Skoči na vsebino

Toyota Celica 2000-2005


Gregs

Priporočene objave

Alo!

A kdo slučajno pozna koga ali ve, kje bi se dalo dobiti v angleščini/slovenščini plan vzdrževanja za ta avto v teh letih (to je sedma generacija Celice)? Da bi si ogledal, kaj je potrebno narediti v posameznih letih oz. po prevoženih xyz kilometrih...

Ali pa, če je kje kakšen dober forum za ta avto...

Hvala! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedel, da moram sem napisati... :worship:

Noise, ti si car... Burnout, tudi tebi hvala, sem dobil še Volume 1 in 2, kar sem tudi iskal... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa.  :huh:  Legenda.  :afro1:

Se opravičujem... :lol1: :naughty:

Res je... Legenda... :worship: :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte mi, katera masinca je vzdrzljivejsa: 1,8T (pri Audiju TT) z 180 HP ali 1,8TS z 190 HP pri Celici?

Pojma nimam, ampak vsekakor bi 100x raje vzel Celico... Ups, saj jo že imam... :slap: :P :yea2: :yea1: Sicer samo s 143 konjički, ampak dovolj... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam, ampak vsekakor bi 100x raje vzel Celico... Ups, saj jo že imam...  :slap:  :P  :yea2:  :yea1: Sicer samo s 143 konjički, ampak dovolj...  :grim

Ja cestitke! Mislim da se nove v SLO ne da kupiti. Se jih pa dobi zelo poceni npr. v Nemciji. Upam, da si jo sam pripeljal od tam. Povej mi, ali ima dovolj prostora za prevoz dveh oseb na morje? Pa srecno voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte mi, katera masinca je vzdrzljivejsa: 1,8T (pri Audiju TT) z 180 HP ali 1,8TS z 190 HP pri Celici?

zraven tojote ne moreš primerjat audija bojo še japonci pomisleke dobil da avto z napako prodajajo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja cestitke! Mislim da se nove v SLO ne da kupiti. Se jih pa dobi zelo poceni npr. v Nemciji. Upam, da si jo sam pripeljal od tam. Povej mi, ali ima dovolj prostora za prevoz dveh oseb na morje? Pa srecno voznjo.

Jep, natanko tako... :grim

V Nemčiji je ogromna izbira lepih in kvalitetnih starih Celic... in tudi drugega plehovja.

Ti pa povem za prevoz oseb: v njej se dva peljeta kot carja, dva zadaj pa imata tudi kar precej prostora, vendar je to bolj zasilno. Se pa zadaj precej bolje sedi kot v Eclipsu, ko pa trpi zadaj vsak, ki je večji kot 160 cm.

Prostora ima Celica mislim da okoli 350 litrov v prtljažniku, kar je tudi dovolj.

Sva se midva z nekdanjo deklico pozimi brez težav vozila smučat tudi z Eclipsom (prtljažnik 250 litrov), tako da je s Celico še manj težav pri prevozu prtljage... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zraven tojote ne moreš primerjat audija bojo še japonci pomisleke dobil da avto z napako prodajajo........

:lol1: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj ej zdaj to chek PM

Chek hauba nekaj velja :devil:

kmalu pred OLP

Samo povej, kdaj ti pokažem havbo... :grim

V nedeljo na Maksi delavnici? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zraven tojote ne moreš primerjat audija bojo še japonci pomisleke dobil da avto z napako prodajajo........

Upam, da govoris iz izkusenj. Vem, da je tista masinca 1,8T z 224 HP zelo krhka, ne vem pa kako je z manj zmogljivejso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da govoris iz izkusenj. Vem, da je tista masinca 1,8T z 224 HP zelo krhka, ne vem pa kako je z manj zmogljivejso.

1.8T masine so zelo preizkusene in zelo vzdržljive, baje brez problema zdržijo tuning do 600hp brez ojačitev bloka motorja ;) tk da niti niso krhke ;)

sicer ma pa v mariborju en tip Seat Leona 1.8T natunanega iz 180hp na 360hp, za letosnjo sezono se govori da si je privoščil 520hp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo povej, kdaj ti pokažem havbo...  :grim

V nedeljo na Maksi delavnici?  O:-)

V redu, v primeru lepega vremena pridem z dvokolesnikom :OK: :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, zdej ti pa ze fovs ratujem. :( , mas en kup motorjev, pa se moj dream car. Dej se men posl na pm. kok so kej cene v nemciji za celice. Mogoce v nedelo zadanem na lotu :naughty:, pa jst bi tut pod havbo pogledu. Kje se zmenmo

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, zdej ti pa ze fovs ratujem. :( , mas en kup motorjev, pa se moj dream car. Dej se men posl na pm. kok so kej cene v nemciji za celice. Mogoce v nedelo zadanem na lotu :naughty:, pa jst bi tut pod havbo pogledu. Kje se zmenmo

Ma ne bit, sej je sam pleh... :D

Drugače bom pa najbrž v nedeljo na Maksijevi delavnici z avtom, če te slučajno tehnika zanima... Drugače se pa lahko kje zmeniva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne bit, sej je sam pleh...  :D

Drugače bom pa najbrž v nedeljo na Maksijevi delavnici z avtom, če te slučajno tehnika zanima... Drugače se pa lahko kje zmeniva.

Pridm, ce bo lep vreme na delavnicu. Bom pršu mal oči napast. Ker model pa maš to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(Hanzi @ 14 Jun 2005 @ 18:09)

aj ej zdaj to chek PM

Chek hauba nekaj velja

kmalu pred OLP

Gregs Objavljeno 14 Jun 2005 @ 23:16

Samo povej, kdaj ti pokažem havbo...

V nedeljo na Maksi delavnici?

Zanimiva zadeva se skriva pod havbo

Hvala za podrobno razlago .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!