Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

A tebe majo tud grdo? tra_004.gif

..ma kaki grdo... :naughty:

ponosn je lahko :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ma kaki grdo... :naughty:

ponosn je lahko :worship: :worship: :worship:

Ja, ko general Maister na spomeniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me veseli, da sem vas spoznal. Sami *Lojzeki*. Človek se vam nasmeji do solz. :D

Kam te gres? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoštevam vaše mnenje. Kak mi te tega niste prej povedali. Sem si kupo čisto novi šubler in merilno uro. Sedaj vsako večer zmerim notranji fi in vam povem, da se do sedaj ni še nič znucalo. Ma vredi material. :naughty:

:blush: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam te gres? :krneki:

In sedaj naj bo človek resen.

Nikam ne grem. V petek 8. junija pridem na Ptuj, ker bo tam pri vas čaga.

Stigmata in Lobo pripravljata neko srečanje. Baje bomo spet jedli Stigmatino čokoladno torto itd. Pa Lumpa tudi pravi, da bo nekaj spekla in vzela izdelek s seboj na Ptuj. Mačica bo prinesla v eni roki Danijela in v drugi roki čips, mogoče se takrat oglasi še Pir in Vale. Brez T - Boya in tebe tak ne more biti nobene pizdarije na Ptuji, Vapo bo do takrat že okreval po operaciji, Penzlu in Staru ne rabiš dvakrat reči, tako kot ne Pupi in Blue Speedu. Danči in Gody sta že tak inventar, Alko bo s seboj cuknil Jasa, če pač ne bo imela spet kakega konjskega izgovora. Kako bo z našim Rockyem ne vem? V Vango in Valerijo Varadero ne dvomim, da ne bi prišla. Od *mrtvih vstal bo še motorist 76, mogoče se prikaže še kakšen ptujski Ris in izseljeni Pizdek, ki ga še jaz osebno nisem srečal?

In, če sem koga nenamerno pozabil, dobrodošel made in Petovia. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa preverit čevapčič ... :evilgrin:

No, ka pa te ti še ne spiš? Stara, pridem pozno in bo grozno. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa preverit čevapčič ... :evilgrin:

Preverla boš pa venda te ti! :whistle:

In sedaj naj bo človek resen.

Nikam ne grem. V petek 8. junija pridem na Ptuj, ker bo tam pri vas čaga.

Stigmata in Lobo pripravljata neko srečanje. Baje bomo spet jedli Stigmatino čokoladno torto itd. Pa Lumpa tudi pravi, da bo nekaj spekla in vzela izdelek s seboj na Ptuj. Mačica bo prinesla v eni roki Danijela in v drugi roki čips, mogoče se takrat oglasi še Pir in Vale. Brez T - Boya in tebe tak ne more biti nobene pizdarije na Ptuji, Vapo bo do takrat že okreval po operaciji, Penzlu in Staru ne rabiš dvakrat reči, tako kot ne Pupi in Blue Speedu. Danči in Gody sta že tak inventar, Alko bo s seboj cuknil Jasa, če pač ne bo imela spet kakega konjskega izgovora. Kako bo z našim Rockyem ne vem? V Vango in Valerijo Varadero ne dvomim, da ne bi prišla. Od *mrtvih vstal bo še motorist 76, mogoče se prikaže še kakšen ptujski Ris in izseljeni Pizdek, ki ga še jaz osebno nisem srečal?

In, če sem koga nenamerno pozabil, dobrodošel made in Petovia. :010

Fešta?Zakaj pa ne!Te peljem na ogled najnovejše Ptujske pridobitve-Puchov most,by night. :winkiss:

Pa ne na eno... :drunk:

Ti boš ta desni smajli, jaz pa potem Lumpo pelam domu, da se bo enkrat na pravem ''mopedu'' pelala. :smoke: :yea1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sedaj naj bo človek resen.

Nikam ne grem. V petek 8. junija pridem na Ptuj, ker bo tam pri vas čaga.

Stigmata in Lobo pripravljata neko srečanje. Baje bomo spet jedli Stigmatino čokoladno torto itd. Pa Lumpa tudi pravi, da bo nekaj spekla in vzela izdelek s seboj na Ptuj. Mačica bo prinesla v eni roki Danijela in v drugi roki čips, mogoče se takrat oglasi še Pir in Vale. Brez T - Boya in tebe tak ne more biti nobene pizdarije na Ptuji, Vapo bo do takrat že okreval po operaciji, Penzlu in Staru ne rabiš dvakrat reči, tako kot ne Pupi in Blue Speedu. Danči in Gody sta že tak inventar, Alko bo s seboj cuknil Jasa, če pač ne bo imela spet kakega konjskega izgovora. Kako bo z našim Rockyem ne vem? V Vango in Valerijo Varadero ne dvomim, da ne bi prišla. Od *mrtvih vstal bo še motorist 76, mogoče se prikaže še kakšen ptujski Ris in izseljeni Pizdek, ki ga še jaz osebno nisem srečal?

In, če sem koga nenamerno pozabil, dobrodošel made in Petovia. :010

Dragi moj, ko ga mimo pihneš ga pihneš... :slap:

Lepo si tole "spesnil" ampak se vidi da že tak dolgo nisi bil na Ptuju da nimaš svežih informacij o tekočih dogodkih;) ne bom komentirala druga kot pozabi na torto, če bi bil malo bolj pozoren, ko si imel polna usta, bi vedel da je torto pekla stigmata senior, tak da za kompromis prinesem čokolado ker čeprav imam njene gene te torte še nekaj časa ne boš videl ;) boš pa videl mene in tudi to je nekaj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alko ..... če pač ne bo imela spet kakega konjskega izgovora.

