Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Kdo pa je ta elegantna dama poleg Lobota ?

Eleganca na višku :naughty:

Žal torte ni spekla stigmata- morda se tudi to kdaj doživi, ampak sta jo spekla brata(kot bi rekla Mutika)- "duo monster" ali tako nekako :D

Vsekakor je bilo zelo fajn! Me veseli, da nam je uspelo prit na kup :010:

Hvala vsem za vse :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eleganca na višku :naughty:

Žal torte ni spekla stigmata- morda se tudi to kdaj doživi, ampak sta jo spekla brata(kot bi rekla Mutika)- "duo monster" ali tako nekako :D

:eek: A tak grozno vun zgledama!?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: A tak grozno vun zgledama!?

D.

He, he, ne tak, še bolj ... :rolleyes: .

Rekla sem "duo disaster". Je to bolje?

Stigmata, zakon si! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata, fajn vaju je bilo videti po dolgem cajtu in kakšno rečt. Ne bi bilo slabo, če bi se nam kakšen torek pridružila v MBu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wind, ti imaš novo žensko???

Ker tista izpred dveh mesecev, ni bila višja od tebe, če se prav spomnim......

Pa tudi nikoli ti prepovedala, da se družiš z nami.

Katera ze je bila pred dvema mesecema? Ahh... Kdo bi si vse zapomnil.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj?????

Torto sta spekla bratca????

Je bila res eršte klase.

Znata vsaj nekaj, če že motorja ne znata voziti......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiiiiiiiiiiiiiii, kak lepo. Mi je tak zal da nisva mogla pliti na Lobotov tlintlideseti lojstni dan in tolto, ki jo je sigulno spekla Stigmata.

Me je pa Wind tak lazpizdil kljub temu, da jaz tudi nisem mogel pliti, ko sem pleblal, da spet ne bo mogel pliti. :beer2:

Shockac, easy! Poklici raje kdaj pa kdaj za kaki pir. Za tisto vedno najdem cajt! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: A tak grozno vun zgledama!?

D.

OPROSTI :004 saj pol čez cajt mi je kliknilo, da nekaj ne bo štimalo in je blo že prepozno za popravljanje O:-) ajm sori!!!!!!!!!!!!!!!! kesam se in vse te neumnosti ki zraven spadajo, do naslednjič ne bom več, obljubim ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata, fajn vaju je bilo videti po dolgem cajtu in kakšno rečt. Ne bi bilo slabo, če bi se nam kakšen torek pridružila v MBu.

Jeli,:D mene je itak fajn videt kadar je to po dolgem času in da bi temu tako ostalo vas pridem kaj pogledat v MB vendar verjetno ne prej kot drugo leto ;) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPROSTI :004 saj pol čez cajt mi je kliknilo, da nekaj ne bo štimalo in je blo že prepozno za popravljanje O:-) ajm sori!!!!!!!!!!!!!!!! kesam se in vse te neumnosti ki zraven spadajo, do naslednjič ne bom več, obljubim ... :004

Pridita jutri na Šentiljsko, srce!

No, trije ste bili ... pridite!

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridita jutri na Šentiljsko, srce!

No, trije ste bili ... pridite!

:004

:blink: Kak trije? A je Stigmata noseča? Nisem jo tak podrobno pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shockac, easy! Poklici raje kdaj pa kdaj za kaki pir. Za tisto vedno najdem cajt! :naughty:

Drži. Bova še T Boya rufnila. Bi se tak moral v bližnji prihodnosti narisati v Žabjaku. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Kak trije? A je Stigmata noseča? Nisem jo tak podrobno pogledal.

Bimbo ... :slap:

Trije Ptujčani.

Če pa je bil kje še kakšen skrit, pa ni bilo videt... :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Kak trije? A je Stigmata noseča? Nisem jo tak podrobno pogledal.

A se ti je čisto zmešalo? teh tvojih tlintlideset let ti je kar v glavo stoplo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridita jutri na Šentiljsko, srce!

No, trije ste bili ... pridite!

:004

Ne bo šlo, jaz tu in tam delam 2 šihta in ta tu in tam je sedaj od tor-čet. V bližnji prihodnosti pa se nacrtamo tudi tam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo super, uživam v tako odlični družbi. :worship: To bi morali obdržat,

in se vsaj enkrat na mesec srečevat na Ptuju. :grupni:

Podpiram idejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo, jaz tu in tam delam 2 šihta in ta tu in tam je sedaj od tor-čet. V bližnji prihodnosti pa se nacrtamo tudi tam ;)

Razumem. Kadarkoli pa tudi lahko. Bomo kakšen ekstra žur organizirali!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo, ker jaz samo tu in tam delam. Potem pa nimam, kje denarja za jemat za avtobusno karto. Vam je lahko ko ste navajeni delati dva šihta od tor-čet. V bližnji prihodnosti ko se navadim, če se navadim delati pa se nacrtam tudi tam ;)

Stigmata, človek se vsega hudega navadi. Tudi nam na začetku ni bilo lahko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(stigmata @ 26 Nov 2007 @ 15:27)

Ne bo šlo, ker jaz samo tu in tam delam. Potem pa nimam, kje denarja za jemat za avtobusno karto. Vam je lahko ko ste navajeni delati dva šihta od tor-čet. V bližnji prihodnosti ko se navadim, če se navadim delati pa se nacrtam tudi tam

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BANDA! A GRE KDO V BLIŽNJI PRIHODNOSTI V LOUISA? JAZ BI NEKAJ NUJNO RABLA! :unsure:

Z Vapotkom se nekaj dogovarjama, da grema v Puntigam na pir v bliznji prihodnosti. Tocen datum ti sporocim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BANDA! A GRE KDO V BLIŽNJI PRIHODNOSTI V LOUISA? JAZ BI NEKAJ NUJNO RABLA! :unsure:

Jaz grem v soboto, tak da povej kaj nucaš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!