Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Predsednik pride ob 20:00 in se bo zadrzal kratek cas s pozdravnim govorom, potem pa moram it... :winkiss:

To me pa res zanima, če boš prišel? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne padeva dol od utrujenosti (danes MORAVA zrihtati sobico za dete), sva tudi midva ob 20h pri Maratonu.

:hmm: In v čem je smisel, da od utrujenosti padeta dol oba? Ti delaj, on te pa naj nadzira. Zvečer po opravljenem delu, vsa zadovoljna ležeš k počitku, on pa pride pogledati kako je na novi terasi Tuša in Mercatorja.

Bova s Speedekom skupaj zbirala tiste pi.ke, da ti bo tudi on lahko domov prinesel rajnglo z ročajem.

Povsem simpl. Res ne razumem, da lahko ženske tak zakomplicirajo zadevo pri vsakem delu? :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če prav razumem, je prišlo do današnje spremembe. Ženske in Pussiyi se dobijo pri Maratonu, dedi pa gremo na novo odprto teraso, na pir, čevape in poškiliti kak zgledajo tote nove Tuševe in Mercatorjeve pi.ke. :whistle:

Kolko te moraš zbrati, totih pi.k, da dobiš še džabe en pir, čevape in rajnglo z ročajem, da jo lahko potem odnesem nazaj do Maratona?

Se prostovoljno javim, da popazim na Ženske. Pussiye lahko vzamete zraven, da ne bom še za njimi letal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če prav razumem, je prišlo do današnje spremembe. Ženske in Pussiyi se dobijo pri Maratonu, dedi pa gremo na novo odprto teraso, na pir, čevape in poškiliti kak zgledajo tote nove Tuševe in Mercatorjeve pi.ke. :whistle:

:eek: ...torej midva ostaneva pri Maratonu ... :smoke: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in rajnglo z ročajem, da jo lahko potem odnesem nazaj do Maratona?

:doze: ...glej ti njega, spet me za "šporhet" pošilja...če boš zbiral pi.ke, še zbiraj rajngle za sebe... :P (če si mogoče pozabil, rajngla je tista stvar, ki jo daš na šporhet :whistle: O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Ptuji smo se zmenili, da gremo danes na sonce (aja za nosom proti zahodu).

Načeloma okoli 10:00 na pumpi v Sl. Bistrici, za natančen dogovor GSM.

Če se kdo pridruži naj pošlje SMS (pred 08:00, ker nosilec tega nicka še drnjoha) ali pokliče (po 08:00).

Končni cilj je namakanje v morju, tako da so kopalke obvezne.

Priporočljivo je imeti osebno izkaznico, če bi nas v zanosu poneslo preko meja naše domovine.

Stil vožnje, slightly sedated (SS) whistle.gif

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da, ampak pozor! Da se ne boš slučajno med Pomarančo in Maratonom izgubil, si kupi GPS napravo ... :devil: :whistle:

Res sem se zgubil, ampak na poti Mb-LJ-Horjul (kava)-Tržič (kava+štamperli)-Škofja Loka(pir)-Žiri (2 pira)-Lj (2 pira)- Ce "Vapotek" (2 pira)- MB...

Ampak kriv je bil DEŽ kar me je 4 krat vredi opralo...

in nisem hotel da bi me še petič :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Ptuji smo se zmenili, da gremo danes na sonce (aja za nosom proti zahodu).

Načeloma okoli 10:00 na pumpi v Sl. Bistrici, za natančen dogovor GSM.

Če se kdo pridruži naj pošlje SMS (pred 08:00, ker nosilec tega nicka še drnjoha) ali pokliče (po 08:00).

Končni cilj je namakanje v morju, tako da so kopalke obvezne.

Priporočljivo je imeti osebno izkaznico, če bi nas v zanosu poneslo preko meja naše domovine.

Stil vožnje, slightly sedated (SS) whistle.gif

lp

gody

Sem prišla s piciklom ker sem se hotela pridružit, ampak ste se glih odpeljali :slap: in ker picikl nima petregera sem bla kar v kopalkah, niste me počakali, pa saj bi hitro gonla... stil vošnje SS (sehr schnel tak nekak se napiše? :D) :cry:

;)

V glavnem... HVALA LEPA da ste se prikazali, sem vas zelo pogrešala!!!!!!!!!!! :wub: in se opravičujem ker sem tak hitro kliznila :rolleyes:

Da ne pozabim a gre ju3 kdo v Hajdoše dirko gledat? :hmm:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabla... LOBO, če se boš v bližnji prihodnosti kaj tu okol vozo prosim pridi za 5 min k meni da te postrižem ker si mi preveč kosmat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prišla s piciklom ker sem se hotela pridružit, ampak ste se glih odpeljali :slap: in ker picikl nima petregera sem bla kar v kopalkah, niste me počakali, pa saj bi hitro gonla... stil vošnje SS (safe sex) :naughty: :naughty:

bicikl.wmv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem... HVALA LEPA da ste se prikazali, sem vas zelo pogrešala!!!!!!!!!!! :wub: in se opravičujem ker sem tak hitro kliznila :rolleyes:

