Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Kaj zaj?

Boste samo šauflali ali se spet kaj dobimo? :naughty: Hm? :winkiss:

Stigmata, ... nekaj si obljubljala, da pridete Ptujčani v Marburg ... ampak, bo očitno treba spet goro k Mohamedu primaknit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj?

Boste samo šauflali ali se spet kaj dobimo? :naughty: Hm? :winkiss:

Stigmata, ... nekaj si obljubljala, da pridete Ptujčani v Marburg ... ampak, bo očitno treba spet goro k Mohamedu primaknit. :D

Pa še te ne pride! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, če smo iskreni, niti mohamed niti gora nimata cajta za prilagajanje množici :D Na žalost moj delovni dan poteka od 8-22h vsak dan vidim samo posteljo. (če si zamislite samo 17 čudovitih offspringov je dovolj kje je še pop. trening)Bit če bolje! malo še pa tudi ta tečaj mazuhizma zaključim ;)

Mutika- nič nisem obljublala za ptujčanE ampak za ptujčanA ;) bomo- enkrat :D vse bo ...

Vapo- ti kar zagovarjaj saj to je samo zato da ti pol v zahvalo pir častijo ;)

NGregor - nič se bat, verjetno so ti že povedali da samo lajam, da ne grizem, don't worry be happy :D sicer pa jaz vem da si ti lomilec ženskih src na ptuju :naughty: sem vedla "kdo si " preden si se tu gor pojavil :naughty:

Meni nič ne uide, če se nič ne oglasim še ne pomeni da spim (tak da ko me šimfate- vem);) :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, če smo iskreni, niti mohamed niti gora nimata cajta za prilagajanje množici :D Na žalost moj delovni dan poteka od 8-22h vsak dan vidim samo posteljo. (če si zamislite samo 17 čudovitih offspringov je dovolj kje je še pop. trening)Bit če bolje! malo še pa tudi ta tečaj mazuhizma zaključim ;)

Mutika- nič nisem obljublala za ptujčanE ampak za ptujčanA ;) bomo- enkrat :D vse bo ...

Vapo- ti kar zagovarjaj saj to je samo zato da ti pol v zahvalo pir častijo ;)

NGregor - nič se bat, verjetno so ti že povedali da samo lajam, da ne grizem, don't worry be happy :D sicer pa jaz vem da si ti lomilec ženskih src na ptuju :naughty: sem vedla "kdo si " preden si se tu gor pojavil :naughty:

Meni nič ne uide, če se nič ne oglasim še ne pomeni da spim (tak da ko me šimfate- vem) ;) :naughty: :whistle:

:blush: Ups ... res je.

Ampak, saj, če prideta vidva, je to že itak cela ptujska srenja ... Wind nas itak ne šmirgla, t-boy pa se kdaj pojavi, ja.

Ko boš ujela malo normalnega ritma v življenju, pa se te res in ful veselim!

Zato te pa nikoli ne šimfamo! Le kdo bi si upal ... :whistle: !

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata, ... nekaj si obljubljala, da pridete Ptujčani v Marburg ... ampak, bo očitno treba spet goro k Mohamedu primaknit. :D

Kdo še je videl, da bi iz lepega mesta mestjani samovoljno hodili na selo? :?

Btw: Bremz in Vapo sta mi vceraj povedala, da imate v Gniliboru grad... Sem sel pogledat.. Koja sirotinja. Mi takim bajtam pravimo skladisce... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo še je videl, da bi iz lepega mesta mestjani samovoljno hodili na selo? :?

Btw: Bremz in Vapo sta mi vceraj povedala, da imate v Gniliboru grad... Sem sel pogledat.. Koja sirotinja. Mi takim bajtam pravimo skladisce... :P

Stari, prav maš. Meni tudi ni jasno, kaj Mutika tolko sili na Ptuj. :?

