Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

:grim , ampak ker ste taaak fajn, definitivno pod novega. :P

aaaa za novega pa še niso zreli :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa za novega pa še niso zreli :grrr

ta noviga so itak zajebali,

tak so bli pijani da ga niso znali niti ravno naret, :evilgrin:

apak so ga naredli na ovinek

saj pod takim mostom nemreš spat,

se vjutro zbudiš pa je vse postrani pa na ovinek :? :cry: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pažnja pažnja !!!!!

Furi naproša, da "što prije - to bolje" nekdo dostavi vrečko z 10 korneti na II. štok kirurgije v Bolnišnici Ptuj !!!

(mislim da je vmes neka stava z medicinkami, zato se malce mudi...)

Pa da nebo na koncu ded mogu dajat denarja za 30 kornetov, naj tisti, ki gre lahko prvi tja, tu napiše.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pažnja pažnja !!!!!

Furi naproša, da "što prije - to bolje" nekdo dostavi vrečko z 10 korneti na II. štok kirurgije v Bolnišnici Ptuj !!!

(mislim da je vmes neka stava z medicinkami, zato se malce mudi...)

Pa da nebo na koncu ded mogu dajat denarja za 30 kornetov, naj tisti, ki gre lahko prvi tja, tu napiše.

LP, El Barto

Grem okrog 14 tam mimo tak da me kontaktiraj na tel. za vse ostalo ;) telefonska po PM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pažnja pažnja !!!!!

Furi naproša, da "što prije - to bolje" nekdo dostavi vrečko z 10 korneti na II. štok kirurgije v Bolnišnici Ptuj !!!

(mislim da je vmes neka stava z medicinkami, zato se malce mudi...)

Pa da nebo na koncu ded mogu dajat denarja za 30 kornetov, naj tisti, ki gre lahko prvi tja, tu napiše.

LP, El Barto

Kaj pa Furi pocne v ptujski bolnici? Samomor? :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem okrog 14 tam mimo tak da me kontaktiraj na tel. za vse ostalo ;) telefonska po PM ;)

Superca, Furiju sem dal tvojo telefonsko, ti bo več znal povedat kot jaz.. ker verjetno nimaš njegove brojke v imeniku, se konča na ...176 (toliko da veš, kdo kliče in se oglasiš)

LP,

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca, Furiju sem dal tvojo telefonsko, ti bo več znal povedat kot jaz.. ker verjetno nimaš njegove brojke v imeniku, se konča na ...176 (toliko da veš, kdo kliče in se oglasiš)

LP,

El Barto

Že vse zmenjeno, korneti bodo danes dostavljeni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operacija "vtaknem ti sladoled" uspela, Furi se zahvaljuje vsem vpletenim :naughty:

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je bila rešena po hitrem postopku in brez zapletov, ko mam jaz prste zravn vse teče kot po maslu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Furi pocne v ptujski bolnici? Samomor? :krneki: :unsure:

ne, optimist je pa se je k nam prišo poravljat ker ga v MB niso hteli met, ma pa "jako" ekipo v sobi (zgledajo kot da so ga kje skup srali :D) tak da mislim da mu bo hitro minlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, optimist je pa se je k nam prišo poravljat ker ga v MB niso hteli met, ma pa "jako" ekipo v sobi (zgledajo kot da so ga kje skup srali :D) tak da mislim da mu bo hitro minlo

Če ga še niso skup srali, ga pa še bojo. Koliko jaz poznam tote Prleke, bo uboga šmarnica morala še hudo trpeti, ko bo vse te čudne želodce skozi dala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga še niso skup srali, ga pa še bojo. Koliko jaz poznam tote Prleke, bo uboga šmarnica morala še hudo trpeti, ko bo vse te čudne želodce skozi dala.

..potem pa nadaljevanje zdravljenja (rehabilitacija) na zaprtem oddelku v Ormožu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaa v ormož pa ne morem kar tak vletet :hmm:

Lahko, lahko. Ptujčani imate v Ormožu brezplačen vstop. :whistle: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, lahko. Ptujčani imate v Ormožu brezplačen vstop. :whistle: :xx:

saj nisem mislila da nimam dovoljenja, ampak da peš tja bolj dugo traja... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta noviga so itak zajebali,

tak so bli pijani da ga niso znali niti ravno naret, :evilgrin:

apak so ga naredli na ovinek

saj pod takim mostom nemreš spat,

se vjutro zbudiš pa je vse postrani pa na ovinek :? :cry: :eek:

Je pa fajn po mostu in po dovozni cesti leteti onstran dovoljene hitrosti.

Zgleda, da je Wind imel prste vmes, ko so ga konstruirali.........

Edino kaka ograja proti divjadi bi prav prišla, da jih ne bi bilo toliko razmazanih na cesti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj nisem mislila da nimam dovoljenja, ampak da peš tja bolj dugo traja... :rolleyes:

greš čez Ptuj dva koraka naprej pa eniga nazaj, pa te bojo hitro einkaslali in boš mela prevoz zastojn :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pažnja pažnja !!!!!

Če ga je Dr. Bricelj operiral, upam, da je imel s sabo ravnilo, da mu je malo bolj naravnost vrezal, kot mojo roko.

Če pogledam moj rez na roki, se vprašam, keri od naju je imel več promilov v krvi.

Jaz sem jih imel 1,76 (mater se z lepim hvalim..... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga je Dr. Bricelj operiral, upam, da je imel s sabo ravnilo, da mu je malo bolj naravnost vrezal, kot mojo roko.

Če pogledam moj rez na roki, se vprašam, keri od naju je imel več promilov v krvi.

Jaz sem jih imel 1,76 (mater se z lepim hvalim..... )

Pozabo si povedat,

da na vsako roko 1,76 promila :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj banda a bo kaj ta petek? :evilgrin:

Penzl, je vse povedal. Nihče pa ni nič povedal kje in ob kateri uri se dobimo. Je kdo zato, da se dobimo v Pomaranči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Penzl, je vse povedal. Nihče pa ni nič povedal kje in ob kateri uri se dobimo. Je kdo zato, da se dobimo v Pomaranči?

Ob 21.00 uri v Pomaranči,amen! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21.00 uri v Pomaranči,amen! :whistle:

Ti nemaš pravo glasanja ker ga še ne serješ dovolj dolgo tu gor! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Penzl, je vse povedal. Nihče pa ni nič povedal kje in ob kateri uri se dobimo. Je kdo zato, da se dobimo v Pomaranči?

Ti pa se vrni cca 170 strani nazaj da vidiš da Pomaranča ne vala! In kot edini preživeli iz Ptujske sekcije protestiram kar se Pomaranče tiče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vlapljam program sentimentalnosti in glasujem za Maraton ura pa mi odgovarja ker itak delam do 21h B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!