Imela bom pasji izgovor. :rolleyes: Sem v Zagrebu ta dan. Če bo pa vse po sreči, se pa nazaj grede itak oglasim na Ptüju. Lepo bo videti Stigmato tudi brez torte. In seveda vse ostale tudi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sedaj naj bo človek resen.

Nikam ne grem. V petek 8. junija pridem na Ptuj, ker bo tam pri vas čaga.

Stigmata in Lobo pripravljata neko srečanje. Baje bomo spet jedli Stigmatino čokoladno torto itd. Pa Lumpa tudi pravi, da bo nekaj spekla in vzela izdelek s seboj na Ptuj. Mačica bo prinesla v eni roki Danijela in v drugi roki čips, mogoče se takrat oglasi še Pir in Vale. Brez T - Boya in tebe tak ne more biti nobene pizdarije na Ptuji, Vapo bo do takrat že okreval po operaciji, Penzlu in Staru ne rabiš dvakrat reči, tako kot ne Pupi in Blue Speedu. Danči in Gody sta že tak inventar, Alko bo s seboj cuknil Jasa, če pač ne bo imela spet kakega konjskega izgovora. Kako bo z našim Rockyem ne vem? V Vango in Valerijo Varadero ne dvomim, da ne bi prišla. Od *mrtvih vstal bo še motorist 76, mogoče se prikaže še kakšen ptujski Ris in izseljeni Pizdek, ki ga še jaz osebno nisem srečal?

In, če sem koga nenamerno pozabil, dobrodošel made in Petovia. :010

:krneki:

Kaj se to dogaja 8.junija, da mi je vedeti... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Kaj se to dogaja 8.junija, da mi je vedeti... :unsure:

Po dolgem času bomo zopet organizirali srečanje Kluba MS of Ptuj. Da pa ne bo preveč srmačko spadlo, bo dvignila nataliteto še pomoč iz MBja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj, ko ga mimo pihneš ga pihneš... :slap:

Lepo si tole "spesnil" ampak se vidi da že tak dolgo nisi bil na Ptuju da nimaš svežih informacij o tekočih dogodkih;) ne bom komentirala druga kot pozabi na torto, če bi bil malo bolj pozoren, ko si imel polna usta, bi vedel da je torto pekla stigmata senior, tak da za kompromis prinesem čokolado ker čeprav imam njene gene te torte še nekaj časa ne boš videl ;) boš pa videl mene in tudi to je nekaj O:-)

Ko sem takrat imel polna usta dobre in okusne torte, si preostalega kosa nisem tlačil v uhe. Pomeni, da sem slišal kako in kaj. O tekočih dogodkih kaj se dogaja na Ptuju res nič ne vem. Ne vem pa zakaj imamo tam doli tebe, ki bi nas lahko malo seznanila s trači iz vašega dela mesta. :D

Na torto, bom pa te že pozabil no. Kljub temu pa pridemo na Ptuj.:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Kaj se to dogaja 8.junija, da mi je vedeti... :unsure:

Pridemo pogledati kak kaj upravljate z mestom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta?Zakaj pa ne!Te peljem na ogled najnovejše Ptujske pridobitve-Puchov most,by night. :winkiss:

Ti boš ta desni smajli, jaz pa potem Lumpo pelam domu, da se bo enkrat na pravem ''mopedu'' pelala. :smoke: :yea1: ;)

Jaz bom v tem primeru kar na vlak. Slovenske železnice imajo dobre spalne kupeje. v tem primeru bodo zaposlene na vlaku, vsaj enkrat na svojem šihtu, videle kako je, če se peljejo skupaj z pravim potnikom. :P :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo pogledati kak kaj upravljate z mestom.

Komot. Pridite se naucit, kako se upravlja z mestom... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imela bom pasji izgovor. :rolleyes: Sem v Zagrebu ta dan. Če bo pa vse po sreči, se pa nazaj grede itak oglasim na Ptüju. Lepo bo videti Stigmato tudi brez torte. In seveda vse ostale tudi!!!

Či češ lahko pr meni prespiš oz, prespita, predvidevam da bo "čuna" al kak ji je že ime zravn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Či češ lahko pr meni prespiš oz, prespita, predvidevam da bo "čuna" al kak ji je že ime zravn ;)

Bog madona, koji faktor ti je zaj tu Alka? Ona lahko s svojim pasjim veličanstvom itak v avtu prespi. Zakaj te nas ne povabiš k sebi? A nas bi pa kar pod ptujski most potisnila ko zadnje cigane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nas bi pa kar pod ptujski most potisnila ko zadnje cigane?

:grim , ampak ker ste taaak fajn, definitivno pod novega. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog madona, koji faktor ti je zaj tu Alka? Ona lahko s svojim pasjim veličanstvom itak v avtu prespi. Zakaj te nas ne povabiš k sebi? A nas bi pa kar pod ptujski most potisnila ko zadnje cigane?

Lobo :004 ne se jezit placa je dovolj za vse, sem pač Alki predlagala samo zato ker je pač najdlje doma. In ko smo že pr tem, če bo res kdo kdaj ga sral po Ptuju in rabil plac za prespat- Wellcome cenik je prpopan na vhodnih vratih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!