Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

.........................................

prijsšo ss tergateve pa seen ze mmjolo vgejne 8zajrezan!)

piokleti rajčualnijk kommmme zajibsssvas.................................hšpć ooŠ

đš m9polkl mjk 9i-.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti Vapo, pa jej samo gobice, ki ti jih je nabral nekdo,ki dobro pozna gobe.

Dragi moj, jaz sem, v nasprotju s tabo, modno osveščen in jem strogo samo gobe, katerih klobuki so barvno usklajeni z barvami...........pač česarkoli že......... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj, jaz sem, v nasprotju s tabo, modno osveščen in jem strogo samo gobe, katerih klobuki so barvno usklajeni z barvami...........pač česarkoli že......... :blush:

meni je vseeno, če je letos moderna rdeča z belimi pikami.

sem pač staromoden in jem samo rjave......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa se poigrajmo malenkost z besedo "mladič" in jo razdelimo na polovici, da dobimo "mla dič".

Nato črko "m" prestavimo na konec prve besede in dobimo "lam dič".

Nato črko "d" druge besede zamenjamo z zadnjo črko tega kar je, to je "Ptujčan", torej z "n" in dobimo "lam nič".

Nato prvi pesedi predpišemo domensko pripono za Nemčijo in dobimo njegovo zaposlitev..........."DELAM NIČ". :P

Ovi ima zopet preveč cajta... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa v porodniški... :worship:

Uboga Nina. Sedaj ima dva tečna froca pri bajti. Še sreča, da ima dve zizi. Na vsako enega in dereje vtihne. Ni ji lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da ima dve zizi. Na vsako enega in dereje vtihne. Ni ji lahko.

Zize nesebično prepuščam malemu, sam grem pa raje na pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :grim , je dal v soboto za rundo :worship: . Ga mali Aljoša zgleda preveč žere. :naughty: Hmm, po kom te ma to? :hmm:

Kako carsko ime ima mali!! :worship: :worship: :worship:

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako carsko ime ima mali!! :worship: :worship: :worship:

:closedeyes:

Čuj, ka te jaz vem :naughty: ..meni se ne zdi nekaj :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako carsko ime ima mali!! :worship: :worship: :worship:

:closedeyes:

...evo ti kandidata za botra...

ziher neoš poceni skoz prišo... :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ni opazit, but I'm alive :D umrl mi je računalnik, ki je zdaj spet pri življenju, sedaj pa mi je umrl internet, na šihtu pa ni cajta. :D

Kak je zaj z našim randijem? :hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ni opazit, but I'm alive :D umrl mi je računalnik, ki je zdaj spet pri življenju, sedaj pa mi je umrl internet, na šihtu pa ni cajta. :D

Kak je zaj z našim randijem? :hmm

Tebi vse nekaj crkuje, bo treba generalko naret. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zize nesebično prepuščam malemu, sam grem pa raje na pir.

Kaj, če bi ti raje tvoj pir nesebično prepuščal drugim? Npr. ob torkih pri ML? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T - Boy, hvala za včerajšnjo pijačo in hvala tebi presidente Wind, da si naju s Blue Speedom prišel pozdravit. :worship: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T - Boy, hvala za včerajšnjo pijačo in hvala tebi presidente Wind, da si naju s Blue Speedom prišel pozdravit. :worship: :beer2:

Če bi vaju videl, bi vaju še prej pozdravil, tako pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T - Boy, hvala za včerajšnjo pijačo in hvala tebi presidente Wind, da si naju s Blue Speedom prišel pozdravit. :worship: :beer2:

:yea1: ...mater kaka čast, pa se tega takrat sploh nisem zavedal :P

Aja, T-boy hvala za drink :OK:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirotinjo na Yamahah ne opazi vsak :unsure:

Ja kaj te ti govoriš? En Triumpf iz Ptuja je na svoji poti imel smolo. Drugi Triumpf, od Ptujskega presidenta, v garaži čaka že skoraj eno sezono na rezervne dele, onemu izseljenemu iz Ptuja, Ducati večkrat ne vžge, tretji mariborski Triumpf tu pa tam vidi beli dan, onemu četrtemu iz Kobanskega na BMW - ji ketna dol pade, ona iz Radelj ima Kavasakija non stop v okvari, oni na SV - ju, oni na črnem Kavasakiju in oni na FJR so se potegnili v ilegalo. Mija dva, pa se na Yamahi voziva naokoli. Aja, pa oni s TDMko, se raje zadnje čase po Pohorji z ATV - ji vozi. In kdo je zaj sirotinja? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj te ti govoriš? En Triumpf iz Ptuja je na svoji poti imel smolo. Drugi Triumpf, od Ptujskega presidenta, v garaži čaka že skoraj eno sezono na rezervne dele, onemu izseljenemu iz Ptuja, Ducati večkrat ne vžge, tretji mariborski Triumpf tu pa tam vidi beli dan, onemu četrtemu iz Kobanskega na BMW - ji ketna dol pade, ona iz Radelj ima Kavasakija non stop v okvari, oni na SV - ju, oni na črnem Kavasakiju in oni na FJR so se potegnili v ilegalo. Mija dva, pa se na Yamahi voziva naokoli. Aja, pa oni s TDMko, se raje zadnje čase po Pohorji z ATV - ji vozi. In kdo je zaj sirotinja? :whistle:

Mater :slap: ...zaj pa vidim, da sem ga res pihno mimo :blush:

Kaj češ, tak mamo tu pri nas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi ti Ptujsko sekcijo, kak so oživeli, zdaj ko so letino pod streho in v sode spravli. :worship:

Da bi se pa keri spomno povabit na kako trgatev, to pa ne? :naughty:

Naj vam bo, mate popravnega, bom prišo rajši na koline :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!