Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

včeraj sem komaj videl ta posnetek na yutube vpišeš ptuj in je takoj drugi ne vem zakaj je moral napisat ptuj zdaj komaj vem zakaj je tam tolko radarjev in policije in od zdaj se bom tam stalno vozil s strahom in čakal policijo

tam še pobegnit nimaš kam razen če imaš endurota :headbang:

.Men je bolj zastrašujoč podatek, da skoraj nobenega ni zmotila hitrost... :closedeyes:

.... da se tole vozi po naših cestah sad006.gif

ceste ne poznam a....čez 250 po cesti 70, če se ne motim?

Nimam besed... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj... :headbang: :headbang:

Kaj se te zaj tolčeš z glavo v zid.

Pa se ne bi snemal pa na jubito dajal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en ...bemo sunce 130 skoz naselje :headbang: :headbang: :headbang: !!!!!

Žal in sram me je, da so med kolegi tudi taki, ki mečejo slabo luč tudi na vse ostale...Sem samo vesela da ga ne poznam... Statistike mam že čez glawo...Res pa upam, da ne bo za seboj potegnil kakega nedolžnega, po možnosti otroka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem komaj videl ta posnetek na yutube vpišeš ptuj in je takoj drugi ne vem zakaj je moral napisat ptuj zdaj komaj vem zakaj je tam tolko radarjev in policije in od zdaj se bom tam stalno vozil s strahom in čakal policijo

tam še pobegnit nimaš kam razen če imaš endurota :headbang:

Tole je, milo rečeno, zastrašujoče ... hitrost? Po vsej Sloveniji je še veliko večjih debilov, kot je tale; način vožnje? Le malo bolj pozorno okoli sebe poglejmo, je še kup hujših; a z motorjem da je bil?

Med avtomobilisti jih je veliko več in še hujših zadetkov, napram katerim je tale motorist pravi amater.

Zaskrbelo me je, in to zelo, nekaj drugega.

Tisto, na kar je opozoril že pirrulz ... "tak se to dela na ptuje ja"!

Komentar.

Da se nekomu takšno sprdovanje in milo rečeno kretenizem še celo zelo fajn zdi. Ja, tega je mene najbolj strah.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj zaj, Ptujčani ?!? :hmm:

Ima kdo kakšno pripombo na Mačicin predlog, da bi se dobili 8.2.?

Pa menda vam ja ni tak vseeno? :cry: :unsure:

Aja, :oops: , pa še en prisrčen pozdrav!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je, milo rečeno, zastrašujoče ... hitrost? Po vsej Sloveniji je še veliko večjih debilov, kot je tale; način vožnje? Le malo bolj pozorno okoli sebe poglejmo, je še kup hujših; a z motorjem da je bil?

Med avtomobilisti jih je veliko več in še hujših zadetkov, napram katerim je tale motorist pravi amater.

Zaskrbelo me je, in to zelo, nekaj drugega.

Tisto, na kar je opozoril že pirrulz ... "tak se to dela na ptuje ja"!

Komentar.

Da se nekomu takšno sprdovanje in milo rečeno kretenizem še celo zelo fajn zdi. Ja, tega je mene najbolj strah.

:SS

No comment

[topic=http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3811]http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3811

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič posebnega. Saj pa veš, da je takih in drugačnih debilov na Ptuju in/ali v okolici ogromno.

Pazi prvi komentar spodaj pod posnetkom: "tak se to dela na ptuje ja"

Čakaj malo, človek je pač s Ptuja - ne moreš pričakovat, da bo komentiral v knjižni slovenščini. :grrr

Je pa res, da ta posnetek meče slabo luč na nas vse in nam prav zares dela sramoto. Na zadnje se sploh ne bomo upali vozit po ptujskem koncu, saj se nam bojo ljudje smejali - pa kak lahko skoz tak velik rondo pelješ tak počasi?! :devil:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj... :headbang: :headbang:

Oprosti Wind, da na tvoje odgovarjam, ni mišljeno osebno.

