Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

blablabla... In kot edini preživeli iz Ptujske sekcije protestiram ...blablabla...

Khm,khm... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm,khm... :angry:

"It's" alive :worship: :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa se vrni cca 170 strani nazaj da vidiš da Pomaranča ne vala! In kot edini preživeli iz Ptujske sekcije protestiram kar se Pomaranče tiče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vlapljam program sentimentalnosti in glasujem za Maraton ura pa mi odgovarja ker itak delam do 21h B)

Saj vem, da vam Ptujčanom pomaranče niso nikoli dišale. Da ste že od nekdaj imeli raje šmarnico, s katero ste se napajali po pajzlih. Nato pa sunkovito vun iz žepov vlačili male mihece in se veselo pikali. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem te čakala, ja O:-)

Še eden zeleni je nekje. Naj se javi. :yes:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21.00 uri v Pomaranči,amen! :whistle:

Za srečanje je meni 21. 00. ura, skoraj prepozna. Ob 22. uri si pogledam odmeve, nato me mora še pred spanjem dati na prsa. In, če se dobimo ob tako pozni uri, bom imel zj...n celi ritem. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za srečanje je meni 21. 00. ura, skoraj prepozna. Ob 22. uri si pogledam odmeve, nato me mora še pred spanjem dati na prsa. In, če se dobimo ob tako pozni uri, bom imel zj...n celi ritem. :doze:

Bogi revež :friend1: ....bom flaško sabo prineso, pa malo potreniral na tebi :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi revež :friend1: ....bom flaško sabo prineso, pa malo potreniral na tebi :grim :whistle:

Ti kar prinesi. Samo glej, da bo imela rdečo nalepko. :beer2:

Po predhodnem posvetovanju, z mladim in pozneje še s starim izkušenim in pridruženim veteranom Ptujske sekcije, je bilo ugotovljeno, da so Ptujčani postali ful neresni. Zato je bila sprejeta končna odločitev. Nekdo jo mora.

V petek 8. junija, se dobimo ob 20.00 uri na *terasi* Maratona. Od Ptujčanov najverjetneje ne bo nobenega, razen Stigmate. Pa še ta se bo prikotala po 21. uri. :hmm: Spet bo na Ptujo kot ponavadi prevladovala MB sekcija.

Kdo ima namen priti se naj podpiše tu, za tem dvopičjem:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kerima dvema pi...ma :blink: :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za srečanje je meni 21. 00. ura, skoraj prepozna. Ob 22. uri si pogledam odmeve, nato me mora še pred spanjem dati na prsa. In, če se dobimo ob tako pozni uri, bom imel zj...n celi ritem. :doze:

..te bom pa jaz dal na prsa (herojska), še na mehkem boš ker so kosmata... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prletim, da pofočkam izseljene ptujčane.

(jebigastrebuhomzakruhompress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..te bom pa jaz dal na prsa (herojska), še na mehkem boš ker so kosmata... :evilgrin:

Ha,ha,ha...Na prsa, na katera si si nalepil kos starega tepiha. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha,ha...Na prsa, na katera si si nalepil kos starega tepiha. :D

..idi nazaj na ziz, da neboš tečn.. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha,ha...Na prsa, na katera si si nalepil kos starega tepiha. :D

kaj pa če bi ti "ziz" s sabo prpelal? :hmm:

aja jaz potrjujem udeležbo ( a je to sploh potrebno?), pa na šihtu se bom zelo dobro delala mogoče me kaj prej spustijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi ti "ziz" s sabo prpelal? :hmm:

aja jaz potrjujem udeležbo ( a je to sploh potrebno?), pa na šihtu se bom zelo dobro delala mogoče me kaj prej spustijo :D

Tako se govori :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nemaš pravo glasanja ker ga še ne serješ dovolj dolgo tu gor! :angry:

Jaz bi sicer prišel na kakšno kafe, pa ga še očitno ne serjem dovolj dolgo tu gori. :hmm:

Ali moram imeti kakšen poseben status, da te spoznam in spijem pijačo s tabo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi sicer prišel na kakšno kafe, pa ga še očitno ne serjem dovolj dolgo tu gori. :hmm:

Ali moram imeti kakšen poseben status, da te spoznam in spijem pijačo s tabo? :?

Ti dam jaz Wildcard :grim :blush: .....pa lahko prideta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi sicer prišel na kakšno kafe, pa ga še očitno ne serjem dovolj dolgo tu gori. :hmm:

Ali moram imeti kakšen poseben status, da te spoznam in spijem pijačo s tabo? :?

Kot samooklicani sef ptujske bande te jaz povabim, odobravam in dovoljujem, da brez posebnega statusa prides na kavo.

Spregovoril sem. Howgh! B)

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot samooklicani sef ptujske bande ...

Spregovoril sem. Howgh! B)

In zato jih boš dobil twak.gif

ti si tud premalo prisotn tako tu kot "live" da bi lahko take neumnosti klatil :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam jaz Wildcard :grim :blush: .....pa lahko prideta :whistle:

Ja, ti je ne rabiš več b_07.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zato jih boš dobil twak.gif

ti si tud premalo prisotn tako tu kot "live" da bi lahko take neumnosti klatil :angry:

Jaz delujem iz ozadja... :whistle:

V petek mogoce celo pridem, ce bo cas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi sicer prišel na kakšno kafe, pa ga še očitno ne serjem dovolj dolgo tu gori. :hmm:

Ali moram imeti kakšen poseben status, da te spoznam in spijem pijačo s tabo? :?

Napaka, nisi dosleden!!!!!!!!!!!! :angry: ccccccccc, moški!

ti ga tu gor prekratek čas serješ da bi lahko "z roko po mizi vdaro" in rekel kje in ob kolkih se dobimo! :naughty: ker mam dans dober dan, se strinjam s tvojim obiskom pri Maratonu ampak tak dober dan da bi lahko z mano spil pijačo, nimam. Tak da lahko prideš, če boš sedel na drugem koncu mize :evilgrin: (upam da ne boma samo midva ker potem bo problem :hmm:)

sicer pa če bo scalo bodite doma in delajte kaj pametnega (pos.gif)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!