Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Do 14.1. je SIT še v uporabi in še lahko pišem v SITih pa še bolj okrogla cena je!:D

Mislim pa da pol ko diplomiram ne bo več ojrov za rundo ker bom vse ojre za diplomo zanucala :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa da pol ko diplomiram ne bo več ojrov za rundo, ker: Seveda jih ne bo. Ker boš najverjetneje potrebovala še toliko časa za diplomo, da bodo takrat v Sloveniji spet nazaj siti. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu kaka nizka, od tebe si pa nisem mislila, da me boš mel tak grdo!?!? :eek: :doze: :cry:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac se boji, da pol ko diplomiraš, :OK: :OK:

da ti bo mogo službo zrihtat. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu kaka nizka, od tebe si pa nisem mislila, da me boš mel tak grdo!?!? :eek: :doze: :cry:

;)

Drugarice, Stigmata!

Tito je rekel: Drugovi i drugarice, u životu treba učiti i još jednom samo učiti.

Drži se tega stavka in ne bo nobenega problema. Bo diploma in dovolj ojrov, da boš plačala rundo, ali kupila v trajno last oštarijo Maraton, kjer se boste lahko zbirali trije ptujski motoristi. Wind, Stigmata in T -Boy. MB sekcijo pa redno vabili na Ptuj, da vam bomo dvigovali motoristično povprečje. .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB sekcijo pa redno vabili na Ptuj, da vam bomo dvigovali motoristično povprečje. .) :yea1:

Ter praznili zaloge, ta zelenega in ta rdečega... :OK: :OK: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ter praznili zaloge, ta zelenega in ta rdečega... :OK: :OK: :beer2: :beer2: :beer2:

Vprašanje če bi ti dve barvi imeli sploh za šankom :SS:

Šokac- kar se učenja in Tita tiče, sem ravno včeraj prebrala knjigo Udba in ugotovila da se jeTito na čudne načine učil, tak da jaz glih ne bi vzela vseh njegovih nasvetov preveč resno ;)

Kar se pa Maratona tiče, če ga jaz dobim v roke, je kar velika verjetnost da bi prej kot v enem tednu propadel ker mi te zadeve ne grejo najbolje od rok. Razen če bi mi tja vozli deco čuvat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugarice, Stigmata!

Tito je rekel: Drugovi i drugarice, u životu treba učiti i još jednom samo učiti.

Drži se tega stavka in ne bo nobenega problema. Bo diploma in dovolj ojrov, da boš plačala rundo, ali kupila v trajno last oštarijo Maraton, kjer se boste lahko zbirali trije ptujski motoristi. Wind, Stigmata in T -Boy. MB sekcijo pa redno vabili na Ptuj, da vam bomo dvigovali motoristično povprečje. .) :yea1:

Čaki malo. Kaj pa na mene in mojega si pa pozabil? Al midva ne štejema? Al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki malo. Kaj pa na mene in mojega si pa pozabil? Al midva ne štejema? Al kaj?

Vidva tako prideta na Ptuj samo za veliko noč. Ti si postala Mariborčanka, PP pa auslender.

Štejeta pa še vedno oba. Saj vaju nima kdo pravice izbrisat.

Upam, da se poleti kaj več vidimo, pa naj bo pri Maratonu ali pa pri ML.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 14.1. je SIT še v uporabi in še lahko pišem v SITih pa še bolj okrogla cena je!:D

Mislim pa da pol ko diplomiram ne bo več ojrov za rundo ker bom vse ojre za diplomo zanucala :(

Ups :blush: ...napača :grim ....se opravičavlem in ti želim veliko

uspeha pri diplomi in zbiranju ojrov :grim ....se vidjamo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ftujčani,

a bo danes kdo prikotalil svoj telešček k Maratonu? Ne bi spet sam pil Cocte... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki malo. Kaj pa na mene in mojega si pa pozabil? Al midva ne štejema? Al kaj?

Je že Lobo odgovoril.

Danci, jaz sem invalid in ne morem zal nikamor... :(

:? Kaj hudega, se ti je storilo? :friend1:

Šokac- kar se učenja in Tita tiče, sem ravno včeraj prebrala knjigo Udba in ugotovila da se jeTito na čudne načine učil, tak da jaz glih ne bi vzela vseh njegovih nasvetov preveč resno ;)

Razen če bi mi tja vozli deco čuvat :OK:

Veš, da je moral biti bolj spreten in vešč od takratne Udbe.

