Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Mater si tečn! Evo ti tvoje Majde!!! :P

Vapo .. no to mimo Majde letelo .. je mogoče že to kaka Majda..samo ni pa prava

ENO VPRAŠANJE ZA VSE TU ... Pomurci in Prekmurci se bojo v petek dobli v Ljutomeru .. kaj če bi mi skup produžli pa gremo dol da se vidimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ponovim: kdo je Majda in ali obstaja kaka slika? :krneki:

Ej Wind .. je nekje slika Majede tu gori..malo pobrstkaj..nevem če je tu al med Toteki .. je pa :whistle:

to je ena gledališka igralka, nebi glih reko da je amaterka, za to trditev jo morem prvo v pojstlo dobit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Wind .. je nekje slika Majede tu gori..malo pobrstkaj..nevem če je tu al med Toteki .. je pa :whistle:

to je ena gledališka igralka, nebi glih reko da je amaterka, za to trditev jo morem prvo v pojstlo dobit :lol1:

Daj link...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo .. no to mimo Majde letelo .. je mogoče že to kaka Majda..samo ni pa prava

ENO VPRAŠANJE ZA VSE TU ... Pomurci in Prekmurci se bojo v petek dobli v Ljutomeru .. kaj če bi mi skup produžli pa gremo dol da se vidimo?

To bi blo pa vredi... v petek sem službeno v Ptuju pa še malo produžim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo pa vredi... v petek sem službeno v Ptuju pa še malo produžim..

Jaz sem zato da se na Ptuju dobimo pa gremo skup dalje ... da pozdravimo prvo Ptujčane naše, pol še pa naše Pomurce in Prekmurce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj link...

Samo malo ... MUTIKA POMAGAJ ... ti veš kje je slika od Majde in kak se link da sem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zato da se na Ptuju dobimo pa gremo skup dalje ... da pozdravimo prvo Ptujčane naše, pol še pa naše Pomurce in Prekmurce

GOSPODE PTUJČANE za vas, gniliborčane... :P

O:-)

Mater si tečn! Evo ti tvoje Majde!!! :P

Zakaj pa ti svojo sliko sem gor lepiš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zato da se na Ptuju dobimo pa gremo skup dalje ... da pozdravimo prvo Ptujčane naše, pol še pa naše Pomurce in Prekmurce

:cry: :cry: :cry:

Zakaj lih ta petek, ko jaz nea morem ... :cry: :cry: :cry: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry:

Zakaj lih prav ta petek, ko jaz nea morem ... :cry: :cry: :cry: !!!

Lapsus Calami :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zato da se na Ptuju dobimo pa gremo skup dalje ... da pozdravimo prvo Ptujčane naše, pol še pa naše Pomurce in Prekmurce

Te pa zmejeno, prvo narejžemo gospode Ptujčane (za ogrevanje) pol pa še ostale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lapsus Calami :whistle:

Ni to ne Lapsus Calami (spodrsljaj v pisavi), niti ni Lapsus Lingue (spodrsljaj v govoru), ampak je le vpliv naših šalabajzerjev, da sem, odkar se družim s toteki, pozabila na svoje slavistično poreklo ... ti pa se raje z Majdo ukvarjaj, kot da si tako strog! :evilgrin:

:P

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...bor&st=8805

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to ne Lapsus Calami (spodrsljaj v pisavi), niti ni Lapsus Lingue (spodrsljaj v govoru), ampak je le vpliv naših šalabajzerjev, da sem, odkar se družim s toteki, pozabila na svoje slavistično poreklo ... ti pa se raje z Majdo ukvarjaj, kot da si tako strog! :evilgrin:

:P

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...bor&st=8805

Ah, sem mislil, da bo kaka slika dolgonoge bjonde z velikimi joški v kopalkah... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, nič, tak kot smo se zmenli: ker se nobena deklina ni uspela prijavit za jutri na Ptuj :cry: , se uradno vidimo enkrat v februarju, ko nas bo več zainteresiranih. :trance_33_sleep:

Če pa jutri kaki pubec ob 20h (prej ne morem!) vseeno vleti na Ptuj, me kako uro prej pokličite, da se zmenimo za drink. :grim

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elowwww Ptujčeki!

Kdaj, pa kje pa boste naslednjo rundo?

mrbit še u kšnmu drugmu delu recimo....kr + (višje) :whistle: , alpa wsj lj?

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se dobimo 8.2.?

Ja, ideja je odlična! 8. februar. Kulturni trefer Ptujčanov in totekov!

A bo?

Pa T-boy, prvleči že enkrat tega Winda hcoj, da ga vidim. :whistle:

:010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, sem mislil, da bo kaka slika dolgonoge bjonde z velikimi joški v kopalkah... :trance_33_sleep:

No, verjetno kaj takega ... :rolleyes: .

post-16688-1201810284_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem komaj videl ta posnetek na yutube vpišeš ptuj in je takoj drugi ne vem zakaj je moral napisat ptuj zdaj komaj vem zakaj je tam tolko radarjev in policije in od zdaj se bom tam stalno vozil s strahom in čakal policijo

tam še pobegnit nimaš kam razen če imaš endurota :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreten.. Nima jajc ali pa denarja za dirkalisce, pa paradira po mostu. Upam, da ne bo imel kakega otroka na vesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreten.. Nima jajc ali pa denarja za dirkalisce, pa paradira po mostu. Upam, da ne bo imel kakega otroka na vesti...

Nič posebnega. Saj pa veš, da je takih in drugačnih debilov na Ptuju in/ali v okolici ogromno.

Pazi prvi komentar spodaj pod posnetkom: "tak se to dela na ptuje ja"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!