Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Čujte pubeci, mene ne mešat v ta agresivna natolcevanja. :grrr Še za pelat mi (skoraj) ni blo, kaj šele da bi se "ukvarjal" z rezervisti v taki vročini. Orf še stoji, čeprav mu kaki "total makeover" :whistle: ne bi škodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje bo že tak, ona ve vse kaj se dogaja na Ptuju. Sta pred določenim časom z Mačico naredili primopredajo mestnega rumenega tiska. :whistle:

Čuj, hvala za kompliment, da sem jaz kdajkoli vedela kaj se dogaja na Ptuju. Žal še takrat, ko sem tam živela, nisem vedela nič o ničemer. Kako bi torej delala kako primoredajo? Kvečjemu bi Stigmata lahko meni kaj predala. Ona je zmeraj sredi dogajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, hvala za kompliment, da sem jaz kdajkoli vedela kaj se dogaja na Ptuju. Žal še takrat, ko sem tam živela, nisem vedela nič o ničemer. Kako bi torej delala kako primoredajo? Kvečjemu bi Stigmata lahko meni kaj predala. Ona je zmeraj sredi dogajanja.

Čuj, ti se pa ne znaš igrati.

:hmm: Citat. Žal še takrat, ko sem tam živela, nisem vedela nič o ničemer.

Zelo žalostno. Ja kam te je pa Provokator zaklepal?:whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čujte pubeci, mene ne mešat v ta agresivna natolcevanja. :grrr Še za pelat mi (skoraj) ni blo, kaj šele da bi se "ukvarjal" z rezervisti v taki vročini. Orf še stoji, čeprav mu kaki "total makeover" :whistle: ne bi škodil.

Prepozno, si že vmešan. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, čisto zagotovo ne bi vedel. Se je pa nekaj šušljalo, da sta se Windo in T- boy v center pripeljala z mopeki, razbila lokal Orfej in pozneje še pet policijskih specialcev, policijske postaje Ptuj. Tako mi je na *uho* povedala Stigmata.

Najverjetneje bo že tak, ona ve vse kaj se dogaja na Ptuju. Sta pred določenim časom z Mačico naredili primopredajo mestnega rumenega tiska. :whistle:

Errata: bil sem sam, njih pa 100... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mi je na *uho* povedala Stigmata.

Lažeš "tak kak pes leti"!!!!!!!! :evilgrin:

Na Ptuju se je dogajalo sledeče: Ptuj ima neka pobratena mesta in neki kreteni so iz teh mest celi dan v krogih laufali po Ptuju :slap, zadeva je izgledala nekako tako, da je v eni ekipi bilo 4 al 5 "laufarov", ki so cca. 1 uro laufali v krogu in se je štelo koliko krogov je v tem času prelaufanih, pol pa laufa naslednji itd. :rolleyes: bla bla bla, to je trajalo celi dan in mislim da je vsaka ekipa prelaufala cca 96 km.

Kar se tiče Orfeja, je cel vendar smo ga v nedeljo izčrpali! Tam smo bili po poroki na "pijači" in naredli taki promet kot ga v nedeljo že zelo dolgo niso imeli, edino kaj so nam po par urah laufarji šli že na pajtl ker nisi mogel vedet kako nasekan si ker je non stop nekaj mimo bežalo :rolleyes:

a še kako vprašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažeš "tak kak pes leti"!!!!!!!! :evilgrin:

Na Ptuju se je dogajalo sledeče: Ptuj ima neka pobratena mesta in neki kreteni so iz teh mest celi dan v krogih laufali po Ptuju :slap, zadeva je izgledala nekako tako, da je v eni ekipi bilo 4 al 5 "laufarov", ki so cca. 1 uro laufali v krogu in se je štelo koliko krogov je v tem času prelaufanih, pol pa laufa naslednji itd. :rolleyes: bla bla bla, to je trajalo celi dan in mislim da je vsaka ekipa prelaufala cca 96 km.

Kar se tiče Orfeja, je cel vendar smo ga v nedeljo izčrpali! Tam smo bili po poroki na "pijači" in naredli taki promet kot ga v nedeljo že zelo dolgo niso imeli, edino kaj so nam po par urah laufarji šli že na pajtl ker nisi mogel vedet kako nasekan si ker je non stop nekaj mimo bežalo :rolleyes:

a še kako vprašanje?

Kaka pobratena mesta in kaki pobrateni laufari? Mi je čisto jasno, da si vse narobe videla, če ste morali s poroke še na pijačo k Orfeju. Tistih pet razcotanih in napol oblečenih laufarjev po Prešernovi ulici, so bili policijski specialci, ki jih je Windo narejzo, T boy pa zmetal vun iz Orfeja.

