Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Alla - jaz ti prnesem moj (svinski) želodec - začni delat torto. :P

Sem misla dans prinest sirove palačinke, pa ste zajebali. Bi pa prav pasale k čokoladni torti in kremšnitam ...

Sirove palacinke komot prineses naslednji petek. Dovolim in pozegnam zadevo B)

SKUTNE PALAČINKE SI MEN PRVI OBLJUBILA!!!!

NE PRESKAKUJ!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Chill, woman! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, torta, sawinski zdrawcov želodec, kremšnite, sirove palačinke, ... :P

Pol pa naj človek hujša, če more.

To bo prava gostija. Samo plac najdite, ker v Maratona to vse skup nebote spravili. JAz v torek neham jest, da bom v petek primerno zaglajen. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem iz preventive jutri v Radlje in jih zmažem.

Nema, pr hrani je pa konc štosa! :evilgrin:

P.S. Rabim prevoz iz Vranskega v Radlje, ker bom mela avto na servisu! O:-)

Plačilo: odstopim pol skutne palačinke. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vso to dogovarjanje za naslednji teden pomeni, da danes ne bo nikogar pri Maratonu? :hmm:

D.

PS: T-Boy, model, si že dobu releje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in? :(

Kaj ti moja želja ni dovolj? Si mogoče pozabil, da spadam v MB sekcijo. Najbolj elitno in najboljše organizirano sekcijo vseh sekcij Motosveta? :whistle:

Tak se meniš kot, da sem jaz iz neke podeželsko Ptujske, :yawn: :zzz: Celjske :yawn: :zzz: ali kake druge :zzz: :yawn: Slovenske Motosvet sekcije. :angry:

Dule, Dule. :D .)

Ma ni v tem problem, z veseljem se jih da naredit, samo je en drug problem... in ta je da ti celega pladnja ne spraviš sam vase, ker naj si boš še tako velik jedec, so te kremšnite strašno sitostne.

No ampak glas se že sliši... mislim da bo še kaka žrtev za kremšnite... :evilgrin: :evilgrin:

D. :ninja: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa bojim, da si preostanek zobovja ne polomim na tvoji čokoladni torti. :P .)

nema blema, predlagam, da se ji iz varnostnih razlogov odrečeš!!!!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno. Še posebej s Štamperlkami. :naughty: :winkiss:

tiste par , ki nas je, da nebi Pohorca mal vred spravle, je prav fejst fant tale Lobo .) :D

Jok brate, tak pa to nau šlo :grrr

mislim Zdrawc, a zdaj ti pa ta redečega ponujajo za tvoj slastni želodec, :nono: :nono: to je pa za razmislit

:huh: :BUA:

Ta vikend grem oropat Zdrawca. :ninja:

se bojim, da ti nau zneslo, je preveč gostiln do njega.... :lol1: :lol1:

Tak se meniš kot, da sem jaz iz neke podeželsko Ptujske, :yawn: :zzz: Celjske :yawn: :zzz: ali kake druge :zzz: :yawn: Slovenske Motosvet sekcije. :angry:

aha Šokac šele zdaj vidim, da je čisto upravičeno tole Lobotovo zbitje tvojih zob, tudi jaz mu pridem

pomagati - boš že videl kaj smo podeželske punce :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha Šokac šele zdaj vidim, da je čisto upravičeno tole Lobotovo zbitje tvojih zob, tudi jaz mu pridem

pomagati - boš že videl kaj smo podeželske punce :fight2: :fight2:

Ni nobenega problema, če me boš potem v KC - LJ rehabilitirala, masirala, opazovala, akopunktirala itd. :grim

nema blema, predlagam, da se ji iz varnostnih razlogov odrečeš!!!!!!! :D

:grrr :grrr :grrr Si jo bom pred mazanjem malo spasiral, če bo potrebno. :grim

Svojega kosa torte pač ne dam. :D

Mater, torta, sawinski zdrawcov želodec, kremšnite, sirove palačinke, ... :P

Pol pa naj človek hujša, če more.

To bo prava gostija. Samo plac najdite, ker v Maratona to vse skup nebote spravili. JAz v torek neham jest, da bom v petek primerno zaglajen. O:-)

:hmm: Predlagam, da gremo v Pirovo stanovanje, če je še prazno. :whistle:

Pridem iz preventive jutri v Radlje in jih zmažem.

Nema, pr hrani je pa konc štosa! :evilgrin:

Boš v vsakem primeru prepozna, ker greva z Blue Speedom jutri že zelo zgodaj čez Radlje.

