Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Torej, z Marprožani smo zmenjeni za obisk prestolnice v PETEK, ob 20h v ORFEJU! :grim Več nas bo, večja gužva bo. :P

Zgučano, vletimo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo. :OK:

Pa jaz.

Mrbit še jest... :unsure:

zaenkrat še nimam rdečga kartona s ptuja :blush:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :unsure: :cry:

Nea se boj, tebe bomo pustili pri miru, ker špeglarjev ne režemo. Samo doma jih ne pozabi!!!

Mariborcane bos tepel? :unsure:

Ne, ampak ptujske gastarbajterje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, mislim, pestro bo ... :slap: ... joj, uboga jaz. Spet bom čisto hin.

Lobo, Bremzl, Vapo, Vanga in gospa Varadero, Vuk in njegova dama, pa Danči in Gody (mogoče), Star, pa mogoče Mačkica, pa moja malenkost (ups, širokost), pa še kdo, ki se včeraj ni izjasnil ... no, pa cvet ptujskega motociklizma, pa ... bit če ludo i nezaboravno.

:worship:

Banda totekovska, okoli 19h krenemo proti ptujski vesi! O tem od kod in kako pa bo še govora na petkovi furci! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, zdaj mi je jasno, Mačica, zakaj si vztrajala na datumu 8.2., ko vam pridemo toteki zgago delat.

Pa še okrepitve iz 04 naj bi bile, "grozijo" pa tudi iz 01 ... imam občutek, da nas bo kar nekaj. :yea1:

Živel Prešeren, čeprav je moral umret, revež, da imamo Slovenceljni kulturni praznik. :whistle:

In vse najboljše, Mačica.

post-16688-1202381793_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, zdaj mi je jasno, Mačica, zakaj si vztrajala na datumu 8.2., ko vam pridemo toteki zgago delat.

Pa še okrepitve iz 04 naj bi bile, "grozijo" pa tudi iz 01 ... imam občutek, da nas bo kar nekaj. :yea1:

Muti, a boste vleteli z mopedi? :hmm: Bi blo super :grim , da malo zružite :kva2: zdaj, ko so se koranti skrili :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti, a boste vleteli z mopedi? :hmm: Bi blo super :grim , da malo zružite :kva2: zdaj, ko so se koranti skrili :krneki: .

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se zmenimo, da čisto tak, zaradi heca, na osrednjem trgu kakega Ptujčana zvežemo med 4 motorje, pa gas vsak na svojo stran in ga razčetverimo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se zmenimo, da čisto tak, zaradi heca, na osrednjem trgu kakega Ptujčana zvežemo med 4 motorje, pa gas vsak na svojo stran in ga razčetverimo? :?

Keri od njih te je Matija Gubec? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti, a boste vleteli z mopedi? :hmm: Bi blo super :grim , da malo zružite :kva2: zdaj, ko so se koranti skrili :krneki: .

Jaz nemrem. Moram Lobota vozit. :rolleyes:

Moj moped pa ne zdrži dveh takih debelih, kak sva miadva. :blink: :kva2: :xx: :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri od njih te je Matija Gubec? :unsure:

Pa boli te đorđ, Ptujčani so itak ko Kitajci. Vidiš enega, vidiš vse. :grim

Zgoraj omenjeno ne velja za Ptujčanke, ker one so klasa za sebe.

V bistvu so kot čehinje in čehi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen društvo! Jupiiiii, sonček! dance013.gif

dons bomo pa spet konjenico mal zluftal :wub:

ammmm....zanima me pa za zvečer

a ve kdo za naslow od tega Orfeja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen društvo! Jupiiiii, sonček! dance013.gif

dons bomo pa spet konjenico mal zluftal :wub:

ammmm....zanima me pa za zvečer

a ve kdo za naslow od tega Orfeja?

Če boš ki lutala pokliči, al pa se oglasiš pri nama prej na kofe, pa gremo skupaj. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš ki lutala pokliči, al pa se oglasiš pri nama prej na kofe, pa gremo skupaj. :winkiss:

hi,hi,hi,hi...plan je za 2 urce prestavljen.... mi je termometer (pa-4) mal jaj.. pojedw.... :blush:

zvečer pa je nekak strateški plan okrepit bojne sile Mariborske za osvajanje Ptujčanov....hi,hi,hi,hi...nojano...

...mrbit za vlogo kakšnega dvornega norčka, hi,hi,hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš ki lutala pokliči, al pa se oglasiš pri nama prej na kofe, pa gremo skupaj. :winkiss:

hi,hi,hi,hi...plan je za 2 urce prestavljen.... mi je termometer (pa-4) mal jaj.. pojedw.... :blush:

zvečer pa je nekak strateški plan okrepit bojne sile Mariborske za osvajanje Ptujčanov....hi,hi,hi,hi...nojano...

...mrbit za vlogo kakšnega dvornega norčka, hi,hi,hi,hi

...spet me bojo moderatorji za ušesa wlekl....:whistle: :blush: :blush:

prosm za izbris podvojenega posta...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v mojem imenu HVALA ZA NEPOZABEN VEČER obema sekcijama :yea1: :yea1: :yea1:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!