Naš grad mogoče ni tak lep, ga pa vsaj ne oddajamo za svakojake pizdarije! Recimo za "šiptarski ognjemet".... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NGregor - samo lajam, grizem, don't worry be happy :D sicer pa jaz vem da si ti lomilec ženskih src na ptuju :naughty: :naughty:

.. in kurjih perutnic !

ah ja te legende o ptujčanih še zmeraj obstajajo ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. in kurjih perutnic !

ah ja te legende o ptujčanih še zmeraj obstajajo ! :P

Pa tudi o Ptujskih kurjih britofih so. :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, prav maš. Meni tudi ni jasno, kaj Mutika tolko sili na Ptuj. :?

Naš grad mogoče ni tak lep, ga pa vsaj ne oddajamo za svakojake pizdarije! Recimo za "šiptarski ognjemet".... :P

Hja, zaradi Winda, ne?!? Pol me pa sploh nea šmirgla! :evilgrin: :angry: :xx: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zaradi Winda, ne?!? Pol me pa sploh nea šmirgla! :evilgrin: :angry: :xx: :P :D

Ti ga naslednjič kr hrabro po riti pobožaj. Sicer boš nucala kako minuto, če boš hotla celo prešlatat, ampak.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga naslednjič kr hrabro po riti pobožaj. Sicer boš nucala kako minuto, če boš hotla celo prešlatat, ampak.... :P

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Butl! Kar sam ga šlataj, kaj te misliš, da sn jaz ko ti? :slap: Bimbo Vapasti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga naslednjič kr hrabro po riti pobožaj. Sicer boš nucala kako minuto, če boš hotla celo prešlatat, ampak.... :P

Ti, Ronald McDonald pa kar tiho bodi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Wapotek, po angleško... :P

Vampotq pa po šiptarsko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vampotq pa po šiptarsko :evilgrin:

Penzliqui, se ti ne zdi, da si en "I" vun spusto? :angry:

Ko se ne osveti, taj se ne posveti..... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušajte me vi mariborski Jemail Jalili Lelilovi M. Maskuty R. Reffety E. Fejzoti, nena se kregajte po ptujskih temah.

V svojo se spravte srat.

pa riti si ne pozabite oprati po sranju

:grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušajte me vi mariborski Jemail Jalili Lelilovi M. Maskuty R. Reffety E. Fejzoti, nena se kregajte po ptujskih temah.

V svojo se spravte srat.

pa riti si ne pozabite oprati po sranju

:grim :grim :grim

mislim, pri tvojih letih bi malce več razsodnosti pričakoval. oz vsaj kaksno pametno besedno zvezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušajte me vi mariborski Jemail Jalili Lelilovi M. Maskuty R. Reffety E. Fejzoti, nena se kregajte po ptujskih temah.

V svojo se spravte srat.

pa riti si ne pozabite oprati po sranju

:grim :grim :grim

Ja! :angry:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nena se kregajte po ptujskih temah.

V svojo se spravte srat.

Mariborska sekcija je sveta sekcija in tam se ne pizdari!!! :grrr No, Ptujčani ste, čeprav tako blizu svetega mesta, čisto nekaj drugega. Saj ne vem, kak naj razložim......hmmm.......a je kdo gledal "Deliverance"? No, nekaj takega kot tisti Hillbilly-ji. :P

A sploh kteri loči babo od ovce? :? :P :P :P :P :P

Ja! :angry:

:P

Ne! :angry:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mariborska sekcija je sveta sekcija in tam se ne pizdari!!! :grrr No, Ptujčani ste, čeprav tako blizu svetega mesta, čisto nekaj drugega. Saj ne vem, kak naj razložim......hmmm.......a je kdo gledal "Deliverance"? No, nekaj takega kot tisti Hillbilly-ji. :P

A sploh kteri loči babo od ovce? :? :P :P :P :P :P

Ne! :angry:

:P

Gniliborcani pa rednecks!! :P

..in...

JA! :angry:

:P

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gniliborcani pa rednecks!! :P

..in...

JA! :angry:

:P

Drek po dravi DOL plava.... :evilgrin:

... in kam pride? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drek po dravi DOL plava.... :evilgrin:

... in kam pride? :naughty:

V naso cistilno napravo, zgrajeno pred 25 leti... :B

Khm.. V gniliboru jo ze imate? Aja, zgradili Francozi predlani, "uz sitnu nadoknadu..." :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!