No, mogoče ti kašno pustiva, da se ne boš zastonj vozila, oz štopala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zgodaj zjutraj pa še palačinke ne bodo pripravljene. :P

Sem si jih naročila malce bolj popoldne. :evilgrin: :P

Bom pa vsekakor tule sporočila, če so bile tako slastne kot prejšnjo rundo! O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš v vsakem primeru prepozna, ker greva z Blue Speedom jutri že zelo zgodaj čez Radlje.

No, mogoče ti kašno pustiva, da se ne boš zastonj vozila, oz štopala. :)

Če greta v smeri Dravograda,rufnita na 041 483 124! Dam za :beer2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam, da so bile Dadine palačinke (pri Alki) več kot čudovite, enkratne in neponovljive. Ne samo, da sem se jih napokala....še 4 sem vzela za na pot....da se bom še za večerjo sladkala z njimi. B)

Vsem, ki ste jih zamudili......heh, prav vam je! :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobenega problema, če me boš potem v KC - LJ rehabilitirala, masirala, opazovala, akopunktirala itd. :grim

kot prvo - imaš direktne veze v BM :OK: , drugače pa ni panike, Soča je celih 150 metrov od moje službe, bom hodila vsak dan mal na obisk, sam, če me navjo vaše Mariborčanke prebutale v obrambi za svojega zvestega člana :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greta v smeri Dravograda,rufnita na 041 483 124! Dam za :beer2: !

Hvala za povabilo :grim ...samo ob sedmih zjutraj :doze: mi pa pir res ne bi pasal :grrr .

Se priporočamo kdaj drugič...te pa ziher :OK:

Sporočam, da so bile Dadine palačinke (pri Alki) več kot čudovite, enkratne in neponovljive....

To so te pa res napizdli :grim ....si očitno neke virtualne mazala, ker one prave, sma midva z Šokcom, že rano zjutraj v rukzake zbasala :grim :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam, da so bile Dadine palačinke (pri Alki) več kot čudovite, enkratne in neponovljive. Ne samo, da sem se jih napokala....še 4 sem vzela za na pot....da se bom še za večerjo sladkala z njimi. B)

Vsem, ki ste jih zamudili......heh, prav vam je! :P :evilgrin:

Naslednjič boš poskusila Alkine palačinke in sporočila koliko si jih vzela na pot. :D

Hvala za povabilo :grim ...samo ob sedmih zjutraj :doze: mi pa pir res ne bi pasal :grrr .

Se priporočamo kdaj drugič...te pa ziher :OK:

To so te pa res napizdli :grim ....si očitno neke virtualne mazala, ker one prave, sma midva z Šokcom, že rano zjutraj v rukzake zbasala :grim :naughty: :whistle:

:grim :grim :grim

Če greta v smeri Dravograda,rufnita na 041 483 124! Dam za :beer2: !

Nisva bila sama in verjemi, da bi te v tem primeru ta zaustavitev predrago stala.

Kljub temu hvala za povabilo. :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj Ptujčani? Ste že našli plac kjer bomo imeli stigmatino diplomsko rajanje?

Stari, Ptujčani še do taprave kavarne ne najdejo, kamoli kaj drugega. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj Ptujčani? Ste že našli plac kjer bomo imeli stigmatino diplomsko rajanje?

V Ptujski kleti, tam saj pijače nebo zmajkalo.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj kar Stigma določi, kje bomo. :grim Če nas bo res toliko, kolikor se nas je napovedalo, pol po mojem v Maratonu ne bo šlo, še posebej ne ob 21h. Stigmaaaaaa......ki te si? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi predlagala, da se tokrat prestavimo k Tonetu. Če bo slučajno tort in palačink in svinjskega želodca zmanjkalo, se tam baje dobi dober šnicl (tako vsaj Pir pravi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja, Mačica. :grim Počakajmo na Stigmo in na njeno mnenje...

Za tiste, ki ne poznate: Gostilna Tone je na drugi strani peš mosta, na poti v Terme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja, Mačica. :grim Počakajmo na Stigmo in na njeno mnenje...

Za tiste, ki ne poznate: Gostilna Tone je na drugi strani peš mosta, na poti v Terme.

Pomeni, da se bomo lahko pozneje še malo Termirali.

Stigmaaaaaa......ki te si? :hmm:

Torto peče in *plac* išče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peezdaa, a vam ne morm dopovedat, da Savinskega želodca zdajle še ne morte dobit, ker še niso suhi

Prvi primerki so v najboljšem primeru dobri za degustacijo tam v začetku aprila :grim

(zdravakmečkalogikapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!