Skoči na vsebino

Poraba bencina motorjev


Gregs

Priporočene objave

Čisto resno. Pa kaj imate to za ene mopije?? FZ6n pod 5 litri? Meni pije čisto lagano malenkost po 6. Na Marofu + odvoz do doma 11+ litrov. Zdaj, al jst sploh ne znam vozit več normalno, al pa vam laže poraba.com?

Meni na poraba.com pokaže 5.45l/100km na FZ6, tak da bo kar vredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto resno. Pa kaj imate to za ene mopije?? FZ6n pod 5 litri? Meni pije čisto lagano malenkost po 6. Na Marofu + odvoz do doma 11+ litrov. Zdaj, al jst sploh ne znam vozit več normalno, al pa vam laže poraba.com?

če bi ti vozil za nekom, ki vozi enduro in vse skupaj drži "nazaj", potem bi tudi tvoja poraba padla!

Najnižjo porabo sem imela 4,35 l/100km, najvišjo pa 5,11 l/100km.

in kaj zdaj, če ne pridem na 6? a se bo svet podrl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, sploh nisem tako mislil. Da se še ta tema ne bo sprevrgla v takšen zmazek kot tista o gumah. Fajn vam je. Jst max zdaj delam 200 km na tank. Je pa tudi res, da sploh ne hodim več na kake ture, ampak samo Marof pa Golica. Pa ne divjam na Golico, da me ne boste spet zbombali. Dovolj od mene, je že off topic postalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT 660 R 25kW

Povprečje: 5 L

Zadnji tank je pokazal 4,5 L (večinoma vožnje v družbi 125 ccm, max. hitrost 110 km/h)

Max. poraba: 6,3 L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki ER-6f 3.8 do 4 l/100km

Normalna vožnja...

...mene so "spluvali" ko sem nekaj postov nazaj to napisal... češ da ne znam vozit... tako da raje zadrži ta podatek zase...

...sicer pa prejšnji vikend... 1500 km Dolomitov, nekaj tudi dokaj oštre vožnje po prelazih, s tremi kufri, šotorom in spalko na zadnjem zicu... Poraba okrogle 4 litre! :naughty: - konstantno kot vedno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men' pa Africa okol 5L. Če dam noter 98 oktanov malo več. Če pa na stotko šibam, naredim pa cca 50 kilometrov več.

Tastara je pila pa skoraj liter in pol več.

Najbolj varčna ja bla pa, ko je bla v garaž' :O :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mene so "spluvali" ko sem nekaj postov nazaj to napisal... češ da ne znam vozit... tako da raje zadrži ta podatek zase...

...sicer pa prejšnji vikend... 1500 km Dolomitov, nekaj tudi dokaj oštre vožnje po prelazih, s tremi kufri, šotorom in spalko na zadnjem zicu... Poraba okrogle 4 litre! :naughty: - konstantno kot vedno!

Me boli đoli kaj pravjo, meni žre toliko pa pika. Kolega ma čoperja in smo pač lepo lagano vozili (zelo lagano :) )

Recimo včeraj sva šla pa s punco sama v Logarsko, poraba okoli 4 litre, pa seveda malo hitreje kot z čoperistom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugodno. meni je 1200s vedno pil 5-5.5l, nikoli več, kljub avtocesti in ožemanju.

eh............ moj pije od 6,3 do 6,6; taka vsakdanja uporaba. 7,5 je ze ekstrem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz er-5 tankam na ca 200km ca 12 litrov, torej mi žre 6.

Je pa seveda pri vseh mopedih odvisno predvsem od tega, koliko ga molzeš- tudi po 4 mi je že pil....zato sem prepričan da lahko s kakim tisočakom prideš na nižjo porabo ker ga pač ni treba ožemat do konca da se kam premakne (tako mi 2.5l pije toliko kot prej 1.6 :whistle: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prejšnji mesec pohajal po dolomitih sem z zelo turistično vožnjo spravil porabo pri Z750S na 4.5L/100 km.

Drugače pa se giblje med 4.8-5.5 L/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Zja 750 letnik 2007 in mi kuri 5,5 litra na 100km ob dinamični vožnji, če bi zganjal turizem bi ga gotovo spravil pod 5l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Nekoč sem našel super mislim da švabsko stran, na katero uporabniki vpisujejo porabo svojih avtov in MOTORJEV.

Tako nekako kot naša poraba.com, le da je notri tudi dosti motorjev vpisanih.

Seveda je ne najdem več. Če kdo pripopa link bom zelo hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zxr 750 je porabil 12 litrov.

Vfr 400 popila 10 litrov.

Zx-6r pozrla 7 litrov.

Rs 125 prav tako 7 litrov.

Najbol je pa letela 600 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem našel super mislim da švabsko stran, na katero uporabniki vpisujejo porabo svojih avtov in MOTORJEV.

Tako nekako kot naša poraba.com, le da je notri tudi dosti motorjev vpisanih.

Seveda je ne najdem več. Če kdo pripopa link bom zelo hvaležen.

evo ti

poraba

jo lahko daš v obliki ikone tak kot vidiš pri men... to je poprečna poraba cca. 12k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki Z750

Pri mojih 25kw in elektronski vbrizg, cirka 6,2l/100km

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

GSX-R 750 K3 zaenkrat minimalna 4.8 litrov (res pa je da še nisem šau prek 9k obratov). Pričakujem da bo nasledno leto ko bom zamenjal olje pa filtre še manjša.

Honda CBX650E Nighthawk, l. 83, 3.54 l/100km. Iz Celja do Lucije (204.8 km) 7.25 litrov. Celo 3-krat preračunal ker sem bil ziher da sem se zmotu. Vzge takoj, tudi če stoji nekaj mescov, pri starosti 26 let. Ljubim ta motor.

Goldwing 1000, l. 78, konstantnih 5.5 litrov max - pri mokrih 350 kg.

Bivši motor:

Virago 500, 4.5-5 litrov zaradi odprtih rorov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zxr 750 je porabil 12 litrov.

Vfr 400 popila 10 litrov.

Zx-6r pozrla 7 litrov."

Rs 125 prav tako 7 litrov.

Najbol je pa letela 600 :evilgrin:

Dvomim...ob taki porabi... :kva2:

Letos sem kar nekaj prevozil z 600...in ko je letelo poraba nikoli ni bila pod 10 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!