Hvala tudi tebi za družbo in hvala gospodični, ki je plačala del naročene pijače. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala tudi tebi za družbo in hvala gospodični, ki je plačala del naročene pijače. :worship:

jeb** tako gospodično ki je pozabla da je pred tem cash ven metala in da nima dovolj za vse skup :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeb** tako gospodično ki je pozabla da je pred tem cash ven metala in da nima dovolj za vse skup :slap:

...tnx za pijačo :worship: , naslednjič vrnem. Nas je pa blo, a? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tnx za pijačo :worship: , naslednjič vrnem. Nas je pa blo, a? :o

Res vas je bilo zelo dosti. In kaj se je tu za čuditi? Ko Šoki objavi, da pride na Ptuj obiskat ptujsko moto sekcijo, ki se zbira pri Maratonu, je to za vas bolj evforično, kot če bi prišel V. Rossi.

Hvala vam za takšen sprejem. Pojma nisem imel in res sem bil presenečen, da ste v mojo čast organizirali celo ansambel. Gostje pri Ribiču so mojega obiska bili tako veseli, da so še v pozno noč rajali in se veselili. Mirku maratoncu, sem stisnil en avtogram. Je od veselja bil celi nori. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju se boste sedaj vse Ptujčanke tako vozile. :D

..in bojo vsi kandelabri masni in slinavi... :grim :evilgrin: :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vas je bilo zelo dosti. In kaj se je tu za čuditi? Ko Šoki objavi, da pride na Ptuj obiskat ptujsko moto sekcijo, ki se zbira pri Maratonu, je to za vas bolj evforično, kot če bi prišel V. Rossi.

NE, NE IN NE nekaj se je pisalo, da bodo prisotne zize, katere po odmevih pozizaš, pa je bla bol gužva v pričakovanju toples-a. Pa guč je bil najavlen od samooklicanega presidenta.

Od tega vsega nič, president je pozabo guč, ti pa klub opozorilu, da je ura 22 nisi zizo. Boge zize kak jih je mleko tiščalo, pa napete so tudi mogle bit. :? :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabla... LOBO, če se boš v bližnji prihodnosti kaj tu okol vozo prosim pridi za 5 min k meni da te postrižem ker si mi preveč kosmat :winkiss:

OK. Samo naslednji teden boš rabla že 10 minut. Ne vem kaj sn zaniga hudiča požrl. Dlake tolčejo vun ko nore. Že jezik mam kosmat ko pes rep.

In hvala za pijačo! Kdorkoli je že plačal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tega vsega nič, president je pozabo guč, ti pa klub opozorilu, da je ura 22 nisi zizo. Boge zize kak jih je mleko tiščalo, pa napete so tudi mogle bit. :? :devil: :devil: :devil:

Nisem želel pred vami, ker bi potem dobil še kdo kako željo. Sem pa doma dobil duplo porcijo zize. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem želel pred vami, ker bi potem dobil še kdo kako željo. Sem pa doma dobil duplo porcijo zize. :D

Mater, zaj pa si prvi na vesi :P

Boge zize kak jih je mleko tiščalo, pa napete so tudi mogle bit. :? :devil: :devil: :devil:

Kak je šele njega tiščalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem želel pred vami, ker bi potem dobil še kdo kako željo. Sem pa doma dobil duplo porcijo zize. :D

..bi pa se resno zamislil, pri tvojih letih, ne bi pretiraval... :evilgrin:

ti pa lahko, kot prijatelju v stiski, vedno priskočim na pomoč.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj ste te včeraj meli na Ptuji, da so ble vse ceste v center zaprte....še z motori nas niso hteli not spustit :blink:

P.S. Slučajno, kdo ve katera ženska vatrogasna ekipa je zmagala na utakmičenju v Okoslavcih wčeraj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste te včeraj meli na Ptuji, da so ble vse ceste v center zaprte....še z motori nas niso hteli not spustit :blink:

P.S. Slučajno, kdo ve katera ženska vatrogasna ekipa je zmagala na utakmičenju v Okoslavcih wčeraj :whistle:

Zdrawc, čisto zagotovo ne bi vedel. Se je pa nekaj šušljalo, da sta se Windo in T- boy v center pripeljala z mopeki, razbila lokal Orfej in pozneje še pet policijskih specialcev, policijske postaje Ptuj. Tako mi je na *uho* povedala Stigmata.

Najverjetneje bo že tak, ona ve vse kaj se dogaja na Ptuju. Sta pred določenim časom z Mačico naredili primopredajo mestnega rumenega tiska. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!