Ampak tale zgražanja pa mislim da so v precejšnji meri dvojna merila.

Poglejte si posnetek še enkrat in preverite kje je pubec koliko vozil ?!?

Po omejitvi 70 ni šel preko 55, v rondoju je pelal 30 v drugem potem po omejitvi 70,

Pri prehitevanju za tovornjakom je v "luknji" lepo počakal in pogledal ali ima plac, preden je šel mimo tovornjaka.

Torej vse za kar bi se lahko zgražali je prevelika končna hitrost na ravnih delih in mogoče willy_ji.

Hej pa sem vozil za marsikom med vami, ko ste šli po ravnem tudi krepko preko zapovedane splošne omejitve in

to bližje številkam na videu kot tistim z omejtive :evilgrin:

Tako da, ....

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ne gre zaradi hitrosti zarad mene se lahko pelje 350 gre se napis Ptuj Puchov most in jaz sem doma iz Ptuja misliš da policija ni vidla posnetka je ga mi je je osebno povedal eden šefov z Ptujske postaje in mi bomo imeli zaradi tega probleme ki smo doma tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti Wind, da na tvoje odgovarjam, ni mišljeno osebno.

Ampak tale zgražanja pa mislim da so v precejšnji meri dvojna merila.

Poglejte si posnetek še enkrat in preverite kje je pubec koliko vozil ?!?

Po omejitvi 70 ni šel preko 55, v rondoju je pelal 30 v drugem potem po omejitvi 70,

Pri prehitevanju za tovornjakom je v "luknji" lepo počakal in pogledal ali ima plac, preden je šel mimo tovornjaka.

Torej vse za kar bi se lahko zgražali je prevelika končna hitrost na ravnih delih in mogoče willy_ji.

Hej pa sem vozil za marsikom med vami, ko ste šli po ravnem tudi krepko preko zapovedane splošne omejitve in

to bližje številkam na videu kot tistim z omejtive :evilgrin:

Tako da, ....

Hjah.. Po omejihtvah je vozil samo tam, kjer ni mogel divjat (kolona). Sicer pa ta odsek ceste ni ne vem kako varen, taki "dirkaci" pa s svojim drkanjem gor in dol nic ne pripomorejo k boljsemu ugledu motoristov. Ravno v soboto sem dozivel eno lepo presenecenje v obliki skarij, da sem komaj izvlekel zivo glavo in cel avto...

Pa nihce ne trdi, da smo brez grehov. Gre se samo za to, da cetudi kdaj pozenes motor preko omejitev, mi na kraj pameti ne pade, da bi se posnel in objavil vse to na netu v dokaz svoje superiornosti in ego trippinga...

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa vsi modrujejo, da je treba omejit moč motorjem, na par Kw da se to ne bi dogajalo...

jaz bi predlagal dajmo omejit "moč" prednje zavorne čeljusti :evilgrin: , pa bomo vidli kdo bo mel jajca se tak pelat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ... Gody ima po svoje prav.

Se zgodi, da vozi(m)jo, pa čeprav recimo "le" 20 ali 30 km/h nad omejitvijo, prehitro skozi naselja, mnogi pa tako, da glava peče ... in mnogi se trudi(m)jo, da skozi naselja spoštuje(m)jo omejitve hitrosti. Priznam, včasih rata, drugič spet ne ... menim, da ni enega, ki bi bil popolnoma "clean", kar se prekoračitve omejitev tiče.

Ne bi pa razpravljala o tem "našem" primeru, ker imam enako mnenje kot prej - nedopustno, zelo nevarno dejanje.

Strinjam se z Windom, da gre predvsem za pretiravanje (nezrelo in neumno) na vsej črti, ki meče slabo luč na vse nas, motoriste.

Crazy1000 se boji predvsem težav s policijo ... hitrost mu nič ne pomeni. Tudi takšni s(m)o.

