Skoči na vsebino

Poraba bencina motorjev


Gregs

Priporočene objave

Kawasaki ER6-N (L08), min 3.7 do max 5.6 L/100km, odvisno od vožnje, povprečno mi je pil 4.8L.

Kawasaki Z750 (L08), min 5.4 do max 6,7 L/100km, odvisno od vožnje, povprečno mi pije 6,2L

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lansko leto sem imel novo fazerko 600 let 2008 vedno turistična vožnja od 50 do 100 poraba 4,2 do 4,8 vedno v dvoje letos 2009 honda daeville nt 700 poraba turistično z isto hitrostjo 4,7 do 5 l na 100 km manj ne gre ops ampak z povišanim vitzirjem na obeh motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1S - relacija polno naložen na poti na morje 5,4l bil zelo presenečen drugače dobrih 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj popije manj k jest na 6500 km kaže BC porabo 6,6l/100km. Jest sm zelo zadovoljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1S - relacija polno naložen na poti na morje 5,4l bil zelo presenečen drugače dobrih 6.

Seveda...ko si pa stalno navzdol fural --> na morje :lol1: Kaj pa z morja domou? :P

BMW F800S pa pri nepenzionistični vožnji po navadnih cestah pije okrog 4.2l/100km (pri penzionistični pa 3.9l/100km) Bil sem pa zelo presenečen, ko sem testiral potovalni rač., če kaže prav, tako da sem si vsakokrat preračunal sam, na podlagi natočenega bencina (vedno sem pač tankal dokler mi avtomat sam ni izklopu). Rezultat se je vsakič popolnoma skladal s prikazom pot. rač. Očitno so se nemci tudi v tem segmentu potrudli in nardili stvar kot se spodobi. Na avtu recimo, renault laguna dci, je kazalo zmeraj manj od dejanskega (0,3-0,5l razlike), na toyoti pa kaže prav tako zelo natančno. No na avtocesti, če furam konstantno okoli 140km/h pa pije okoli 5.2l/100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moja XXa ob dosti relacij, tudi AC, okrog 7, če se pa samo na šiht vozim, pa dobrih 8. Samo enkrat, ko je bila na servisu, je šla poraba čez 9. Skoraj vedno sem sam in samo top-case gor.

Škoda Marjetica pije podobno, ob relacijah manj, Lancia Z pa okrog 10,3, jo pa uporabljam v sili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja xx papa nekje 7 litrov. Ce bi jo na moc tiscal, bi slo najbrz tudi krepko cez.

Ne razumem pa kako nekaterim ta motor zre manj kot 6.

Je pa res da imam na daljsi turi vedno sopotnico kar se sigurno pozna na porabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda VTR SP-02 pila že tut 6 litrov na realiciji in načrtno probat doseči čim manjšo porabo in tut že 18 litrov na Grobniku :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem pa kako nekaterim ta motor zre manj kot 6.

treba znat pelat:P Moja FZ1 minimum ene 4.9 mislim da blo :lol: Drugače se vrti nekje na 6.2-6.7 zmerne vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

moja Lubica prejšnji vikend rekordnih 4,99 :eek: , max 5,83, ponavadi pa ~5,5 l/100 (LS stil :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto resno. Pa kaj imate to za ene mopije?? FZ6n pod 5 litri? Meni pije čisto lagano malenkost po 6. Na Marofu + odvoz do doma 11+ litrov. Zdaj, al jst sploh ne znam vozit več normalno, al pa vam laže poraba.com?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!