Lepo te prosim Stigmata, pusti alkohol pri miru. :nono: Vidiš, da ti škodi, saj v takem *nažaganem* stadiju ne prepoznaš niti svojih dveh moto stanovskih kolegov.

Mladina, mladina. :angry:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo te prosim Stigmata, pusti alkohol pri miru. :nono: Vidiš, da ti škodi, saj v takem *nažaganem* stadiju ne prepoznaš niti svojih dveh moto stanovskih kolegov.

Mladina, mladina. :angry:

Ne sodi drugih po sebi, :evilgrin: ne glede na promile prepoznam vse!!!!!!!!!!! in ko smo že pri tem sem res en dan med soboto in ponedeljkom vidla T-boya v avteku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vidla T-boya v avteku :D

...z na ful vključeno klimo. B) Sem se bal, da se na Zelenkotu stopim, pa sem fural samo v poznih popoldanskih urah. :blush:

Šokac, po tvojih postih sodeč, sem jaz glavni vunmetalec na Ptuju, kar pri deklinah niti ni tak slabo. Silak :grim , pa to. Ampak pol, ko me bodo vidle, pol bo pa :eek: :lol1: :lol1: :lol1: . Plan B, plan B... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...z na ful vključeno klimo. B) Sem se bal, da se na Zelenkotu stopim, pa sem fural samo v poznih popoldanskih urah. :blush:

Šokac, po tvojih postih sodeč, sem jaz glavni vunmetalec na Ptuju, kar pri deklinah niti ni tak slabo. Silak :grim , pa to. Ampak pol, ko me bodo vidle, pol bo pa :eek: :lol1: :lol1: :lol1: . Plan B, plan B... .)

:hmm: :? Plan B? :D :010 Ptuj se meni že od nekdaj zdi kot mesto divjega zahoda. Tudi pravi divji zahod ima vsako leto svoj kulturni praznik, zato ne vidim razloga, da ga ne bi imel tudi Ptuj.

Zato z Windom poiščita ptujsko big foot mamo (Stigmato), pojdite do Pomaranče in naredite isto kot v Orfeju. Postali boste bolj popularni kot junak divjega zahoda, Billy the Kid. Poleg vse znanega kurentovanja, bo Ptuj imel že naslednjo poletje svoj mestni kulturni praznik. (Zakaj bi ostala slo mesta imela svoje kulturne praznike, Ptuj pa nič?)

Ti boš pri deklinah postal še večji zakon in vsi trije skupaj bote ORTO.

In ni hudič, da se župan Ptuja g. Čelan ne odloči poimenovati mestnih ulic ali prireditvenih prostorov po veliki ptujski trojici.

Kak bi se iminentno slišalo. Stigmatina ulica, ulica rdečega Winda in njegovega zelenega prijatelja T - boya. :D

post-9142-1183029122.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
...in njegovega zelenega prijatelja T - boya. :D

Zeleni T-boy že na domačih tleh. :grim Pešec. :cry: Se čujemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeleni T-boy že na domačih tleh. :grim Pešec. :cry: Se čujemo...

Jebela cesta, da se je to moralo zgoditi. Hvalabogu, da ni še huje. Uspešno okrevaj in kmalu na svidenje na Ptuju. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :? Plan B? :D :010 Ptuj se meni že od nekdaj zdi kot mesto divjega zahoda. Tudi pravi divji zahod ima vsako leto svoj kulturni praznik, zato ne vidim razloga, da ga ne bi imel tudi Ptuj.

Ne morš werjet, tud jaz imam vedno tak občutek, ko grem tam mimo :whistle: , le zakaj je temu tako :hmm:

Zeleni T-boy že na domačih tleh. :grim Pešec. :cry: Se čujemo...

jebemo sveca :headbang:

zdrž :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemrem? :hmm: ne vem še zakaj ampak... ko pa tam nikoga ne poznam :(

A zdaj boš pa še trdila, da mene ne poznaš al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Uradno razglašam, da danes odpade srečanje pri Maratonu, ker je prestavljeno v Žamence.

Mogoče pa celo z mopedom prletim :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno razglašam, da danes odpade srečanje pri Maratonu, ker je prestavljeno v Žamence.

Mogoče pa celo z mopedom prletim :) :OK:

Žamence? :hmm: Kaj je to?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žamence? :hmm: Kaj je to?

D.

Ziher kaj za pojest,

mislim da je to kurja juha z svinjskimi tačkami :evilgrin:

ali pa obratno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher kaj za pojest,

mislim da je to kurja juha z svinjskimi tačkami :evilgrin:

ali pa obratno....

Kje pa...

Žamenci so oni material za zimske hlače vun delat. Kaj nimaš doma nobenih žamenskih hlač al kaj? Kaka sirotinja!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!