacije....potem avtomatično padeš v nižji razred,...ko pa gre zares pač voziš na polno in odneseš pokal za 1. mesto <_< :BUA: .....vsaj tko sem jz zastopu vse skup....naj me kdo popravi,če ni tko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja fora je v temu,da ne voziš na polno,ko so kvalifikacije....potem avtomatično padeš v nižji razred,...ko pa gre zares pač voziš na polno in odneseš pokal za 1. mesto <_<  :BUA: .....vsaj tko sem jz zastopu vse skup....naj me kdo popravi,če ni tko .)

Se pravi luknja v pravilih - iznajdljivost, poznavanje pravil in ne goljufanje se pravi. Ni pa fer resda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi luknja v pravilih - iznajdljivost, poznavanje pravil in ne goljufanje se pravi. Ni pa fer resda.

Nobene luknje ni. Nekako je treba avtomobile razporedit v razrede. Ne vem pa koliko je tolerance.. ce si npr. v razredu od 15.00s do 15.99s, Koliko lahko potem peljes najbolje? 15.00s ziher ne, ker jih je bilo veliko, ki so bili pod 15.00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa to, da avtomobile razvrstijo v razrede po času, zdi povsem napačno. A ne bi bilo bolje, da bi avtomobile razvrstili v kategorije po tem, koliko konjskih moči imajo. Potem bi se pa videlo, kateri avto in voznik sta najboljša.

Pa še nobenih zapletov ne bi moglo bit, ker ne bi bilo nobenih omejitev. Moč avtomobila (na kolesu) bi pa lahko izmerili kar na prizorišču dirke s tisto napravo, ki se je zdaj ne spomnem imena.

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem se pa spomnil: dynometer se reče tisti napravi. :)

Takole izgleda: gallery13.jpg

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje jih boš dobil;pa potem bi seveda potreboval prenosne,da bi jih imel na prizorišču dirke.

V Sloveniji sta samo dva dyno-ta,enega ma Senica,enega pa RSR, seveda meritve niso zastonj. Da bi se pa šlo po kW v prometnem dovoljenju pa verjetno tudi sam veš,da je brezveze...

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne po moje bi blo lahko čist enostavno.....avto za drag race mora imet tablco,in če jo ima tud not piše v prometni kolk kubikov ima,tud če je druga mašina,homologirana mora bit....

...in zakaj ne bi naredil pač po kubikih razrede npr. do 1.600ccm, potem od 1.6 do 2.0, od 2.0 do 2.5, in open klasa,...seveda vse klase tud razdeljene na tiste s turbopuhalom in tiste brez,...čist simpl :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kubikov že lahko maš isto;pa verjetno tudi veš,da se da turbo avto čipat,pa zamenajt kakšne manjše stvari pa že imaš več konjičkov,pa še vedno isto kubikov in seveda isto mašino;samo poglej Leona npr. kolko konjev ma več proti serijskemu, pa je mašina še vedno ista, ali pa turbo Hondice recimo...

saj ta sistem kot je trenutno tudi ni popoln in se bi ga še verjetno dalo izboljšat...

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej,če bi dobro prebral moj post bi videl da sem napisal,da bi se vse te klase oz. avtomobili razdelili posebej na tiste z TURBO in tiste brez! .)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!