Deco z rokavčki in žlauhi, da bi v Dravi z racami čofotali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen če bi mi tja vozli deco čuvat :OK:

Gdaj ti jih lahko pripeljem? :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kaj hudega, se ti je storilo? :friend1:

Eh, vnetje misice, pa mam celo levo taco (sprednjo) kaputt... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vnetje misice, pa mam celo levo taco (sprednjo) kaputt... :doze:

Te pa dosti počivat in ne mahat preveč z njo. Pa hitro okrevaj, da boš do naslednjič ko pridem v Ptuj, lahko kebab in Union v njej držal. :yea1:

Gdaj ti jih lahko pripeljem? :OK: :OK:

Najprej jih nauči Ptujščine, da se bodo lahko sporazumevali. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej jih nauči Ptujščine, da se bodo lahko sporazumevali. :whistle:

Ja, saj.. Mariborcani ste dalec naokoli razpoznavni po svojih E-jih (smeeetana, peeeetra,...)

:lol1:

Te pa dosti počivat in ne mahat preveč z njo. Pa hitro okrevaj, da boš do naslednjič ko pridem v Ptuj, lahko kebab in Union v njej držal. :yea1:

Do naslednjega petka bi se zadeva ze morala porihtat, ce ne grem nazaj do dohtarja in mu zabrisem tiste njegove tablete nekam v... :angry: :angry:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do naslednjega petka bi se zadeva ze morala porihtat, ce ne grem nazaj do dohtarja in mu zabrisem tiste njegove tablete nekam v... :angry: :angry:

Jebeš ti tablete, ....

mazat moraš z vsaj 60% arcnijo, malo zunaj, malo pa od znotraj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo... kaj vas nič več ni pri mirkoti? jaz sem bil pred prazniki ene tri petke tam, vas pa nikjer.... zaj že celo tanovo kelnarco poznam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo... kaj vas nič več ni pri mirkoti? jaz sem bil pred prazniki ene tri petke tam, vas pa nikjer.... zaj že celo tanovo kelnarco poznam :D

Se vidi da si zelo zadaj ker "nova" kelnarca ni več nova ampak je že stara :D ;)

Kar se ptujščine tiče... nema problema razumem tud grda narečja oz. oblike govora oz. kakorkoli že bi to imenovali, tako tudi mariborščino in tiste širooooke E-je tak da se bomo z deco zastopli, naučim jih pa lahko tud kako lepo ptujsko besedo, stavek, kletvico... :D kot na primer pišanci iz Perutnine Ptuj :D

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš ti tablete, ....

mazat moraš z vsaj 60% arcnijo, malo zunaj, malo pa od znotraj :OK:

V soboto probal z absinthom.. Odlicen anestetik, celo vecer nic cutil, je pa bila potem v nedeljo komedija... :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi da si zelo zadaj ker "nova" kelnarca ni več nova ampak je že stara :D ;)

kaj te jaz vem... pismo.. če že več kot dva tedna nisem videl ptuja.... pa ga še ene dva tedna ne bom... (izpiti) :( :cry: :blink:

se oglasim kaj februara pa kako rečemo... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi da si zelo zadaj ker "nova" kelnarca ni več nova ampak je že stara :D ;)

Naj bo nova al pa stara samo lejpa mora bit, pa če tudi joške ma na hrbti samo lejpa mora bit...

V soboto probal z absinthom.. Odlicen anestetik, celo vecer nic cutil, je pa bila potem v nedeljo komedija... :( :(

Probaj flajšter v kombinaciji z hamrom!

Z hamrom se po buči zarejži :slap: , še prej si pa flajšter :xx: čez lape nalimaj!! (da se neboš preveč dr!)

Pol pa ziher neboš več čuto kak te taca boli, ker te bo buča bolj! :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj flajšter v kombinaciji z hamrom!

Z hamrom se po buči zarejži :slap: , še prej si pa flajšter :xx: čez lape nalimaj!! (da se neboš preveč dr!)

Pol pa ziher neboš več čuto kak te taca boli, ker te bo buča bolj! :devil: :devil:

:grrr :grrr A-a, je absinth precej boljsa zadeva.. Nic ne boli.. nic ne cutis.. nic se ne zavedas.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!