Mene na primer skrbi dejstvo, da se mladcem (in tudi kakšnemu starejšemu bimbotu) to še fajn zdi, pa se javno razkazujejo ... torej, smo različnih mnenj, z različnimi pogledi, izkušnjami ter tudi pristopom, vendar je mnogim skupno to, da ne odobravamo takšnih in podobnih dejanj. :worship:

Se pa resno vprašam ... kako bi vsi ti "pogumneži" ravnali, če bi bili kdaj priča res težki nesreči motorista, ko cestišče ni le polno razsute plastike in delov motorja, marveč tudi odtrganih udov, zmečkanih delov telesa in mogoče še kakšnih bolj mehkih delov ... recimo iz notranjosti glave?

Kljub popolni, najmodernejši opremi ... hm?

Videt fotografije je eno, doživet kaj podobnega v živo pa je spet nekaj drugega. In ... menim, da je bolje malo izprašat svojo vest, prevetrit možgane in si omislit kakšen bolj varen poligon za dokazovanje lastne vrednosti predvsem sebi, kot pa to početi na naših, motoristom že v vsakem primeru neprijaznih, cestah. In neosnovano verjeti, da se pa "meni kaj takega sploh ne more zgodit!"

Da pa bodo policaji reagirali na takšno preseravanje, pa je jasno kot beli dan. Bi me še bolj skrbelo, če se ne bi ... :unsure: !

Pa smo ponovno pri vzgoji, kajne? In pri butasti državi, ki uvaja le represivne ukrepe, preventivnih pa ni sposobna uvesti.

In potem se (ponesrečeno) primerjamo z drugimi državami, kjer je prometna vzgoja sestavni del učnega programa že iz vrtcev ven?

Da zgledov sploh ne omenjam ... saj poznate tisto o Janezku, kajne?

Ampak, to je pa že off topic, ali whatever ... dejstvo je, tudi med nami, motoristi, da človeška neumnost ne pozna meja. :SS

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo me ni pa že kar nekaj kracate ... KAJ SE TO PRAVI? kako je to obnašanje? ajde gremo vsak naj počisti za sabo kar ne spada sem not! :angry:

šmentana muha, da vas ne moem niti za 5 minut same pustit pa se že kregate!

Da bo mir... to sem posnela jaz na piciklu in nič se bat na števcu so METRI in ne KILOmetri! :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo me ni pa že kar nekaj kracate ... KAJ SE TO PRAVI? kako je to obnašanje? ajde gremo vsak naj počisti za sabo kar ne spada sem not! :angry:

šmentana muha, da vas ne moem niti za 5 minut same pustit pa se že kregate!

Da bo mir... to sem posnela jaz na piciklu in nič se bat na števcu so METRI in ne KILOmetri! :D B)

:lol1:

Kdaj se dobimo na drinku na Ptuju? :hmm:

Nekaj je bilo govora na Slovenski kulturni praznik? :whistle:

Ptujčani malo se te alik zresnite no! :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz še vedno vztrajam pri svojem predlogu. Pa kakšen šluk bom častila.

Mačica, saj je bil podprt.

Če pa so tiho ko preste ... ampak, računam na ptujsko klenost in verjamem, da Prešeren ni zaman umrl ... :whistle: ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da Prešeren ni zaman umrl ... :whistle: ! :P

kaki zaman, zapil sega je :worship: , ker mu ova Julčka ni htela dat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz še vedno vztrajam pri svojem predlogu. Pa kakšen šluk bom častila.

Kandidati za (ne)kulturni petek :grupni: , čimprej se javite :grim , da rezerviram plac. Mate cajt do jutri zvečer. Sicer odbrzim v prestolnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kandidati za (ne)kulturni petek :grupni: , čimprej se javite :grim , da rezerviram plac. Mate cajt do jutri zvečer. Sicer odbrzim v prestolnico...

Lobo. :OK:

Pa jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, z Marprožani smo zmenjeni za obisk prestolnice v PETEK, ob 20h v ORFEJU! :grim Več nas bo, večja gužva bo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!